Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 6

  • 42 008
  • 756
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 027
Ето ме след операцията с дренажите в скута
Скрит текст:
Скрит текст:

# 91
  • Мнения: 77
А при В клиниката където оперира Молов как е ? Дава ли да се пуши 😂

На мен ми дадоха,но бях с iqos и сама в стая и не ми се е налагало да ставам Grinning
Имаше тераса,но аз лично с дреновете не можех да се изправям сама,за да изляза на терасата.
О, значи да си я взема и аз за всеки случай .  Вода , храна дават ли ?

# 92
  • Мнения: 88
А при В клиниката където оперира Молов как е ? Дава ли да се пуши 😂

На мен ми дадоха,но бях с iqos и сама в стая и не ми се е налагало да ставам Grinning
Имаше тераса,но аз лично с дреновете не можех да се изправям сама,за да изляза на терасата.
О, значи да си я взема и аз за всеки случай .  Вода , храна дават ли ?

Вода ми дадоха малко след операцията,но яденето ми беше чак сутринта,но мойта операция беше късно и излязох от упойка към 8и30 вечерта

# 93
  • Мнения: 126
Ето ме след операцията с дренажите в скута
Скрит текст:
Скрит текст:
Болеше ли те много при махането на дренажите?

# 94
  • Мнения: 77
Ето ме след операцията с дренажите в скута
Скрит текст:
Скрит текст:
Болеше ли те много при махането на дренажите?
И аз съм се замисляла, но нз защо не съм питала . На мен преди години ми правиха лапароскопия и ми бяха сложили дренаж на триъгълника, спомням си , че много ме болеше от него , махането беше за секунди, но честно казано не си спомням да ме е боляло кой знае колко.
И да попитам дамите с ниско кръвно, как бяхте след опойката ?

# 95
  • София
  • Мнения: 3 869
Моето кръвно е по-скоро нормално, но усещах студ след упойката, иначе нищо друго. Дренажите се махат много бързо, но не е приятно самото усещане.

# 96
  • Мнения: 77
Моето кръвно е по-скоро нормално, но усещах студ след упойката, иначе нищо друго. Дренажите се махат много бързо, но не е приятно самото усещане.
А конците ? 😂 Раждала съм два пъти секцио и всеки път питах за пустите конци 😂 не боли, но са ми фобия , заедно с дренажите 🙃

# 97
  • София
  • Мнения: 3 869
Ох, конци силно казано, имах под мишницата някакви, нищо не усетих от тях. Аз пък имах проблем с едната от лепенките, при отлепването ми беше разранила кожата и сумати време не заздравяваше, не където има разрез, а по-отстрани. Месеци наред ходех с тази рана. Даже сигурно още има малък белег там. Но моята кожа е такава, чувствителна.

# 98
  • Мнения: 3 027
И аз съм с ниско кръвно, не болеше махането на дренажите, по скоро е неприятно. Конците също. Аз бях с разрез котва и също бях в истерия от махането. Не знам при другите как е, но при Стоянов не е с конци като едно време, а нещо като корда. Разреза под гърдата беше с един шев, вертикалния с един и около ареолата един. Става с по едно издърпване и на трите места.
За секцио не знам, но щом преживях махането на конци след ринопластика нищо не може да ме уплаши  Joy  Е, поисках си упоика де.

# 99
  • София
  • Мнения: 3 869
Да, неприятно е, усещаш как ги изваждат от някъде много надълбоко в тялото, усещаш се пак "отворен". Колкото по-бързо ги дръпнат, толкова по-добре.

# 100
  • Мнения: 3 027
Аз чак толкова не ги усещах, сигурно защото бяха изтръпнали. Пък доктора много внимателно ги извади леко натискаше с едната ръка и реално усещах нея, а не ваденето  Grinning

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Моето махане на дренажите не беше приятно преживяване.Нямах търпение да ги махнат, защото бях чувала, че от тях идва болката и след махането им ти олеква.А и лявата ръка ми беше постоянно изтръпнала и казаха, че е от тях. На първия докторката ме попита дали съм готова и аз даже се учудих, за какво толкова да съм готова.В следващия момент разбрах. Confounded На втория дренаж беше по-леко или пък още ми е било черно пред очите от махането на първия и затова така ми се е сторило.Wink

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 19:37 от Балли

# 102
  • Мнения: 60
Може въпроса ми да ви се стори странен, но  някоя от вас мислила ли си е преди операцията, че има вероятност да не свикне с това, че има чуждо тяло...

# 103
  • Мнения: 156
И аз бях с дренажи по гадно беше като бяха в мен че ме болеше под мишниците доста иначе за самото махане ми сложи някаква упойка от която се почувствах всеедно съм на две бутилки вино и не ме заболя при махането само беше неприятно чувството като издърпване на маркуч от тялото ти.

# 104
  • Мнения: 61
Стоянов-веднага,след като се събудих пих вода,после сестрата влизаше да ми пълни чашата.Обядвах картофено пюре.Вечерята вече беше по меню от ресторант,там ограничения нямах
Здравей,би ли ми казала как се осъществи плащането ?

Общи условия

Активация на акаунт