Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 6

  • 42 133
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 231
Има шанс, трябва да изчакаш. При кой лекар си?
Дано  да се посъберат,при Молов.
с колко кубика си,разкажи как мина и доволна ли си като цяло.
Сложих 350сс ,за което съжалявам тъй като доктора настояваше за 375сс,сега ми изглеждат малки и раздалечени,надявам се поне да се посъберат, от операцията , отношението на доктора и останалия персонал съм много доволна.

# 76
  • Мнения: 1 725
Разликата не е голяма, няма за какво да съжаляваш за едни 25цц. А за малки, това е пустата лакомия няма как. И аз съм така хаха

# 77
  • София
  • Мнения: 3 897
Не е до лакомия. Винаги трябва да се избере най-големия препоръчителен размер, в моя случай това беше 325 сс, но докторът каза - нека е 300 (или 295 по-точно). Съгласих се с неговото предложение, стори ми се достатъчно, но трябваше да заложа на 325 или дори повече. Ето защо:
Може да се заблуждавам, но ми се струва, че повечето от малкото собствена тъкан, която съм имала там, се е стопила оттогава. А като кг сега съм малко повече и не се дължи на отслабване. Четох, че такова "изяждане" на собствената гръдна тъкан се случва след надмускулно поставяне, а аз съм с подмускулно, но ето че и при мен стана така. Мерих се и като обиколка и сега съм с около 2 см по-малко оттогава. Така че имайте и това предвид, като избирате кубиците. Не казвам да слагате по 100сс повече от препоръчаното, но поне едно 30-40 сс си предвидете. Аз не че съм имала кой знае колко тъкан за губене, но няма как импланта да се е смалил, смалила съм се аз.

# 78
  • Мнения: 1 725
Да, LIzia напълно съм съгласна. И аз същото съм чела, но и не вярвам и подмускулното да не губи от тъканта.

# 79
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
За първи път чувам за такова изяждане 😳😳😳

# 80
  • Мнения: 60

Ох много ти благодаря.
Д-р Заякова не можа да ме спечели като човек, не я усетих да е моят доктор, а бях убедена, че искам да е тя.
Ще се радвам да видя Вашия резултат.
За всички момичета в групата, наричайте ме Краси, че така с това “Красимира” сякаш ми се карате 🤣

При Заякова недейте ! Щом сте били във Варна на консултация защо не отидете при доцент Янков аз съм оперирана от него вчера.

Разкажи малко повече, как мина, колко кубика.
Не съм чувала за този хирург.
Ако може и снимки на лично.

# 81
  • Мнения: 156
Е аз от колко месеца в този форум  пиша само за него има и други момичета тук,които ще са при него или такива,които са били просто само един и същ се обсъжда и споровете покрай него оставят на заден план много по-добри лекари! Та така снимка както написах все още нямам.

# 82
  • Мнения: 2 743
Момичета в болницата, колко време след операцията ви разрешиха да пиете течности и да се храните?

# 83
  • Мнения: 4 359
Стоянов-веднага,след като се събудих пих вода,после сестрата влизаше да ми пълни чашата.Обядвах картофено пюре.Вечерята вече беше по меню от ресторант,там ограничения нямах

# 84
  • Мнения: 77
Е аз от колко месеца в този форум  пиша само за него има и други момичета тук,които ще са при него или такива,които са били просто само един и същ се обсъжда и споровете покрай него оставят на заден план много по-добри лекари! Та така снимка както написах все още нямам.
Съгласна съм с Fansy. Има много добри лекари, за които или не се е коментирало или един-два поста най-много. Не съветвам новите тепърва да избират от тук лекар.

# 85
  • Мнения: 156
Вода пих още след операцията но само по глътка за да не започна да повръщам от другата сутрин вече започнах да пия много вода. За храната също вечерта след операцията хапнах само няколко солети на сутринта вече имах закуска и чай след това и обяд Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 027
Стоянов-веднага,след като се събудих пих вода,после сестрата влизаше да ми пълни чашата.Обядвах картофено пюре.Вечерята вече беше по меню от ресторант,там ограничения нямах
И при мен така. Вода и фрешове ми носеше постоянно. Час след като се събудих ми донесе и капучино и пих и пуших на терасата ( в старата клиника) за вечеря ме накара да си поръчам първо, второ и десерт  Laughing

# 87
  • Мнения: 77
А при В клиниката където оперира Молов как е ? Дава ли да се пуши 😂

# 88
  • Мнения: 2 743
Някой ползвал ли е такива лепенки за заличаване на белезите? И от кой крем сте най-доволни?
https://remedium.bg/scars/cica-care-self-adhesive-silicone-12cm-6cm.html

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 20:12 от dete2

# 89
  • Мнения: 88
А при В клиниката където оперира Молов как е ? Дава ли да се пуши 😂

На мен ми дадоха,но бях с iqos и сама в стая и не ми се е налагало да ставам Grinning
Имаше тераса,но аз лично с дреновете не можех да се изправям сама,за да изляза на терасата.

Общи условия

Активация на акаунт