Изгорях

  • 6 991
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 310
Момичета, благодаря за съветите. Днес съм доста по-добре. По- малко съм червена и не ме боли. Най-вероятно обаче ще се обеля  Cry...

Момичета помагайте...днес ходихме на плаж и лицето ми изгоря. Цялата съм червена, а след три дни съм на море и ми се искаше да не ме боли или поне да не съм толкова червена.

Приемам всякакви съвети за по бързо минаване на загарът...защото боли адски, да не говорим че цялата съм червена ( по лицето) Трябваше да внимавам повече, ама...вече е късно  ooooh!

Иzпитано средство е оцетът. Отнема температурата и няма да се обелиш. И не се притеснявай _ бърzо се отмирисва.

Ако сложа сега оцет ( два дни след плажа) дали ще подейства поне малко?

# 16
  • Мнения: 262
Освен ПАНТЕНОЛА, в аптеките има и един нов продукт, които се казва АПИ ПАНТЕН. Добър е за изгаряния и не само от слънце, действа охлаждащо, противовъзпалително и антигъбично.
И цената му е доста по-ниска от тази на Пантенола, може би на половината и наистина е добро Wink

# 17
  • Мнения: 310
Още утре ще видя в аптеката до нас , макар че както казах вече съм доста добре и проблема ми е само в това да не ми се обели кожата...

Кажи някаква цена за този Апи Пантен, защото аз Пантенола го имам от доста време и не знам какви са сега цените...

# 18
  • Мнения: 3 611
Момичета, благодаря за съветите. Днес съм доста по-добре. По- малко съм червена и не ме боли. Най-вероятно обаче ще се обеля  Cry...

Момичета помагайте...днес ходихме на плаж и лицето ми изгоря. Цялата съм червена, а след три дни съм на море и ми се искаше да не ме боли или поне да не съм толкова червена.

Приемам всякакви съвети за по бързо минаване на загарът...защото боли адски, да не говорим че цялата съм червена ( по лицето) Трябваше да внимавам повече, ама...вече е късно  ooooh!

Иzпитано средство е оцетът. Отнема температурата и няма да се обелиш. И не се притеснявай _ бърzо се отмирисва.

Ако сложа сега оцет ( два дни след плажа) дали ще подейства поне малко?

С оцет се маже веднага след иzгарянето, многократно. Освен, че премахва болката, той определено попречва и на обелването. Иzпитан бабешки метод е  Wink

Най-добре е да не се иzгаря.  Peace
На мен даже доктор ми zабрани да се пека, zащото съм много бяла и имам много бенки. И все още продължават да ми иzлиzат  ooooh!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Крема на Avon за след изгаряне е страхотен.Аз понеже изгорях малко на морето и от личен опит знам.Облекчи болката и предотврати появата на мехури.

# 20
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ако си със светла кожа, трябва много да внимаваш. Аз така от невнимание изгорях миналата седмица. Мина ми за 3 дена, но когато отидох пак на плаж и то само за 1 час, получих слънчева уртикария (не знам как се пише) и гърба ми стана целия в обриви на местата, които бяха най-изгорели предния път, въпреки че бях намазана с 30 фактор. Кожата си отмъщава рано или късно.

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Киселото мляко и дефламола много помагат. Но се пази повече, защото е много болезнено слънчевото изгаряне.

Общи условия

Активация на акаунт