Бойко Борисов- номиниран за "кмет на света"

  • 1 416
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
"по-добре"...тва ми прозвуча като потупване по рамото...виж във варна си е ок от край време..."по-добре" е около жълтите павета,че има нови сгради...ама аз не си бутам количката с бебето по коридорите им...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 245
Айде да ви разкажа малко за ББ... Напоследък имах възможност няколко пъти да попадна в неговата компания в общината. Нека изключим факта, че ходи с три коли охрана и когато влиза и излиза от общината, Московска е отцепена отвсякъде. Нека изключим и факта, че се разкарва из кметството като местния шериф с пищов на кръста. Но това, което най-много ме подразни, е непрестанната употреба на народната дума обозначаваща сношаване. По повод на една публикация коментарът му беше следният: Ами че вие утре ще пишете, че се еба! Ще напишене "Бойко Борисов се ебе"!
Извинявайте, ама говорим за кмета на София, не на Горно Уйно...

# 17
  • Мнения: 13 512
Да гласувам ли???
Той кмет ли е???
Кой е той.........???
Гласувай! Ако спечели-ще си го вземат във Вашингтон или Тел Авив! Да им оправи  и на тях кметствата!

# 18
  • Мнения: 1 526
 Naughty мерси eve-nadine, не го искаме
ама иначе -похвално че мислиш за нашата `оправия`  Joy

# 19
  • Мнения: 2 792
 Ще гласувам за него, като свали лампичките от  Коледната украса на Витошка и пусне фонтаните на Народния театър.

 

# 20
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
И НА НАС В ПРОВИНЦИЯТА НИ ПИСНА ОТ НЕГО.Как този човек нямаше спиране да се показва навсякъде?!Имам чувството,че вече и от чешмата ще потече!Дали не плаща на безпристрасните журналисти да го показват?!?! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 039
Naughty мерси eve-nadine, не го искаме
ама иначе -похвално че мислиш за нашата `оправия`  Joy

На всяко гърне ................ Вече и аз започнах да се дразня.

# 22
  • Мнения: 13 512
Имам чувството,че вече и от чешмата ще потече!
Joy Joy Joy Joy

# 23
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Съжалявам но не смятам че Бойко Борисов заслужава да е "кмет на света". Напоследък не чувам да се занимава с нещо друго освен с политика, дори проблема с Топлофикация-София май беше като "всяко чудо за три дни". При него повече са приказките отколкото действието. Скоро проблема с боклуците на столицата отново ще излезе на дневен ред и държавата отново ще бъде набедена че пречи на Бойко да се справи с него.
За "Кмет на света" трябва да бъде избран градоначалник с красив и подреден град.
Peace
Абсолютно съм съгласна!

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще гласувам за него, като свали лампичките от  Коледната украса на Витошка и пусне фонтаните на Народния театър.

Мъфин, излагаш се!
Защо да се трошат грешни, народни пари...качвай украса...сваляй украса....ми то след някой друг месец ще си стане коледа ...  Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 1 462
Не знам за кои дупки говорите, че растат.  Откак дойде ББ оправиха Околовръстното.  Придвижвам се с 20 минути по-бързо от "Младост" до "Цар Борис III".

# 26
  • Мнения: 3 405
Ще гласувам само на избори за Вселенски кмет и не за бат' Бойко Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 546
и защо въобще е попаднал в тая класация  #Crazy аз не знам кой знае какво да е направил.  Rolling Eyes честно казано,сега доста ме дразни. повече си тежеше на мястото на предишния пост.

# 28
  • Мнения: 698
Като го видя и...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт