Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 6

  • 41 709
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 021
И въпреки това говори с него след като сложи имплантите и прецени да направи обирането веднага. Той още на масата може да види горе долу и да прецени дали ще е фрапираща разликата. Просто ако прецени да има картбланш да действа  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 038
Не е много увисването, при мен беше по-зле 🙄
Калея, то "котвата" никой не си я избира-наложителна е понякога, дано не разбираш за какво говоря. Аз също виждам белезите и правя разлика, но е грозно изказването ти. За да стигне една жена до пластична хирургия, значи нещо в самочувствието й не е както трябва и с тези придобивки ще с е чувства по-добре. Едни минават само с импланти, на други се налага и повдигане.Това, че при теб не се е налагало да си с котва, не значи, че някой на който престои и чете изказването ти ще му се стори много Ок(може би малко разбиране, или малка доза женска солидарност в изказа ще е 🙂

# 17
  • Мнения: 257
Жирафче ,с Калея отдавна не можем аз и още няколко дами да се "оправим"...!
Общо взето дава кураж и хвали само тези оперирани от Молов,а за Стоянов и от клиника Естетика хули.
Не й обръщай внимание ,всеки нов коментар от нея го подминавам,защото винаги е с доза хвалене и прехвалване без покритие.
Всеки разрез сам по себе си може да се заличи малко или много.
Нито един белег по тялото не трябва да те плаши ,защото всеки един от тях си има история.

# 18
  • Мнения: 77
Не е много, може да минеш и без обиране.  Peace но импланта трябва да е по голям ( не помня с колко ще си) все пак доктора си е преценил ние така си говорим  Laughing

С 350 ще съм макса беше 395
Така го решихме, все пак съм подготвена за разликата, което евала на доктора можеше да ми замаже очите, че всичко ще е перфектно пък после да се оправям. Подготвена съм за лека разлика пък после ако толкова ме дразни ще го направя това леко обиране
Dete2 с какъв профил ще си? Висок профил ли?

# 19
  • Мнения: 477
Охххх нямам търпение да дойде и моята операция.

# 20
  • Мнения: 126
money_or_lead
# 7364 ноем. 2019, 11:35 ч.
Здравейте, момичета. Операцията ми беше на 14.10. при д-р Стоянов. Записах си часове за масажи и някакви процедури с лазер за средата на този месец, които спомагат за минимизирането на белезите. В бързината обаче въобще не съобразих да попитам дали не е удачно и аз да третирам белезите с нещо. Моля, посъветвайте ме какво да си купя и ако има такива, които са правили тези процедури, моля да споделят ефективни ли са Simple Smile

Здравей! С теб сме еднакви мерки горе долу и аз ще слагам същите импланти. Може ли да ми пуснеш снимка на лично, много ми е любопитно. Преди това какъв размер беше, казваш ,че си имала гърди. Аз в момента нямам почти никакви 😔

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Хоп и аз в новата тема ☺ Е много ме окуражава това което всички казвате “ с нулев старт е винаги лесно” дано е така. Имам хиляди притеснения, да идва вече януари месец ☺
И да питам - при поставяне през ареолата може ли да се третира белега с лазер  като другите ?

# 22
  • Мнения: 136
Да се запиша и аз на новата темичка:) Имах  дата за 0 ти този месе, но по стечение на обстоятелствата ще трябва да чакам до декември, та продължавам с вълненията 😁 Сега основното ми е дали да не искам поставяне през зърното ( въпреки, че Стоянов явно предпочита отдолу)  Нещо тне ме кефи идеята с белезите долу... Как седи наистина въпроса с лазера на зърното?

# 23
  • София
  • Мнения: 3 825
Ако за Ильо Стоянов става въпрос, не към останала с впечатление да предпочита достъп отдолу. Аз се оперирах при него преди много години (над 13) и при мен разрезите бяха в гънките под мишницата (аксиларен достъп), съответно нямам абсолютно никакъв белег. Другото момиче, с което се оперирахме в един и същи ден, беше с разрези отдолу.
Иначе сега погледнах в сайта му и за моя метод под мишницата пише "препоръчителен за млади, нераждали момичета, без значително увисване". Аз 100% отговарях на това описание. Не знам как е сега, но тогава беше поточна линия - в единия ден оперира две, на следващия веднага пристигна още една жена за операция, и нас ни изписаха. Всичките бяхме за импланти.

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 05:55 от Lizia

# 24
  • Мнения: 3 021
Може да се третира белега около ареолата, даже мисля Алена е третирала такъв. Само, че точно покрай ареолата при мен белега е като косъм и трябва да се вгледаш за да го видиш, докато другите си се виждат. Не винаги, обаче може. Зависи колко големи  са кубиците и ареолата.

# 25
  • Мнения: 310
Ако за Ильо Стоянов става въпрос, не към останала с впечатление да предпочита достъп отдолу. Аз се оперирах при него преди много години (над 13) и при мен разрезите бяха в гънките под мишницата (аксиларен достъп), съответно нямам абсолютно никакъв белег. Другото момиче, с което се оперирахме в един и същи ден, беше с разрези отдолу.
Иначе сега погледнах в сайта му и за моя метод под мишницата пише "препоръчителен за млади, нераждали момичета, без значително увисване". Аз 100% отговарях на това описание. Не знам как е сега, но тогава беше поточна линия - в единия ден оперира две, на следващия веднага пристигна още една жена за операция, и нас ни изписаха. Всичките бяхме за импланти.

Здравей!
До колкото разбирам след 13 години си си още със същите импланти. Смяташ ли да подновяваш, защото е препоръчително след 10тата година (не поради смяна на размера на импланта)? Обмислям операция, но ме притеснява факта, че на определено време е нужна смяна или не е?! И аз не знам 😀 още ми е в сферата на фантазиите. Също така, раждала ли си/Кърмила в този период? Ако да, има ли някакви промени?

# 26
  • Мнения: 136
Lizia, на мен категорично ми каза, че не става под мишницата( може би заради увисването). Иначе през зърното става- кубиците и анатамоята го позволяват. Само че останах с впечатлението, че не го предпочита...имало повече потенциални рискове. Ама аз си мисля, че е достатъчно компетентен да се справи. По-скоро се чудя визуално дали има някакво значение от къде ги слагат 🙄

# 27
  • Мнения: 126
Да се запиша и аз на новата темичка:) Имах  дата за 0 ти този месе, но по стечение на обстоятелствата ще трябва да чакам до декември, та продължавам с вълненията 😁 Сега основното ми е дали да не искам поставяне през зърното ( въпреки, че Стоянов явно предпочита отдолу)  Нещо тне ме кефи идеята с белезите долу... Как седи наистина въпроса с лазера на зърното?
Аз също питах доктора дали може да направи операцията през зърното, но ми обясни, че при моя случай ще му бъде много трудно, защото дъгата отдолу трябва да се свали и аз реших да не рискувам. Най -добре е да говориш с него дали ще е възможно при теб.

# 28
  • Мнения: 477
Ако за Ильо Стоянов става въпрос, не към останала с впечатление да предпочита достъп отдолу. Аз се оперирах при него преди много години (над 13) и при мен разрезите бяха в гънките под мишницата (аксиларен достъп), съответно нямам абсолютно никакъв белег. Другото момиче, с което се оперирахме в един и същи ден, беше с разрези отдолу.
Иначе сега погледнах в сайта му и за моя метод под мишницата пише "препоръчителен за млади, нераждали момичета, без значително увисване". Аз 100% отговарях на това описание. Не знам как е сега, но тогава беше поточна линия - в единия ден оперира две, на следващия веднага пристигна още една жена за операция, и нас ни изписаха. Всичките бяхме за импланти.

Здравей!
До колкото разбирам след 13 години си си още със същите импланти. Смяташ ли да подновяваш, защото е препоръчително след 10тата година (не поради смяна на размера на импланта)? Обмислям операция, но ме притеснява факта, че на определено време е нужна смяна или не е?! И аз не знам 😀 още ми е в сферата на фантазиите. Също така, раждала ли си/Кърмила в този период? Ако да, има ли някакви промени?
Новото поколение импланти не се подменят на 10 години те имат доживотна гаранция. Подменят единствено и само ако има мед. Причини и ако има спукване на импланта или дефект. Аз за това се навих на тази операция иначе на 10 години да ги сменям малко ми идва в повече а й финансово ако нямаш възможност какво правиш....

# 29
  • Мнения: 310
mims_861, благодаря много за отговора. Притесняваше ме факта за n-на брой операции, както и финансовия въпрос. Има ли тук момичета поставили импланти преди раждане и как ви се отрази кърменето? Все още нямам деца, но планирам в даден момент и не искам да чакам след това да се подлагам на операцията..

Общи условия

Активация на акаунт