Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 ноем. 2019, 13:33 ч.

Време е за ИКЕА! - Тема 29

• 8 499
  • 151
  •   1
Отговори
# 150
  • In transit
Точно. И на мен не ми дава опция. Това се опитах да обясня, че физическия магазин на Икеа в София и складът, който е за онлайн магазина и центровете за поръчка са различни. Затова и наличностите са различни. Може да запишете мейла да ви пратят известие като/ако се появят налични тези рамки и тогава да ги поръчате.

# 151
  • Варна
Днес си взехме PAX а от ИКЕА Варна. Пристигна бързо - за 4 раб. дни. Но сглобяването ни дойде много трудно. Честно, ако се върне времето, щях да си поръчам гардероб от моя дърводелец.
Отделно от това днес исках да си поръчам 4 стола Екедален. Както споделих, имам неначислени ок. 1800 точки, които вече би трябвало да са дадени, ами НЕ. Отделно имам в картата ок. 6800. Попитах мога ли, при плащането на столовете за ок. 390 лв да си използвам и техните точки и познайте... никакви точки не мога да използвам в момента. Нови, стари, никакви. Имали проблем в системата от 2 месеца. Еми няма да си взема техните столове, а утре ще пиша мейл. Не, че имам надежда..

Общи условия

Активация на акаунт