Време е за ИКЕА! - Тема 29

  • 45 328
  • 775
  •   1
Отговори
# 225
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Някой има ли това

Интересува ме дали вакума е достатъчно добър като сложа няколко бутилки шампоани да не пада кошницата.

# 226
  • Мнения: 24 401
Има какво да се желае, но не съм открила по-добър

# 227
  • Мнения: 68 783


Дойде ми лампата...нафърфолих я. Чакам ММ утре евентуално да я монтира.
Готина е. Размерът е добър-не е никак малка както се опасявах. Това е малкият размер. В сайта има и още по-голяма. ☺

И тревичките са готини..2 взех

# 228
  • София
  • Мнения: 3 164
Вакуумната кошничка е хубава, надиплила съм я с шампоани, душ гелове, пълна е и не е падала досега. Надявам се да не ръждяса бързо.

# 229
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Благодаря, ще пробвам, дано не пада.

# 230
  • In transit
  • Мнения: 11 873
Тета, честито. Ти не го ли беше поръчала този абажур преди два месеца? Или бъркам нещо.

Дорет, имам пластмасовата поставка с двата вакума. Дават я до 3кг, на практика върху нея има не-повече от кило и вече три пъти пада за една година. Едната нощ ми изкара акъла. Иначе уж са здрави, но явно от влагата в банята отслабват лепките. Да имаш предвид.

# 231
  • Мнения: 68 783
А...скоро пуснах поръчката. Преди коледата и бързо дойде. Не че я бързах де...нищо спешно нямаше.

# 232
  • Мнения: 2 915
Здравейте момичета, този шкаф Besta https://ikeabg.azureedge.net/images/680x680/variantimages/49266970/0.jpg стабилен ли е ? Искам да го сложа в коридора и да го ползвам като шкаф за обувки, дали ще е удачно? 

# 233
  • Мнения: 519
Здравейте, за неначислените точки до кой имейл писахте? Нещо ми е сбъркан адреса май.

# 234
  • Мнения: 812
Здравейте,искам да си купя диван ,но незнам към коя серия да се насоча ,за да не съжалявам после,може ли да споделите ако имате вече някакъв техен.

# 235
  • София
  • Мнения: 5 367
Нашият е Валентуна. Доволни сме много.

# 236
  • София
  • Мнения: 3 164
Ние сме много доволни от Вимле.

# 237
  • София
  • Мнения: 346
Здравейте, инъересуват ме отзиви за килимите с дълга нишка - дали се почистват лесно, трябва ми нещо по- евтинко и съм се спряла на Hojerup дълга нишка за 39.90 и размер 120/180
Никога не съм имала с дълга нишка а ни хареса

# 238
  • Мнения: 47 998
И ние търсим нов диван и ще ходим да пробваме Simple Smile

# 239
  • Мнения: 812
Решихме да вземем диван от серията VILME,но ще отидем до София да разгледаме и други.В Пловдив нямаха изложени от всички серии и така не ми стана ясно дали това ще най -удачния избор,все пак си инвестиция,която правиш за по дълъг период.

Общи условия

Активация на акаунт