NEXTDIRECT.COM - 14

  • 60 992
  • 770
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 327
Не, няма промени за сега. Миналата седмица получих директно на адреса.

# 91
  • Мнения: 46
Благодаря за бързия отговоре!

# 92
  • Варна
  • Мнения: 4 444
До края на годината нещата ще останат, както досега. Дотогава трябва да се сключи сделка и ще се разберат тепърва мерките и параметрите.

# 93
  • Мнения: 4 741
Здравейте момичета, знаете ли, дали има промени в доставката след Брекзит? Дали вече пратките се задържат на митница?
Някъде четох, че до края на 2020 г. няма да има промяна.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Здравейте!
Някой има ли ги?




Интересува ме подплатени ли са или тънки?

# 95
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Имам първото, заедно да долницата. Ще снимам и ще пратя снимка на ЛС.

# 96
  • Мнения: 4 741
Може ли да споделите дали е ватирана?

# 97
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Прилагам снимка. Леко ватирана е.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 4 924
За втората ми отговориха, че е тънка. Поръчала съм я и щом дойде ще споделя.

# 99
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
За пръв път от години поръчвам и получавам от Некст, бях забравила колко уголемено е всичко! 😞
Попрехвърлих темата, не открих да коментирате - заслужава ли си да връщам? Две детски тениски на обща цена 44 лв. Преди време за един космонавт помня, че ми взеха 20 лв, но беше преди 6-7 години. Сега как е? 😌

# 100
  • Мнения: 1 397
За пръв път от години поръчвам и получавам от Некст, бях забравила колко уголемено е всичко! 😞
Попрехвърлих темата, не открих да коментирате - заслужава ли си да връщам? Две детски тениски на обща цена 44 лв. Преди време за един космонавт помня, че ми взеха 20 лв, но беше преди 6-7 години. Сега как е? 😌

Преди около година с Български пощи и аз платих 20 и кусур лева...

# 101
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз не бих връщала, ако са само уголемени. Ще останат за следващ сезон (винаги купувам напред), още повече, че не знаем, каква ще е ситуацията след декември 2020. Доволна съм от качеството и каквото харесам- взимам за сезон/два напред. Ако са Ви излишни- можете да ползвате за подарък на друго дете, но странични разходи не бих правила, ако няма проблем с качеството.

# 102
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Благодаря за мненията!
Няма проблем с качеството, но са силно уголемени. Синът ми е на почти 9, поръчах размер 9 г, а е трябвало поне 7! 🙄
Тениската със Спайдърмен поръчах, той много я хареса, сега трябва да поръчвам и малка. Така като гледам тази ще му стане като е на 12, ама дали ще харесва още Спайдърмен тогава...
но явно няма промяна в цената за връщане и все така няма смисъл от това!
Благодаря ви много! 🤗

Скрит текст:
[\spoiler]

# 103
  • Мнения: 207
Може ли да попитам колко е висок? Моят е на 7,размер 8 години му умаля и ще купувам 9г. в момента Simple Smile Мисълта ми е,че аз се ръководя от височината около 135,6 см е.Р-р 8 е на ръба в момента и предпочитам да са по-дълги блузките Simple Smile

# 104
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
130 e висок. То не е само за дължината, на раменете е ужасно голяма, под мишниците...
Иначе поръчах и две летни пижамки същия размер, само тениските от комплекта пробва, те са му добре! Докато се стопли ще са му вече съвсем по мярка.
Но спайдърменската блузка е огромна просто! Една друга тениска също е голяма, но не чак толкова, да речем за другото лято ще я пазя, пижамките биват... значи три неща в един размер, а толкова различни като ги наложа една върху друга...

Общи условия

Активация на акаунт