ПАРИЖ - 15

  • 46 707
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 96
И ние тогава пътуваме, 26.12, дано всичко се нормализира! Дават го времето тогава да е меко, +7гр.

# 76
  • Мнения: 384
Здравейте, някой от вас да е летял с Уиз еър до Бове скоро (след 5.12)? Ние утре летим и ми е притиснено дали всичко ще е наред с полета, с шатъла и след това с придвижването из града. Кои райони да избягваме, заради стачката?

# 77
  • Мнения: 33
Всичко е ОК с полетите на Уиз и с движението на шатъла от Бове. Пътувахме тази неделя без проблем. Относно метрото най-добре е да се информирате от тук https://www.ratp.fr/ ежедневно, защото всеки ден отварят и затварят различни линии и станции. Днес имаше протести в центъра и доста станции на линия 1 бяха затворени, но все пак имаше движение, макар и доста затруднено. Тези дни Париж е просто пешеходен рай и преоткрихме движението Simple Smile

# 78
  • Мнения: 8
Здравейте👋🏼 Много полезна група и се надявам да успея да си организираме пътуването чрез нея. Ще ходим февруари, дали ще е такъв студ, какъвто повечето описват за Париж? И искам да попитам понеже четох, че за всички забележителности освен айфеловата кула, е безплатно за лица под 26г. Дали това е вярно и ако е така - как се преминава? Редим си се на опашката или? Имам още куп въпроси и се надявам да ми помогнете😅

# 79
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте,
Може ли да ми кажете откъде онлайн можем да си купим билети за Айфеловата кула. Не ми се чака по опашки, а ще сме с децата.

# 80
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Здравейте,
Може ли да ми кажете откъде онлайн можем да си купим билети за Айфеловата кула. Не ми се чака по опашки, а ще сме с децата.
Пишеш на английски Айфелова кула и ти излиза в Гугъл официалният сайт на кулата. От там могат да се купят билети.

# 81
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте,
Може ли да ми кажете откъде онлайн можем да си купим билети за Айфеловата кула. Не ми се чака по опашки, а ще сме с децата.
Пишеш на английски Айфелова кула и ти излиза в Гугъл официалният сайт на кулата. От там могат да се купят билети.
Излязоха ми няколко сайта и не можах да се ориентирам кой точно е официалният, затова и попитах тук:)

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Здравейте,
Може ли да ми кажете откъде онлайн можем да си купим билети за Айфеловата кула. Не ми се чака по опашки, а ще сме с децата.
Пишеш на английски Айфелова кула и ти излиза в Гугъл официалният сайт на кулата. От там могат да се купят билети.
Излязоха ми няколко сайта и не можах да се ориентирам кой точно е официалният, затова и попитах тук:)
Има го на първа страница.

# 83
  • Мнения: 73
Здравейте,

това е официалният сайт, от който може да си закупите билети:

https://ticket.toureiffel.paris/en#_ga=2.120994639.695215274.157 … 841208.1576158383

mari6a - на първа страница линкът не работи!

# 84
  • Мнения: 513
Към момента как е транспорта в Париж ?
Нещата норамализираха ли се ?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Здравейте,

това е официалният сайт, от който може да си закупите билети:

https://ticket.toureiffel.paris/en#_ga=2.120994639.695215274.157 … 841208.1576158383

mari6a - на първа страница линкът не работи!


Да, видях, че не работи, но по пътя на логиката махаш ticket от адреса и ... воала.
Както и да е.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Към момента как е транспорта в Париж ?
Нещата норамализираха ли се ?
Към днешна дата -Не

# 87
  • София
  • Мнения: 864
Към момента как е транспорта в Париж ?
Нещата норамализираха ли се ?
Към днешна дата -Не

Какво значи не? Още ли има стачки?

# 88
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Да, още има стачка.

# 89
  • Мнения: 384
Към момента как е транспорта в Париж ?
Нещата норамализираха ли се ?


Здравейте, аз бях там до 13ти и стачката си продължаваше. Използвахме само линия на метрото 1 и през повечето време пеша. Не сме имали никакви проблеми. Автобусите от Буве си вървяха редовно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт