Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~ЗАВИНАГИ~201

  • 33 607
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Здравейте момичета
Лу,Ани благодаря за кафето и пожеланията....
Ани, Сюрея трябваше да се пази от стрес, но никой в конака и хората около нея не и го спестиха....имало да става...
Отделете време да мечтаете, защото мечтата е онази малка истина за всеки от нас, която прави живота ни голям.

Спорна работа на колежките/счетоводители/....На мен за първа година ми е спокойно...

# 436
  • Мнения: 36 796
Злати благодаря за новината за срещата на актьорите от Съдбата  Hug Бегюм Кютюк да не е бременна отново, вижда ми се позакръглена.... Thinking
Чудя се как Ози помни текстовете на песните, които е изпълнявал преди години.... Thinking Може би певицата предварително го е уведомила какво ще иска да изпее.... Thinking

Гости - наистина така стана....Никой не предпази Сюрея от стресови ситуации....Защо беше нужно Дилара да й разказва, че Адем и Фарук са братя....Според мен искаше да си подобри отношенията със Сюрея, заради лъжата относно школата....Постави Сюрея в патова ситуация....Нито да премълчи, нито да каже....Мисля, че по-късно ще си имат проблеми с Фарук за тази тайна.... Thinking
Скрит текст:
Гости благородно ти завиждам, че се отърва от напрежението по годишното приключване...Всяка година става по-тежко....Особено сега с промените в данъчното законодателство.....


# 437
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Ани, за да те разведря малко от приключването...
"На този свят нищо не е сигурно, освен смъртта и данъците." - вещерска поговорка
тази вечер Сюрея ще види накъсаната снимка на Фарук и Бегюм.....Надявам се да не прилепят началото на втори сезон към 16 оригинален епизод....


https://www.vbox7.com/play:8c836bb048&pos=pool_1                                
Истината излезе...Сюрея избяга наранена и кой е виновен...Не тези, които я гледаха в очите и скриха истината, а тази, която е невинна.  Вие разбрахте ли, че Есма дава шанс на истанбулската невеста...аз не ...търпеше я, но не я прие със сърцето си....И сега, както при онлайн гледането смятам, че ако при откриването на школата Фарук и Бегюм не се бяха направили на умрели лисици и бяха казали, че имат общо минало Сюрея щеше да го приеме по леко. Есма низвергна Късмет, че мълчи...Да не би да я изслуша защо го е направила...не разбира се....Аршинът с който мери за нея и Сюрея е различен...Сюрея си заслужава...радвам се, че накрая всички го разбират...

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 21:14 от gostenka68

# 438
  • Мнения: 36 796
Добро ведро януарско утро  Hug



Гости снощи гледах епизода с повишено внимание....Не съм съгласна с Есма....че виждаш ли, Сюрея е избягала без да попита.....Според султанката, Сюрея им е развалила рахатлъка....Вече започва да действа по въпроса да събере Фарук и Бегюм....."Този път няма да ви се меся..." казва султанката.....А Бегюм явно, че не познава Фарук, след като полетя от щастие след думите на Есма.....
Драмата продължава.....предстоят тежки моменти, но пък Акиф ще разведрява обстановката.....



Ози има нова песен - "Алах е велик" За първи път я е изпял на концерта на 31 декември. Скоро ще бъде достъпна и за нас.....

Хубав ден момичета....Тръгвам по задачи  newsm39

# 439
# 440
  • Мнения: 41 946
Добро утро! Hug



Ани Hug Лу Hug,благодаря за кафето с пожелание и инфото!

Сиси Hug,скоро не е наминала!Още ли е в София? Thinking

Вчера Еркан е спечелил делото с/у Ендемол,които не бяха изплатили част от хонорара за епизоди от Парампарча.Делото се води около 2 години! Peace





инфото на турски ез.
Скрит текст:



превод на руски ез.
Скрит текст:
Сегодня закончился судебный процесс против Голландский компании Эндемоли связанный С Турции

Актёр Эркан Петеккая выступил в суде как свидетель
Он сказал
Такой компания как Эндемоли приехавь нашу страну заработавь 50 тысячи долларов обманывать сам не мог идти просто так мы работали с этой компанией в сериале Вдребезги мы снимали 97 серии многие актёры и рабочие не получили свои деньги в том числе и я не получил свои деньги на 15 серии
До того как мы не подали в суд
Меня позвала компания мне сказали ты лез мы будем оплачивать твои деньги
Я им сказал а как же другие сколько они трудились работали как актёры также робочии что будет с ними,
Они сказали ты звезда ты получишь свои деньги а остальным ты не лез мы сами разберёмся
Я сказал как я могу получить деньги когда многие в этом нуждается
И я им сказал мы с вами будем увидеться в суде
И наконец-то справодливость восторжествовало
видео за Учанкуш тв.
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456240427%2F48 … pl_wall_-58520450
превод...
Скрит текст:
Слава Аллах все закончилось спасибо вам что вы пришли сюда
Нам конечно было обидно что компания приехавший из другого страна из Голландии хотел украсть наш труд одурачивь нас забравь наши деньги более 70/80 тысячи долларов хотел уехать, заявив что они обонкротились
На это компании работали столько человек,
Они имели право получить свой должность
Как актёры также и люди которые работали за кадром
И справодливость восторжествовало конечно же в этой победы есть заслуга нашего адвоката господина Бюлента
Приятен ден! Hug

# 441
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Здравейте момичета
Ани,Лу, Злати, благодаря за кафето и пожеланията....Сиси сигурно я завъртя работата.....
Отделете време  да се смеете, защото това е музиката на душата.


https://www.youtube.com/watch?v=hSHOY1dcrxU&fbclid=IwAR2YpPc … PWAyyxOFq2T81om_o

# 442
  • Мнения: 27 955
wavey bouquet
 Инфо за Еркан
Цитат
Как утверждает Бирсен Алтунташ режиссер и продюсер Осман Синав подписал соглашение с Эрканом Петеккая, который станет главным героем сериала Приходи, любовь / Gel Dese Aşk. Еще одно имя в проекте - Илайда Чевик, известная зрителям по сериалу Ты расскажи, Черное море / Sen Anlat Karadeniz. Авторы сценария - Rahşan Çiğdem İnan и Ayşe Bengi. Режиссер - Мурат Онбул. Сериал выйдет на телеканале ATV

Бирсен е от достоверните , не пише жълтении . Харесах Ерган и Сонгюл Йоден ,но проекта окапа заради рейта .
Атв ще излъчва сериалите на Йозджан и Еркан  . Чакаме с интерес снимки от сета с трио Дениз .

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 17:15 от femmi2

# 443
  • Мнения: 36 796
Злати  Hug Гости  Hug Hug Феми  Hug
Благодаря за новините  Hug
Благородна постъпка на Еркан - не си е получил тихом мълком парите за участието му в Парченцата, а е завел дело и така по-лесно и останалите ще си получат възнагражденията....Браво на нашия чиляк  newsm10

Значи и двата сериала с нашите патрони ще се излъчват по ATV - поне ще сме спокойни, че няма да са в един ден.....

Вече са пуснали клип с новата песен на Ози  Peace

И аз бях разтревожена за Сиси та й позвъних по телефона - действа по ДДС -то и приключването и няма време да си вдигне главата от работа.....

Скрит текст:
Аз днес успях да си пусна ДДС-то и декларациите и 1 час си поспах...умората ме повали....Сега трябва да си наготвя нещо, че се свършиха запасите....и продължавам....



Хубава торта - големи майстори са сладкарите при комшиите.... smile3521

# 444
  • Мнения: 41 946
Добро утро! Hug



Ани HugГости HugФеми Hug,благодаря за инфото и новата песен на Йозджан! bouquet bouquet bouquet

Илайда Чевик явно ще играе ролята на дъщеря на Еркан!Аз съм я гледала в Карагюл!Там беше в ролята на Мая-една от близначките на Йозджан! Peace

от Аслъ...

Скрит текст:

кадър от РД на Айше Аяр...


Приятна събота! Hug

# 445
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Здравейте момичета
Злати, благодаря за кафето и пожеланието...
Ани и Сиси са във вихъра на приключването, но и Бризчето се "загуби".....


https://www.youtube.com/watch?v=4t2ChmGjhrM
И нещо предстоящо.....Който иска да не гледа.....


https://www.youtube.com/watch?v=Z2Y7RZSlZwM

# 446
  • Мнения: 36 796
Злати  Hug Гости  Hug
Скрит текст:
Проблемите никога не идват сами....След пералнята и наред с годишното приключване...снощи бях изненадана....Отворих фризера да взема зеленчуци да готвя и всичко беше във вода....Че имах и малко месо, но ми се стори, че има дъх и изхвърлях всичко...Започнах да търся майстор....Да е жив и здрав роднината на ММ...обадих му се, даде ми телефон на един майстор, но каза, че той ще му се обади вечерта, а аз да му се обадя днес сутринта...Дойде момчето, оказа, се, че компресора не работи с пълна мощност...Замери го, показа 0,3, а по данни на производителя трябва да работи с 0,7....Намери абсолютно същия компресор. Сложи го, изчака 1 час докато зареди....и изключи....Та сега имам хладилник, но нямам никакви зеленчуци....Е, все пак е нещо нали.....

Злати Мая от Карагюл, нали не е  приятелката на Ози, която игра с Шюкрю в един игрален филм на Ози.... Thinking Мисля, че тя се казваше Айше.... Thinking

Гости  изгледах видеото, което си сложила...Много правдиво Аслъ изигра страха на Сюрея от случилото се при първата бременност.... newsm10

Бризчето може би е ангажирана с някой от новите сериали...

Да се почерпим  за отремонтирания хладилник...да не се чупи.... Praynig



Хубав следобяд момичета  Hug



Цитат
🆕 Йозджан Дениз говори малко за поредицата "КРАЛ": - Написах сценария и ще бъда продуцент. Надявам се да получим добър проект. Вярвам, че публиката ще получи добър сериал . Вече има актьори, с които сме сключили договор, но има и такива, с които продължаваме да преговаряме.

# 447
  • Мнения: 41 946
Привет! Hug
Цитат
Злати Мая от Карагюл, нали не е  приятелката на Ози, която игра с Шюкрю в един игрален филм на Ози.... Thinking Мисля, че тя се казваше Айше....
Ани Hug,не е тя,а другата близначка игра във филма на Ози!Това е Айча Айшин Туран и беше в ролята на Ада в Карагюл! Peace А сега от 15 януари ще играе в нов сериал ''Мразовито/ Zemheri''
Скрит текст:




Дано скоро не ти се налага ремонт! Praynig
Скрит текст:
Ние откакто сме женени с ММ(минаха 40год) сме на втори хладилник с фризер и на втора пералня!Марката е ''Горяне'' и сме доволни за сега!Само за пералнята веднъж сме викали техник!
Аслъ ...''Вавилон''

Цитат
– В чем ценность простоты в вашей жизни?
– Простота означает для меня ясность, а ясность - одна из самых прекрасных вещей в мире. Очень важно передать сообщение напрямую. Нет необходимости изменять его, обманывать людей. Я предпочитаю быть очень ясной в своей жизни. Я думаю, что ясность труднодостижима и очень ценна.

– Что вы думаете о простоте в человеческих отношениях?
– Я тот тип людей, с которым легко иметь дело. Я думаю, что могу решить все путем общения. У меня нет никаких трудностей в самовыражении. Если я чего-то не хочу, могу сказать "потому что...".

(с)Аслы Энвер💫
Приятна вечер! Hug

# 448
  • Мнения: 36 796
Добро утро в неделния ден  Hug



Пожелавам да е спорен и доходоносен днешния неделен ден, ако работите, и спокоен и усмихнат ако днес ще се отдадете на почивка  smile3521

Злати благодаря за уточнението  Hug

Скрит текст:
Влизала ли си скоро...тези дни в дизито...При мен все излиза, че сайта е недостъпен..Е, днес не съм влизала...

И от мен една снимка с новата визия на Аслъ Енвер в сериала Вавилон...


# 449
  • Мнения: 41 946
Добро утро! Hug



Ани Hug,благодаря за кафето и пожеланието! bouquet
Скрит текст:
И при мен е така!Сега проверих не е достъпен!

Ново обновление в IGStoris на Аслъ...с кучето на сестра си Анъл...





Цитат
⚡Новости о "Вавилоне"
Сообщается, что сериал "Вавилон" будет транслироваться не только на телеканале Star tv, а также одновременно с Турцией состоится премьера сериала "Вавилон" на арабском канале OSN, который ведет трансляцию на арабские страны.
Кроме этого, популярная телевизионная онлайн-платформа puhutv, также будет транслировать "Вавилон", и прелставила свои постеры к сериалу
Днес по обяд ще пътувам...
Скрит текст:
Отивам да видя малкия внук колко е пораснал... Heart Eyes Ще остана няколко дни!
Приятна неделя на всички! Hug


 

Общи условия

Активация на акаунт