Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~ЗАВИНАГИ~201

  • 33 245
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 034
Много ми харесва сериала, красив е затова. И любовта между Фарук и Сюрея е много красива и истинска. И на мен ми идва в повече размъкнатия и стил, но е и някак свежо, на фона на другите. Единствена немога да преглътна мазните и корени Simple Smile Само този Адем, толкова неприятен актьор,  гнусен и грозен. Как са го избрали незнам. Толкова по симпатични  и красиви злодеи има. Всеки път ми иде да превключа тв.

# 721
  • London
  • Мнения: 6 732
Приемам извиненията и понеже се разбрахме да няма спойлъри си чета всички коментари и не очаквах да попадна на нещо толкова важно като сватбата на Осман и какво щяло да стане.... като си от телефон просто пропусни да разказваш или изпрати лично съобщение, толкова е просто. Още по-малко, че май някой преди това беше написал, че е отговорил на лично по въпроса. Все пак вие докато сте гледали в редовно време сте имали шанса да не знаете и никой не може да ме убеди, че не е по-приятно да не знаеш целия филм предварително от това да го гледаш с изненади, очакване и тн.  Благодаря за разбирането. Ще дам още един шанс на темата, защото ми е приятно да си разискваме нещата.

Тротинентка ти ме разсмя, ама то в живота не всички са красиви, даже аз лично очаквам момента в който ще гледаме в сериал хора без операции, ботокс и като Некерман.

В ресторанта бяха много сладки Гарип и Есма.

# 722
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Не намирам Адем за отблъскващ, напротив- има много характерен вид и излъчване, което е много важно за един актьор.  Да не забравяме, че в киното има средства и похвати, които подсилват, или смекчават дадени черти от външността с цел някакво внушение.
Преди няколко серии видяхме 60- годишния юбилей на Есма, еми изглежда много възрастна- една боя веднага би отнела тази вехтост, която излъчва.

# 723
  • London
  • Мнения: 6 732
На мен пък Фарук ми се струва доста възрастен..... към 50 годишен някъде ми изглежда, баща ми е на 57 и ми се вижда като негов набор знам ли. Иначе е симпатичен актьора, но някак да го играе млад влюбен татко не ми се връзва.

# 724
  • Мнения: 36 753
trotinettka

Цитат
Само този Адем, толкова неприятен актьор,  гнусен и грозен. Как са го избрали незнам. Толкова по симпатични  и красиви злодеи има.


 Фърат Танъш е много добър актьор,  има талант и затова е много ценен. Без него сериала нямаше да бъде същия...И на мен не ми е много симпатичен на този етап. Но мисля, че повече ми въздействат постъпките му, отколкото външния му вид....

# 725
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
На мен пък Фарук ми се струва доста възрастен..... към 50 годишен някъде ми изглежда, баща ми е на 57 и ми се вижда като негов набор знам ли. Иначе е симпатичен актьора, но някак да го играе млад влюбен татко не ми се връзва.
Първото нещо, което ми направи впечатление във филма бе привидно голямата разлика в годините между Фарук и Сюрея. Никой в сериала не коментира това, значи или Фарук е по- млад, отколкото изглежда, а Сюрея по- голяма, или за турците това не е от значение.

# 726
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Ще дам още един шанс на темата, защото ми е приятно да си разискваме нещата.

Повече няма да коментирам, каквото имаше го казах по случая.
Приятно гледане на сериала на всички в темата.....


https://www.vbox7.com/play:a411b5804f

# 727
  • London
  • Мнения: 6 732
На мен пък Фарук ми се струва доста възрастен..... към 50 годишен някъде ми изглежда, баща ми е на 57 и ми се вижда като негов набор знам ли. Иначе е симпатичен актьора, но някак да го играе млад влюбен татко не ми се връзва.
Първото нещо, което ми направи впечатление във филма бе привидно голямата разлика в годините между Фарук и Сюрея. Никой в сериала не коментира това, значи или Фарук е по- млад, отколкото изглежда, а Сюрея по- голяма, или за турците това не е от значение.

Аз принципно съм фен на големи разлики, има някакъв чар в това.... моята връзка също е с разлика 10 години хихи, а пък Катрин Зита Джоунс и Майкъл Дъглас са ми една от най-любимите звездни двойки, там разликата е дори много голяма. Въпросът не е в случая за мен разликата, а че сякаш Фарук го играе без особен опит за белите си коси в отношенията с жена, деца, семейство. Също така Фикрет ми изглежда по-млад от Осман пък му е батко хах, абе странна работа.

# 728
  • София
  • Мнения: 2 410
Според мен Есма е на повече от 60. Актрисата де. Както и Фарук на повече от 40.
Актьорът, който играе Адем ме отблъсква с игра, не с вид, което означава, че е добър.

Малка забележка към каста, по отношение двойката Адем-Дилара. Двамата по отделно са чудесно подбрани, но тя е доста височка и едричка и не си подхождат. Да не говорим, ако е малко по-агресивна и реши да му отвърне, когато ѝ посегна. Горкият, няма шанс.  😂🤭

Обаче аз пак не схванах какво му се ядосват толкова на Адем, че си е кръстил бизнеса Боран. Ядосват се, че той е в правото си. Вместо да седнат и да се разберат, се държат като ученички. Пак нещо ми убягва от турския манталитет.

Също, не разбрах, защо Фарук скочи да следи с кого излиза Бегюм. Ако наистина не те вълнува, пожелаваш приятна вечер и забравяш.

И защо Есма каза, че с един куршум ще удари два заека? Едното ясно, да накара Ипек да се грижи за бебето, а другото?

Вчера се възхитих и на фигурата на Бурджу. Много красиво момиче.

# 729
  • London
  • Мнения: 6 732


Също, не разбрах, защо Фарук скочи да следи с кого излиза Бегюм. Ако наистина не те вълнува, пожелаваш приятна вечер и забравяш.




А, дее…. и на мен ми направи впечатление, акцентира се на някакъв вид ревност снощи. Чак излезе да види кой я взима, погледите му, камерата сама ни подсказа, че го е жегнало.  Както не схванах защо Сюрея излъга, че е в училището за нещо толкова незначително като лекарски преглед, било я срам..... щом лъжеш за незначителни неща, какво остава за сериозните. Има някои неща, които недоумявам и не се връзват със захаросаните любовни клишета с които ни засипва двойката.

# 730
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Хората затова казват "тоя е турчин". Не си моя, не те обичам, ама и чужда няма да си, сядай си на задника и си гледай детето, нещо такова.
А Есма каза един куршум дв заека- едно, заради Ипек, да се съвземе и поеме детето и второ, за да жегне Сюрея и цялата къща пак да изкара нея виновна.

# 731
  • London
  • Мнения: 6 732
Хъм, аз мисля, че Есма няма лоши намерения в случая към Сюрея, дори смятам, че вътрешно оценява помощта й. Иначе целта оправдава средствата в случая, иначе Ипек няма да се осъзнае и тя го вижда.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И аз нямам против да прочитам какво ще се случи занапред, защото ако чакам от телевизията да благоволят да ми дават по лъжичка всяка вечер...(скоро пак ще му намалят времето) с толкова реклами Wink


И аз мисля, че чрез стила на обличане на Сюрея искат да покажат, че принадлежи на един по-освободен свят. Но също ми идва в повече развлеченото облекло, или пък ок облечена, а надолу с някакви маратонки, къси чорапи. Все разчесана ходи, с една обеца или с различни обеци.

# 733
  • London
  • Мнения: 6 732
Какво лошо има да ходиш с маратонки? Ходи спортно елегантно Сюрея, изобщо не съм забелязала да се облича лошо, хвърляте ме в шах с тези констатации. Като цяло всички се обличат добре в сериала, дори прислугата е спретната.

# 734
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Аз пък не мога да првглътна ужасните ботички тип "селсла пръчка", които Ипек носи на къси рокли.
Този тип боти първо не са ми никак по вкуса, второ, би трябвало да се носят на дълъг панталон.

Общи условия

Активация на акаунт