Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 64

  • 45 112
  • 760
  •   1
Отговори
# 435
  • SF
  • Мнения: 21 167
Не  ми се преправя. Simple Smile Подменя ми се с ново и модерно. И ако може да става лесно. Както сменяш икейските мебели.
Сега.... Simple Smile Не съм луда да сравнявам икейски картонени мебели с дървени масивни и скъпи. Просто едните повече пасват на моя бит и темперамент, отколкото тежките реликви за ценители, които само като ги почукнеш и издават тежък сериозен гърлен звук.
Аз съм вей хайвей. Да е новичко, да е беличко, да е подвижничко и като ми омръзне, хайде чао! Дала съм пари за тебе, колкото за едни найкове.

# 436
  • Мнения: 6 622
Новите лесни за сглобяване мебели определено си имат предимство. Омръзна ми холната маса и я изхвърлих. Снощи набързо докато ми втасваше питката сглобихме две нови икейси масички. За това време няма да мога да реставрирам стара дървена.

# 437
  • Мнения: 10 598
Влюбих се в тази кухня. Heart Eyes

От Виденов - дали се заслужава да се поръча? 1800 лв.

# 438
  • SF
  • Мнения: 21 167
Изглежда приказно! От Виденов ли е?
Защо да не си заслужава! Не мога да повярвам, че този огромен "гардероб" струва 1800 лева.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Една съфорумка ми е писала на лични с въпрос, но си е забранила получаването на лични и не мога да й отговоря : )
Дано да види това съобщение и да разреши личните съобщения : )
Извинявам се на другите за оф-топика.

# 440
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Влюбих се в тази кухня. Heart Eyes

От Виденов - дали се заслужава да се поръча? 1800 лв.

Добре изглежда. Съдомиялна няма ли да слагаш?

# 441
  • Мнения: 9 777
Новите лесни за сглобяване мебели определено си имат предимство ...докато ми втасваше питката сглобихме две нови икейси масички.

Е, не всички стари мебели са трудни за сглобяване. Стара спалня от 60-те на миналия век няма нито един винт, пирон или нещо такова. Има едни метални сглобки тип клик-клак бих ги нарекла, защото не знам как се казват.
Царгите влизат в метални жлебове на предната и задната табли. Нищо не се отвива и завива. Разглобяват се за 1-2 минути, сглобяват се за не повече от 5.  Но просто тези спални са със стар дизайн, външният вид им е основният проблем. За всяко поколение дизайнът се сменя поне 2 пъти в живота, за 2-3 поколения - да не говорим. Хората все пак биха предпочели Виденов със съвременен дизайн отколкото мебели, които са били модерни за баба и дядо.
С уточнението, че става дума за мебели ширпотреба, не за поръчкови или антик.

# 442
  • Мнения: 10 598
Изглежда приказно! От Виденов ли е?
Защо да не си заслужава! Не мога да повярвам, че този огромен "гардероб" струва 1800 лева.
https://videnov.bg/kuhnya-po-proekt-estetik-2

Ами от Виденов бях поръчала едно цяло детско обзавеждане и цветовете от снимките въобще не отговарят на реалността, та се наложи да връщам обзавеждането. За това ми е чуденката дали си заслужава. Цената не е никак зле. Но дали ще изглежда като на снимката...? Дървесния цвят надали ще го издокарат като на снимката...

Някой взимал ли е нещо в Дъб Крафт от Виденов? Да потвърди дали е като на снимката.

И тая "шоколадената" е много стилна:



1600 лв.

Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 14:07 от amy_nka

# 443
  • София
  • Мнения: 2 934
amy_nka виж къде имат мостри и ако ти е удобно ги виж на живо. За мен са пълно разочарование, проблем с цвета не сме имали, но сменихме всички техни мебели. Само спалнята остава, че няма средства сега и за нея. Ааа да ѝ холната секция си ползваме..



Аз съм в избиране на довършителните неща за хола - килим и нова масичка, плюс някакви аксесоари, ако има нужда. Търся съвети. Преди беше в сиво и ми беше така студен и не уютен. Сега сякаш прекалих с бежовото, но пък се чувствам сто пъти по комфортно.








Колоната зад елхата ще я облепим с камък.

# 444
  • Мнения: 10 598
Според мен бежавкото ти е много ок. Венгето е прецакало стаята. Масичката, ако ти е в астра, ще пасне с възглавничките и секцията. И дивана ако не беше такъв тъмен цвят (гръб и подлакътници са по-тъмни)... Столовете също са тъмни...
Масата бих я сменила с астра или бяла. Бих понамалила венгето в стаята.

Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 16:45 от amy_nka

# 445
  • DE
  • Мнения: 9 068
Впечатлих се от катаните над телевизора Grinning
Истински ли са, че сина ми ми е обелил главата за такъв ooooh!

# 446
  • Мнения: 10 598
И аз. Дори попитах мъжа ми "защо хората си купуват мечове?" Laughing

# 447
  • Мнения: 40 878
Впечатлих се от катаните над телевизора Grinning
Истински ли са, че сина ми ми е обелил главата за такъв ooooh!

Само едното е катана Grinning И едва ли са истински,най-вероятно са сувенири, но естетическата им стойност е същата като на истински. А да купиш на сина си едва ли ще доведе до нещо добро, по-добре недей. Особено пък истински, макар понятието "истиснки" да е много разтегливо по отношение на тези неща Mr. Green

# 448
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 271
Кухнята на виденов изглежда наистина много добре, аз обичам много шкафове, но реално няма никакъв работен плот.

# 449
  • DE
  • Мнения: 9 068
Много добре знам кое какво е, казах го, за да ме разберат Peace
Истинската катана струва много, много пари които аз не бих похарчила точно за това  hahaha
Просто ми стана интересно.
Детето ми е неагресивно, но обича ножове ooooh!
Бих му купила сувенирна, ако тренира подходящото бойно изкуство, но чакам да го израсте това увлечение Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт