Любители на Котки - Тема 139

  • 25 162
  • 758
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 15 317
Ми вряла се е някъде. Из ароматни работи. Sunglasses
Мире, ще отмине, тя ще се измие сама. Поне Мая би постъпила така, голямо миене пада. Joy
Ако не, мокри кърпи и си ти! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 241
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 240
Харо е ревал от  възхищение и любов.

Скрит текст:
За изпотяване - горещ липов чай с мед.

# 242
  • Мнения: 7 856
Цял ден е с мен на дивана, овъртолила съм се в одеала и китеник  - да се изпотя, а тя сямо дебне да се намести.
Ушото едното е ранено, била се е с районния котарак Харампи. Набила го, мм ги гледал Simple Smile Той ревал, а тя с навирена опашля се мотала в съседния двор, но с визуален контакт с мм. Ама  миришеее, що така?
Не я къпи, тя сама ще се измие. Явно щом цял ден е при тебе на дивана, е стресирана горката и търси сигурност и спокойствие. А ти се оправяй по-бързо!
Скрит текст:
И аз в сряда вечерта се тръшнах. Но се лекувам с горещ пилешки бульон, много естествен вит. С - сока на един лимон в купичка с бульон, кивита и горещи билкови чаеве с лимон. Вече съм добре. Дано и ти оздравееш по-бързо!

# 243
  • Мнения: 1 471
Лека нощ

# 244
  • Мнения: 10 609
Привет,не успях да намеря нищо за борба с бълхи по котараните.От 2 години си имаме Леа,отгледана от една шепичка и досега не съм имала такъв проблем.Преди два месеца спасихме една добра котана и след операцията я взехме вкъщи да я гледаме. Котките не са заедно,но и двете са с бълхи.Пръскаме, накапваме с капки и няма спасение.Споделете с какво да намерим спокойствие.Благодаря!

Pestigon на вратлето + нашийник Beaphar + сменяш постелите нацяло няколко пъти. Не може да останат бълхи след това. Пестигона върши работа почти веднага, а нашийника предпазва от повторна инвазия.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Съпричастна ми е тя, лежи ми в краката, а аз съм със силно подут врат (лимфни възли) и висока темп. около 39 градуса... Мм заминава за Гърция след малко, за личната док няма часове за утре, въобще мрън...

# 246
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 240
Скрит текст:
В спешното не може ли да те прегледат? Миналата година имах нек`ва инфекция с тази температура, децата казаха, че съм бълнувала.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Котьо, ходих, овладях си температурата. Една от причините да се подуват възлитр на шията би могла да е токсоплазмоза.
Изследвала съм я преди време, отрицателна съм, дали мога да се заразя някак или залудявам вече ...

# 248
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Милата, бързо възстановяване желая.
Ушко беше сам, от вчера сутринта, прибрахме се преди малко, не ми харесва котката, зениците са постоянно разширени, опашката наежена, мяучи жално и се търка в нас, но не ми дава да го пипна, казвам на ММ, че котката е стресирана, той ми се смее, ох, жално ми е много, хапна два залъка и повърна веднага, мисля по-късно да му дам малко месо, иначе е ползвал тоалетничката, водичка е пил, папкал е, но ме притеснява държанието му. Пълна откачалка съм.....

# 249
  • София
  • Мнения: 3 481
Бързо се оправяй, Мира! 🤗

Ето ги мойте сладурковци в необичайна поносимост 😍



Скрит текст:


Колкото повече наближава времето да се връща Мацони в работата, толкова по- социална става (снощи сама скочи и се намърда в скута ми) и понася гушкотене и мачкотене ❤

# 250
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 240
Мале, токсоплазмоза! Откъде?

Ивекс, ще го водите на лекар, нали? Сега как е?

# 251
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Малко ми трябваше, сега всичко е наред, мисля че го е било страх, за пръв път нямаше никого, на Топче не му пречеше, но Уши сигурно се е почувствал изоставен, като знам откъде идва.... Това няма да се повтори, сега играе, всичко е нормално, ходих до магазина и му купих гранулките на  Beaphar, една топчица, чиято сметка вече видя и го почерпих с пауч със скариди.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 19:44 от Ивекс

# 252
  • Мнения: 15 317
Мире, стискам палци при теб всичко да е наред. Бързо да се оправяш, ей. Hug

Нямам търпение да се прибера и да гушна Мая.

# 253
  • Мнения: 3 377
Да се разпиша в новата темичка ,  че съвсем я изгубих.
Лека нощ от Мия , която спи върху топла сушилня Heart

# 254
  • Мнения: 1 485

Това е Сивчо. Само ми се милва и като ме види да стоя седнала ми скача в скута и започва да се гали. Бута с лапа вратата да влиза вкъщи. Според мен е на някого... Обаче събота и неделя като съм на село си стои у нас. Има и братче - Шарко, ама не съм го снимала.

Общи условия

Активация на акаунт