Съмишленици за отслабване - 5 част

  • 19 017
  • 373
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 6 263
Извинявам се за грешкат! Сия много се извинявам за грешката! Просто обърках имената

Няма нищо! Приемам го като пожелание за здраве към Ади.  Wink

# 301
Да, дано да ти е живичка и здравичка!   Не знам какво ми става. Много съм разсеяна. Може би е от това, че не ям хляб.Щом го спра и започвам да забравям. Сигурно ще ми се смеете. На вас случвало ли ви се е?

# 302
  • Мнения: 13 512
Как сте,момичета? Имате ли добри новини? Измина още една седммица, чакам утре да споделлите  добри резултати.

# 303
  • Мнения: 310
Добре сме (поне аз) Сега си хапвам един домат. От утре започвам отново с коремните преси и се надявам този път да съм постоянна. Simple Smile

# 304
  • Мнения: 126
Хайде и аз да се отчета точно седмица след последния ми постинг...
Положението е - че няма промяна, все 70кг. Изглежда потенциалът на махането на сладко, газирано и ограничаване на хляба вече се е поизчерпал. Но все пак е добра новина, че не съм и качила, нали? Party
Сега смятам съвсем да махна хляба и може би да се пробвам на японско чудо за една седмица, а и пак ще се включа в лунната, този път спазвайки я по-стриктно ииии..... ще очаквам и по-добри резултати Laughing
В събота почнах сериозно коремни преси и ще комбинирам от днес и с някаква аеробика.

Успех на всички слабееещи и мнооого вода!

# 305
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хайде и аз да се отчета точно седмица след последния ми постинг...
Положението е - че няма промяна, все 70кг. Изглежда потенциалът на махането на сладко, газирано и ограничаване на хляба вече се е поизчерпал. Но все пак е добра новина, че не съм и качила, нали? Party

Същата хубост съм и аз - няма промяна - 70 кг. и това е Cry...но аз знам защо - напоследък доста плодове ям - пъпеш,грозде,праскови, а това са си допълнителни калории, така че май ще ги поогранича... Rolling Eyes
Надявам се в сряда от лунната да дръпна пак надолу Praynig.
Успех на всички  bouquet!

# 306
  • Мнения: 2 147
...И при мен нещата не са за коментар Confused.след като 3 дни си хапнах без ограничения ,резултат +1.5(?не съм се теглила),утре ще го направя и ще пиша .... Embarassed

# 307
  • Варна
  • Мнения: 793
И аз не съм мръднала  newsm78

# 308
  • Мнения: 1 366
Ехооо, какво сте оклюмали тук всучки, а? Я по-така, де!!! "Не съм мръднала" е чудесен резултат искам да ви кажа. Дайте и на тоз организъм да свикне с промените. То не може само на едно смъкване да се радвате, я!!!

CrazY_IvI  пък ти с твойто кило и половина хич да не си се оплакала биля  Crazy

Хайде, по-ведро момичета, доброто настроение е разковничето на отслабването, не го ли знаете.

Прегръдки за всички ви от горещите точки на света!!! Hug

ииииии, вода, акойто е пропуснал....

# 309
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лелеееееее,срам Embarassed! Темичката ни чак на 4 страница...Я да я подбутна малко напред... hahaha
Аз малко се бях отчаяла,че съм в застой напоследък /70 кг./ от близо 2 седмици,но тази сутрин ми щукна да си измеря обиколките,щото не помня откога не съм...и...супер newsm44 - резултати в обиколки от моминските ми години /особено бедро - 59 см,аз не помня от колко петилетки не съм слизала под 61!/.Да похваля тук антицелулитния български крем на фирма Христина - убедена съм,че добрите резултати се дължат на него newsm10!Хуквам да си купя още една опаковка /струва само 3,30 лв./
Та...днес с нови сили се хвърлям в лунната и надявам се утре да мръдна кантара отново надолу Praynig!

Успех на всички диетуващи Hug!

П.П. Водааааааа

# 310
  • София
  • Мнения: 6 263
Та...днес с нови сили се хвърлям в лунната и надявам се утре да мръдна кантара отново надолу Praynig!

Вай, а днес лунната в колко почва? Че май вече съгреших. Отивам да проверя дали някой е пуснал темичка по въпроса!

# 311
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
да,да...моя милост я пусна темичката... hahaha
В 13,54 ч.

# 312
  • Мнения: 2 147
Здравейте момичета,както вече писах положението е супер гадно+1,5,включвам се към лунатичките..и дано успея... newsm78

# 313
  • София
  • Мнения: 6 263
да,да...моя милост я пусна темичката... hahaha
В 13,54 ч.

Tnx!  smile3501  Hug

# 314
  • София
  • Мнения: 36 156
Здравейте момичета!
Бях на море 3 седмици и като се върнах - чудо - свалила съм още 2 кг.
Причината за това е, че след като приложих 3-те диети /Страхотна диета/ продължих да се храня/поне се опитвах/ по същият режим -време и количество.
Не ядях нищо тестяно, а от сладките неща само сладолед.
Дано с това да съм стимулирала и окуражила тези, които прилагат диетата. Желая ви успех в диетуването Peace

Общи условия

Активация на акаунт