Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 45 189
  • 775
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 187
В работен ден е много по-добре. Преди седмица бях и беше толкова пусто, че се зачудих да не са пред затваряне.

# 211
  • Мнения: 290
Ако ми се налага да ходя, правя го след работа през седмицата. Другото е просто кошмар и огромна загуба на време.

# 212
  • София
  • Мнения: 3 150
Най-зле е в неделя следобяд. Явно и персоналът остава по-малко, защото се вият жестоки опашки. Аз гледам да ходя в делничен ден, и да не стоя до 9 без 15 (пак става лудница на касите).

# 213
  • In transit
  • Мнения: 11 790
Някой видял ли е джинджифилови къщички има ли и на каква цена са?
Преди около 2 седмици имаше и си купих. Има и комплект за декорация. Къщичката, мисля, беше около 7 лв.

А има ли начин да се провери кога поръчката ми ще пристигне в центъра във Варна?
Ако си я поръчала онлайн, пращат имейл като пристигне в склада им, после и смс.

# 214
  • Мнения: 5 288
Момичета, дали някоя от вас няма да ходи до Икеа тези дни? Имам молба да се провери, дали вече са получили този двоен аксесоар за окачване  Hemma
https://www.ikea.com/sa/en/p/hemma-double-cord-set-with-rail-white-30326182/

# 215
  • Мнения: 2 582
Явно ще доживеем Варненци за нещо по-нормално вместо този така наречен център за поръчки. Да видим как ще го измислят, макар че си мисля, че те не останаха вече големи помещения в мола къде ще се съберат Thinking

# 216
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Здравейте, интересува ме вашето мнение и опит относно матрака на следния диван - https://www.ikea.bg/products/sofas-armchairs/sofa-beds-chair-bed … en-divan/69149923 - и конкретно дали е подходящ за спане на деца в дългосрочен план.

# 217
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 088
Имаме го дивана доста отдавна, но е в стаята за гости и се ползва не много често. Когато сестра ми беше на гости каза, че е много удобно, но това за десетина дни. За дългосрочно ползване не ми се струва удобно, матрака е по-тънък, а и разпъването всяка вечер е доста неудобно.

# 218
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Мерси много!

# 219
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 772
Ние го имаме от почти година. Миналата зима го ползваха хлапетата, от есента ние. Доволни сме и го ползваме вече няколко месеца всяка вечер. Една от причините да го купим бе, че много лесно се разпъва и прибира и момичетата можеха да се справят сами. Засега нямаме забележки и го считаме за добра покупка.

# 220
  • Мнения: 2 280
В пловдивската ИКЕА дали има джинджифилови къщички, че в софийската са свършили?

# 221
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
В пловдивската ИКЕА дали има джинджифилови къщички, че в софийската са свършили?
Аз бях там в петък и не видях.
Взех няколко неща от щанда с бисквитите, но къщички не видях.

# 222
  • Мнения: 4 378
Винаги съм се чудила дали някои типично скандинавски продукти се продават добре в България. Например типичното осветление за Коледа купува ли се? Висящите звезди, пръстени, LED гирляндите, и т.н.

# 223
  • Мнения: 24 312
Продават се. Много ме е яд, че джинджифиловите къщички са свършили. И аз ходих през седмицата да ги търся

# 224
  • Мнения: 7 184
Здравейте!

Харесала съм си някои мебели от тази серия:  https://www.ikea.bg/search-results/?query=SONGESAND

По-конкретно - скринове, нощни шкафчета и гардероба. Имате ли впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт