Любими персонажи в сериала "Приятели"

  • 3 674
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Фен ли сте на "Приятели"? Споделете мнение за героите!

# 1
  • Мнения: 5
Джоуи ,защото е най-забавния според мен.

# 2
  • Мнения: 2 990
И аз гласувам за Джоуи

# 3
  • Мнения: 31 676
Всички са ми любими.
Фийби ми е малко дразнеща на моменти, не знам защо.
Иначе гласувах за Джоуи. Защото е чревоугодник като мен  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 514
Всички са ми любими 😁 Гласувах за Чандлър, заради готиното чувство за хумор.

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Харесвам всички.Гласувах за Моника,защото е перфекционист като мен.

# 6
  • Мнения: 11 566
Гласувах за Моника. Но и брат й също ми е любимец.
Страхотно сериалче, колко пъти съм го гледала отново и отново. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 10 802
Най-най любимия сериал Heart Гледам си го през месец-два, няма омръзване.
Не мога да кажа кой ми е любимец, всичките са луди глави и във всеки харесвам по нещо. Може би Чандлър ми е една идея по-любим, защото е толкова нескопосан, миличкия, в същото време добър и супер забавен. Все ще изръси някоя смешка.

# 8
  • Мнения: 14 489
Хм, кой ли  Joy

# 9
# 10
  • Мнения: 8
Джоуи естествено

# 11
  • Мнения: 18 558
Всички, но най-вече Чандлър! Много забавен, непринуден и добричък.

# 12
  • Мнения: 11 566
Днес при Гала съобщиха новината, че се събират Приятелите за нов проект, май филм, но всичко се държало в тайна.

# 13
  • Мнения: 10 802
О, дали ще направят филм-продължение? Да ги видим като едни „сърдити старчета”, ще е много готино.

# 14
  • Мнения: 31 676
Би било страхотно  Grinning

# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
Рейчъл е на първо място, иначе и другите ги харесвам!

# 16
  • Мнения: 9 051
При първото ми гледане абсолютно всички ми бяха любимци.Но сега след години и безброй гледания Simple Smileвече ги отсях Simple SmileМоят  най-любим персонаж е Рос.Защото е най-умен,също така добър,лоялен и доказва,че интелектът не е застраховка от попадане в нелепи ситуации.И най-големият ерудит може да е малко смотан и карък,и това ми е най-сладко у него.А пък физиономиите,които прави и как се фръцва като се ядоса са ме докарвали до сълзи от смях.
Вторият любимец ми е Моника,има малко общо с моята душевност и ми е много забавна с нейните странности.
След това нареждам Джоуи,смешен е с бавното си загряване.На последните места Рейчъл тя все гледа да не се мине нещо,преглъщам я покарай Рос.А и не харесвам актрисата с вечните си зърна на показ .Чандлър-малко лигав ми идва с мимиките си,Фийби-прекалено елементарна и на моменти доста сприхава и използвачка.
Но като цяло за мен този и Сексът и градът са най-великите сериали евър!

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 15:53 от *Амбър*

# 17
  • Мнения: 10 802
Сега се замислих, че най-много НЕ харесвам Рейчъл от всички. Не, че не е имало яко смях с нея, но тя ми е накрая на класацията.

# 18
  • Мнения: 11 566
На мен най- противна ми е Фийби.
Ама пък все хубави гаджета забърсваше.

# 19
  • Мнения: 2 596
Чандлър, заради чувстовото за хумор.
Слуха за филм се разнася от няколко години. Даже бяха напрвили фалшив трейлър на филм "Приятели". До колкото знам преди много години Анистън категорично беше отказала участие за един последен сезон на приятели, не искала да се връща назад. По интервюта доста ѝ личи, че не ѝ е приятно да говори за сериала и ролята си. Обичана и харесвана е, голям старт и даде това телевизионно шоу.

Най- малко любима ми е Фийби. Странен персонаж. Поведение, стил на обличане, прически, изобщо анти ми е. В живота едва ли бих имала подобна приятелка. Заради ролята, даже и актрисата не понасям в различни образи.

# 20
  • Мнения: 10 802
Странно кое ли е неприятно на Дженифър, че не иска да се връща назад? Ако не беше сериала, надали щеше да е толкова известна и богата. Всички други нейни роли са в някакви романтични комедии, нищо особено.

# 21
  • София
  • Мнения: 514
Най-малко харесвам Фийби. Много е шантава, даже на моменти прекалено. Най-омразният образ в сериала за мен обаче е Емили. Сцените с нея директно ги прескачам. Страшно ми е антипатична, направо се ядосвам чак 😤😂
Слухове за филм има от години, но аз не им вярвам. Всъщност предпочитам да няма филм. Само ще ми развалят насладата от сериала.

# 22
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
''Приятели'' ще си остане един от любимите ми сериали.
Най-много харесвам персонажа на Рос - умен и забавен, не че Джоуи не е, но той е малко глуповат. Grinning

# 23
  • Мнения: 11 566
Емили коя беше?

Също много харесвам и оная приятелка на Чандлър- с къдравата коса.
И родителите на Моника и Рос. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 596
Лигавата сестра на Рейчъл, която постоянно викаше на Ема - Ела, а според нея Рос беше продавач на фалафели Laughing

Къдравата приятелка на Чандлър - Джанис? Oh... My... God?  Тази ли? Няма да мога Joy

# 25
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Емили не беше ли бившата жена на Рос?

А къдравата е Джанис, имаше много неприятен смях Grinning

# 26
  • Мнения: 11 566
Даа, Джанис. Голям образ. Joy

Оле, тая Емили съм я пропуснала. Срам. Да не е тая русата от " Женени с деца", дето там играеше дъщерята?

# 27
  • Мнения: 2 596
Ох, да. И аз се обърках. Една от всичките бивши жени на Рос. Онази, на която обърка името ѝ на сватбата. А сестрата на Рейчъл май беше Ейми.

# 28
  • Мнения: 9 051
Точно Емили е,втората съпруга на Рос.Англичанката,истеричната,тя и физиономията ѝ беше малко такава Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 514
Да, Емили е бившата жена (една от многото 😂) на Рос, британката. На тяхната сватба Рос каза името на Рейчъл вместо нейното.
А сестрата на Рейчъл, актрисата от Женени с деца е Кристина Апългейт. В сериала тя се казва Ейми.

# 30
  • Мнения: 10 802
Джанис е номер 1 Joy
Любимата ми сцена с нея е в последните серии, когато Моника и Чандлър оглеждат за къща и я срещат. Джанис казава „ОМГ колко е малък света”, а Чандлър отговаря „И все пак никога не срещам Бионсе” Joy
И Ейми, сестрата, винаги ме забавлява каква е глупава и издухана Grinning

# 31
  • Мнения: 14 489
Джанис е номер 1 Joy
Любимата ми сцена с нея е в последните серии, когато Моника и Чандлър оглеждат за къща и я срещат. Джанис казава „ОМГ колко е малък света”, а Чандлър отговаря „И все пак никога не срещам БионсеJoy
И Ейми, сестрата, винаги ме забавлява каква е глупава и издухана Grinning

Много любим момент. От същата сцена - Моника: "Може някое друго семейство да вземе къщата." Чандлър - "Само ако са Хитлерови."

# 32
  • Мнения: 1 295
Чандлър, Рос, Джоуи, Моника, Рейчъл, Фийби

Иначе почти еднакво всичките..

Чандлър винаги ми е харесвал заради сърказма. После заради любовта с Моника. А и винаги беше малко прецакан.

Рос заради любовта към Рейчъл, физиономиите и абсурдните ситуации, в които попадаше.

Джоуи естествено заради това, че последен разбираше всичко, но пък винаги мил и добър. Много ме е яд, че го оставиха без половинка накрая.

Моника, защото винаги имаше много странности, а и бяха сладка любов с Чандлър.

Рейчъл попадаше в заплетени ситуации, много е чаровна и отново заради връзката с Рос.

Фийби винаги ми е била не особено интересн персонаж, но последните години и нея си я харесвам почти като другите.

# 33
  • Мнения: 18 298
Всички, но гласувах за Джоуи. Joy

# 34
  • Мнения: 423
Всички без Рейчъл са ми любими.
Всеки от тях има с какво да те разсмеят.
Чандлър със сарказма, Моника с перфекционизма и манията си по чистотата, Рос с физиономиите и като цяло е много забавен тип, Джоуи с глупостта си, Фийби със странностите си.

Рейчъл ми е супер скучна.

# 35
  • Мнения: 18 298
А мислите ли, че приличате на някого от сериала? Познавам двама души, същи Джоуи и Чандлър. Wink

# 36
  • Мнения: 10 802
Аз имах двама съученици, най-добри приятели, наистина бяха като Джоуи и Чандлър. Ама те бяха и големи фенове на серияла, та съвсем съзнателно или подсъзнателно са копирали поведението, най-вероятно.
Аз в никой не се припознавам. Може би най-близо съм до Рос.

# 37
  • Мнения: 11 566
А мислите ли, че приличате на някого от сериала? Познавам двама души, същи Джоуи и Чандлър. Wink
Не, но много исках да приличам на Моника.

# 38
  • Мнения: 9 051
О,имах си период в който колегите си ми казваха на шега "Моника",когато ме обхванеше манията да чистя и подреждам.И тя наистина е най-близко до моята душевност.

# 39
  • Мнения: 11 546
"Приятели" е най-любимият ми сериал евър! Heart Гледала съм десетки пъти всички епизоди от всички сезони. Гласувах за Моника, но ми се искаше да мога да гласувам и за Рос, защото и двамата са ми любимци. Обожавам всички епизоди с гост-звездите Брад Пит, Брус Уилис, Джулия Робъртс, Жан- Клод Ван Дам, Шон Пен Heart, Ралф Лорън, и още много други. И като стана въпрос за гост-звезди, освен Ейми, Рейчъл имаше още една сестра-Джил, която Рийз Уидърспун за кратко играеше.

# 40
  • Мнения: 14 489
Да, много готини гост звезди имаше, добавям Шерилин Фен (с дървения крак), Алек Болдуин, Ел Макферсън. Аз лично много харесвах Брук Шийлдс дето играше лудата фенка на Джоуи.

Много са ми забавни и родителите на героите, особено бащата на Моника и Рос - "Погледнах се в огледалото и, майка ти е права, наистина приличам на г*з" Joy

# 41
  • Мнения: 9 051
И когато ги завари в болничната стая да правят кекс Моника и Чандлър,пък после им събираше брошури за забременяване Joy

# 42
  • Мнения: 11 546
Любимата ми гост-звезда си остава Том Селек. Колкото и абсурдно да звучи, много харесвах Ричард и Моника като двойка. Той и най-дълго се задържа май в сериала. От най-краткотрайните участия любимото ми е с Изабела Роселини и ламинираният списък на Рос. Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 759
Това е най-добрият сериал според мен. И тъй като споменавате гост звездите: Любим момент ми е с Хю Лори, когато играе пътник, седнал до Рейчъл, при заминаването и в Лондон, за да признае на Рос, че още го обича:"Вие сте ужасен, ужасен човек" и още повече като и казва, че е очевидно, че са били разделени Simple Smile

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 01:13 от gery1

# 44
  • Мнения: 10 802
Любимата ми гост-звезда си остава Том Селек. Колкото и абсурдно да звучи, много харесвах Ричард и Моника като двойка. Той и най-дълго се задържа май в сериала. От най-краткотрайните участия любимото ми е с Изабела Роселини и ламинираният списък на Рос. Joy
И аз харесвам Ричард и Моника. Сладки са по свой си начин. Любим момент ми е, когато Джоуи и Чандлър се сприятелиха с Ричард и излизаха по мъжки. Чандлър беше пуснал адски нелеп мустак, а Джоуи се разкарваше с пура  в уста Joy
Любими са им и вечните смешки на Чандлър относно мустака на Ричард Joy  Моника накрая го попита да не би да ревнува, защото не може да си пусне такъв мустак JoyJoy

# 45
  • Мнения: 11 546
Една от любимите ми сцени, която всеки път ме разсмива. Joy

# 46
  • Мнения: 9 051
О,да от най-любимите!Самолетът няма фланг .Joy

# 47
  • Мнения: 10 802
Ми то всички сцени са любими Joy

Има ли сцена, която да ви дразни, да не ви харесва?
Аз не се сещам за такава.

# 48
  • Мнения: 11 546
Ми то всички сцени са любими Joy

Има ли сцена, която да ви дразни, да не ви харесва?
Аз не се сещам за такава.
Да кажем, че някои сцени и епизоди са ни по-любими от останалите. Simple Smile Много харесвам епизодите от Лондон и Лас Вегас, както и с всички сватби.

Малко и от моя любимец Рос. Heart Унаги! Joy

# 49
  • Мнения: 14 489
JoyJoyJoy Oh, salmon skin roll

# 50
  • Мнения: 10 802
Поздрав!

# 51
  • Мнения: 11 546
О, да! Едно Мисисипи, две Мисисипи...Joy

# 52
  • Мнения: 14 489
Whats up with miss Hawaian tropic? JoyJoy

# 53
  • София
  • Мнения: 514
Любимият ми епизод е The One With The Embryos, в който си сменят апартаментите и конкретно играта с въпросите. 😁

*Actually, it's Miss Chanandler Bong. 😁

*What is Chandler Bing's job?
Oh oh... he's a trans... a transponster!
THAT'S NOT EVEN A WORD!
🤣

# 54
  • София
  • Мнения: 759
Честита Коледа на всички.
По темата:днес гледах, една от любимите си серии: Чандлър нае жена, която да чисти в тях и Моника реши, че момичето и е откраднало дънките и сутиена. Пък то какво се оказа Simple Smile

# 55
  • Мнения: X
Учудвам се колко хора са изразили несимпатии към Фийби.. Май тя ми е любимка.. Харесвам такива забавни, странни, чалнати, особени, може би дори леко глуповати персонажи..

# 56
  • Мнения: 11 566
Той и Чандлър е глупавичък, ама някак си актьорът е по- симпатичен от актрисата, играеща Фийби. Поне на мен.

# 57
  • Мнения: 9 051
Аз не харесвам на Фийби егоизмът понякога,истериите,малко уличните маниери.Иначе е симпатично чалната,забавна и актрисата си ми е много симпатична даже.

Много любим момент също,когато Рос трябваше да изнася лекции на няколко места  как закъсняваше.Накрая с ролерите и после взе ,че припадна Joy

# 58
  • Мнения: 1 295
Точно пък Чандлър по никакъв начин не е глуповат. Джоуи да, но пък той го прави по сладък начин.

# 59
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Страхотна тема!
Приятелите са класика и макар вече стар сериал, смятам, че и днешните младежи на по 20 ще го харесат.
Аз съм вече на 31 И продължавам да го гледам с огромен кеф и преживяванията им са ми доста близки.
Любим момент ми е, когато Фийби предлага детето на Рейчъл и Рос да се казва Фийби или Фибчо 😁😁😁 И акушерката им казва: "Моля ви, само да не е Фийбчо" 😁😁😁
Всички харесвам иначе, но май любимец ми е Чандлър. Кефят ме много с Моника като двойка. Фийби ми харесва с нейния си мъж Майк. Само на Джоуи не му намериха момиче.
Преди години гледах сериала за Джоуи, слаба работа. Така и не го догледах, а те го спряха май след втори сезон.
Кефят ме моментите, в които Моника чисти 😁
И когато на деня на влюбените от касетофона запя Джанис 😂😂😂

# 60
  • Мнения: 1 211
Хоп и аз в темата за любимия сериал. Няма втори като него. Баща ми се шегува с мен, че го знам на изуст. Аз доста споря, че не е вярно, но онзи ден мернах секунда от епизод и бях сигурна какво ще стане по - нататък. Та, да. Знам го наизуст.
Любим герои - с две ръце Чандлър. Не само защото героя е прекрасен и въпреки, че съм жена, се виждам най-много в него. Исках да имам и такъв мъж в бъдеще и почти си го намерих същия. А и бях влюбена в Матю Пери като бях малка. Слабост ми е.
От жените харесвам Моника, но и Рейчъл. Втората извървя голям път на развитие на героя си по време на сезоните.
Най не харесвам Рос. Не знам защо, просто ми е неприятен и като герои и като актьор.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 074
Гласувах за Чандлър, макар да харесвам всички. Simple Smile Чувството му за хумор много ми допада и е близко до моето. И аз знам почти наизуст повечето епизоди и пак чакам с нетърпение определени реплики Simple Smile
Доколкото знам, самият Матю Пери е предложил немалка част от смешките, които Чандлър казва, и с това ми допада още повече.

# 62
  • Мнения: 9 051
На Чандлър най му харесвам любовта му към Моника.

# 63
  • Мнения: 9 051
Някои от гафовете в сериала.На мен ми беше много интересно Simple Smile:
https://www.instagram.com/p/B5eB6rJDnme/
Сори за двойният пост.

# 64
  • Мнения: 10 802
Да бутна малко темата Simple Smile
Почнах вчера да гледам от сезон 1 и преди малко се смях от сърце на следната сцена:
https://twitter.com/friendstv/status/948593328668291073?lang=en
Grinning Grinning Grinning

# 65
  • Мнения: 1 993
Всички са ми любими, дори не мога да кажа кого не харесвам, всички имат нещо характерно и някак не мога да си представя Приятели без един от тях. Хващам сериала в 6ч по БТВ комеди и не знам за кой път гледам, но започнах да забелязвам, че най-близки като приятели са Джоуи и Чандлър, близки са  Фийби и Джоуи, Рейчъл и Моника, но като че ли най-силна е връзката на тях  двамата. Жалко, че няма да направят филм, щеше да е хубаво, може и да направят сериал с техните деца и да включват от време на време родителите Grinning

# 66
  • Мнения: 1 993
На 27-ми излиза епизод с актьорите, няма да играят, в нета има трейлъра. Ще ми се да бяха направили филм, все нещо може да се измисли...

Общи условия

Активация на акаунт