СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 763
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 8 933
Aila, много са ми интересни твоите постове. Винаги съм смятала, че близнаците са горе долу с едни интереси и възможности. Не знам какви са отношенията между тях двете, но ако са близки, не е ли по-добре да са заедно? А и какъв е проблемът да остане със сестра си в СМГ, след като ти самата споделяш, че проблемът и е разказвателните, а не математиката.

# 691
  • до морето
  • Мнения: 2 290
Аз имам един въпрос доста встрани от темата, но мен си ме тревожи. Към майките на момчета, от къде купувате дрехи на децата си. Моето вече е на горната граница на всички марки, които предлагат детски дрехи и не знам на къде да се насоча.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 15:27 от hrrisss

# 692
  • Мнения: 3 049
Мдаа, познато ми е. Малките мъжки са големи, а големите детски са малки. Все още ми се случва да попаднем на нещо в Waikiki. Там има за възраст 14. Иначе, май просто чакаме да влезнат в мъжката номерация.

# 693
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Още от края на 5 клас не носи детска номерация и купувам от мъжките серии. LC Wikiki имат и специална серия за тинейджъри, които са с достатъчно големи размери, без да са стил чичковци. В мъжката серия също имат свежи неща. От време на време взимам и нещо от Peek and Clopenberg на намаления. Все още не се е сетил да робува на марки.
 На мен болна тема са ми обувките - 43 размер и крак като плавник широк.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 15:31 от googlish

# 694
  • Мнения: 5 001
Мъжките xs в масовите магазини в моловете повечето пъти отговарят на най-голямото детско. От 1 година от мъжките пазаруваме, Бершка, Ню Йоркър, Pull and bear.

# 695
  • Мнения: 7 160
Към майките на момчета, от къде купувате дрехи на децата си. Моето вече е на горната граница на всички марки, които предлагат детски дрехи и не знам на къде да се насоча.
От мъжкия сектор на ЗАРА.
Купихме прекрасен панталон и дънки за сина ми, който е шести клас и също е горна граница в детския сектор на същата марка.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 058
Ние също от 2 години сме в мъжкото. Лошото е, че той е доста слаб, а в същото време е висок - 174 см. Като цяло носи мъжко М, но винаги втален вариант, или слим панталони. Въобще трябва да е стеснен варианта и на блузите, и на панталоните. Иначе му стоят като чужди.

# 697
  • Мнения: 47 993
Да, мъжкото на х и м и на тера нова са теснички и са добре, изобщо на намаления на молските марки взимам хс и с и са екстра
Лошото е, че са по-скъпи от детските, а вървят с голяма скорост...
Обувки- 44, някои и 45...че и да са мекички, да имат фасон, да стават за ритане, да са водоуствойчиви,...лошо ми е...

# 698
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Моето с неговите 182 см е в L от мъжкото,като и аз гледам да е вталено. От Уайкики и аз съм доволна.

# 699
  • Мнения: 8 230
Последно пазарувахме от юношеските на Уайкики, но той е още около 160см. С обувките обаче е на 43-44 номер и ако с дрехите още успявам да минавам тънко, с обувките няма как да стане, защото това си е най-масовия номер и намаленията са по-редки и малки.

# 700
  • София
  • Мнения: 9 111
И при нас не е в детската номерация от поне две години, хем е 2007 набор. Вече носи L мъжка номерация. В Парадайс в София има два магазина Crops и House, които са по-тинейджърски като стил. Иначе зависи от структурата. Зара е за по-кльощавите Stuck Out Tongue , а в Уайкики са по-широки. Зимни обувки напоследък вземаме от Декатлон, защото всичко друго пропуска, което вземахме преди това. Кракът му доста расте. Също е 43 в момента.

# 701
  • Мнения: 24 467
Аз имам един въпрос доста встрани от темата, но мен си ме тревожи. Към майките на момчета, от къде купувате дрехи на децата си. Моето вече е на горната граница на всички марки, които предлагат детски дрехи и не знам на къде да се насоча.

От три години в детски магазини не съм влизала.
Мъжките са ми достатъчни, а и избор има.

# 702
  • София
  • Мнения: 7 191
Според мене масовите и не особено скъпи марки по моловете имат за таргет точно тийнейджъри и млади хора. Размерите са умалени спрямо Peek & Cloppenburg например.
Иначе аз съм момичешка майка, но детските щандове отдавна са в миналото. А напоследък дъщеря ми често си купува сама дрехи, което просто е чудесно. Вече не се занимавам с това.

# 703
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Ако знаете какво приключение е с дрехите за момичета... За бельото да не говорим! Моята девойка е в депресия втори месец - в училище и викат "Мис Силикон". Сутиени 80D, ама не торби като на майка ѝ... Ботуши - чизми... УжасТ.

# 704
  • Мнения: 47 993
За съжаление това ми е познато
Препоръчвам ти Бра клиник, купувай й от там. Особено спортни сутиени за физическото! Моята рева, като й купих първия. Направо се роди. Скъпички са, но си струват всяка стотинка.

Общи условия

Активация на акаунт