Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 6

  • 41 771
  • 756
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 77
Общо взето да си се приготвя за мъка 😂

# 106
  • Мнения: 88
Общо взето да си се приготвя за мъка 😂

На мен лично ми олекна много като махнаха дренажите и не ме е боляло като ги махат,но да..На мен ми беше мъка целият процес Grinning

# 107
  • Мнения: 77
Общо взето да си се приготвя за мъка 😂

На мен лично ми олекна много като махнаха дренажите и не ме е боляло като ги махат,но да..На мен ми беше мъка целият процес Grinning
Красотата изисква жертви 😂

# 108
  • Мнения: 156
Мъка си е аз съм на трети ден още се мъча надявам се скоро всичко да отмине Simple Smile

# 109
  • Мнения: 4 306
Стоянов-веднага,след като се събудих пих вода,после сестрата влизаше да ми пълни чашата.Обядвах картофено пюре.Вечерята вече беше по меню от ресторант,там ограничения нямах
Здравей,би ли ми казала как се осъществи плащането ?

Храната си беше част от общата услуга.Оперцията ми беше сутрешна,затова имах обяд с много вкусно картофено пюре и вечерята ми беше без ограничения от менюто на ресторанта.На другата сутрин имах кафе и закуска ,пак от там
Аз проблеми с дренажите нямах,докато бяха в мен,разхождах се с тях.Махането беше неприятно,наистина се усещаш отворен след това,а от ляво дори и ме заболя силно и започн ада кърви,но беше за кратко.Преживява се.

# 110
  • Мнения: 1 725
За дренажите аз дори не помня как ги е махнал. Знам само, че ми махна нещо като дрен на първия контролен, ама нещо повече от леко неприятно не помня.

# 111
  • Мнения: 156
Аз да попитам колко от вас са носили ластична лента и колко време след операцията може да сложи?

# 112
  • Мнения: 61
Стоянов-веднага,след като се събудих пих вода,после сестрата влизаше да ми пълни чашата.Обядвах картофено пюре.Вечерята вече беше по меню от ресторант,там ограничения нямах
Здравей,би ли ми казала как се осъществи плащането ?

Храната си беше част от общата услуга.Оперцията ми беше сутрешна,затова имах обяд с много вкусно картофено пюре и вечерята ми беше без ограничения от менюто на ресторанта.На другата сутрин имах кафе и закуска ,пак от там
Аз проблеми с дренажите нямах,докато бяха в мен,разхождах се с тях.Махането беше неприятно,наистина се усещаш отворен след това,а от ляво дори и ме заболя силно и започн ада кърви,но беше за кратко.Преживява се.

Извинявай имах в предвид самата операция как плати,на пос преди операцията ли ?
Моята ще е в 7.30 сутринта,а кога те изписват на следващия ден сутринта или по обяд?

# 113
  • Мнения: 4 306
Simple Smile С карта плащах аз,но се забави прехвърлянето на парите от евровата в левовата карта,затова платих половината преди операцията от лв,а в края на деня,тъй като не бях аминали все още,платих с евровата карта.Обаче това  е по-скоро изключение,мисля
Както ти е удобно можеш да платиш-кеш или с карта,но преди операцията,в самия ден.

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 14:10 от bubanka

# 114
  • Мнения: 3 023
Ако трябва да си там в 7.30 операцията ще почне поне в 8.30-9ч  Попълваш документи, слагат абокат, идва доктора да те измери, анестезиолога идва да разговаряте, друг идва да те снима и така....
Изписването е към 10ч  дават ти документи, епикризи и т.н преглеждат те, вадят дренажи и си готова. Разбирате се и кога ще ходиш на превръзка, конци и т.н

# 115
  • Мнения: 61
Ако трябва да си там в 7.30 операцията ще почне поне в 8.30-9ч  Попълваш документи, слагат абокат, идва доктора да те измери, анестезиолога идва да разговаряте, друг идва да те снима и така....
Изписването е към 10ч  дават ти документи, епикризи и т.н преглеждат те, вадят дренажи и си готова. Разбирате се и кога ще ходиш на превръзка, конци и т.н

Много благодаря за подробната информация Hug

# 116
  • Мнения: 1 725
Аз да попитам колко от вас са носили ластична лента и колко време след операцията може да сложи?
Скоро писахме за лентите, върни малко назад

# 117
  • Мнения: 2 728
Ето ме и мен втори ден след операцията, много ми олекна вече след толкова избиране на доктор, импланти, размери и т.н най-накрая всичко приключи. Сега се започва с притесненията за резултата, възстановяване и подобни, но то и в това си има някакъв  чар иначе може да ни е скучно.
Относно резултата имам усещане, че ще се случат нещата, но за момента направо малко ме плащат, доста са ръмбави в горната част, знам че се променят но леко се притеснявам. И това с не къпането, няма ли някакви водоустойчиви лепенки?
Аз да попитам колко от вас са носили ластична лента и колко време след операцията може да сложи?
Fannsy с теб сме оперирани с ден разлика. Сложиха ми ластичната лента върху сутиена, всъщност така се събудих в стаята със поставен сутиен и лента, която да натиска отгоре, дано да помогне.
А при теб как са нещата, ти май беше с ергономичните? И аз доста ги заглеждах, може да обменим снимки на някакъв етап.

# 118
  • Мнения: 1 725
Дете, честито и се радвам за теб. Боли те как се чувстваш, освен че звучиш добре.

# 119
  • Мнения: 2 728
Олекна ми, че всичко мина, затова сигурно звуча добре, иначе си боли знаете как е много правилно казват "все едно влак е минал" през горната част на тялото ми. Докторите казаха, че всичко е минало нормално и ме успокояват, че ще слегнат. Мислех да ги питам дали леко да не ги натискам в горната част, нали и масажи препоръчват, но може би на по-късен етап. В болницата направо ме обезводниха вода, ми дадоха да пия чак в 16ч.следобяд, иначе нямам поне за сега температура, повръщане, дренаж не са ми поставяни. Еми дано всичко да е наред и в бъдеще. Ето ги как изглеждат със сутиен, вижда се чертежа на доктора преди операцията там ще започват ми обясни, дано и така да се случи
Скрит текст:
Скрит текст:
Тук са снимани под друг ъгъл и се вижда кое ме притеснява в горната част
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт