От къде мога да си изтегля аеробика?

  • 4 685
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
Lylyth благодаря за линка,но би ли обяснила на такива като мен скарани с пс-то, как се сваля от там.От торенти ясно,но от линка които си пуснал идеа си нямам как става свалянето Embarassed

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Благодаря ти много, GEISHA !  bouquet

# 17
  • Мнения: 353
Lylyth благодаря за линка,но би ли обяснила на такива като мен скарани с пс-то, как се сваля от там.От торенти ясно,но от линка които си пуснал идеа си нямам как става свалянето Embarassed

сваля се с get right. отваряш линка, отиваш на филето за сваляне и гопваш директорията в get right, после той си върши всичко

# 18
  • Мнения: 3 457
аз имам флаш гет,същото ли е? newsm78

# 19
  • Мнения: 353
аз имам флаш гет,същото ли е? newsm78

 newsm78 ненам  :shocнякой който знае да кажа, и аз не съм компутърен гений  Crazy Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 165
аз имам флаш гет,същото ли е? newsm78
Да.И двете са програми за сваляне.
Момичета благодаря ви и от мое име за линковете-сега отворих темата и много се зарадвах.Много сте отзивчиви.И аз ще ги сваля тези програми и .....почвам...от...

# 21
  • Мнения: 353
зайко, виждам че си родила сравнително скоро - почни тази на синди крауфорд - new dimension. моя колега се стегна и свали почти всичко качено за 3 месеца (щото почна навреме) а аз поизчаках да забия килцата и сега едвам къртя Sad((((((

# 22
  • London, baby
  • Мнения: 800
А някой знае ли в сайта на data.bg дали има и каланетика?!

# 23
  • Мнения: 3 457
хаиде който знае да ни осветли Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 269
Благодаря ви моми4ета  bouquet
Сега пробвам с флаш гет да си сваля синдито,но ве4е цял ден работи,а е свалено само 6% Shocked
Това нормално ли е?
Извиняваи те за Офф-а,но голям мерак ме гони да тренирам нещо(дано не си остана само с мерака, 4е имам доста за стягане Embarassed

# 25
  • Мнения: 595
ама верно много бавно сваля
някой да има будокон на Пц-то си да ни го разпрати че иначе ужас
2-3 дена не може го свали smile3511
 newsm45

# 26
  • Мнения: 1 165
И аз видях трудности с будокона-свалих го,но имам само звук ,без картина Weary.Не ,че като го сваля ще се втурна всеки ден да тренирам  animal085 newsm57  261uu.Като разбрах,че тази фитнес програма е йога+бойни изкуства,отсега взе якооооооо да ме примързява.Дано не си намирам извинения после,че могат да са хиляди- 1dishes newsm75 newsm79 1ironing wash  food002 smile3552 beer newsm37

# 27
  • Мнения: 595
успях да го пусна на BS player казва че файла е повреден ама тръгва все пак
ще пробвам да го запиша на VCD и ще пиша пак

# 28
  • Мнения: 1 942
Aма защо така от никъде немога да я изтегля тази гимнатсика на Синдито  Sad Помогнете моля ви  Praynig

# 29
  • Мнения: 880
препоръчвам ви да си изтеглите Jillian Michaels-e Biggest Winner,това е най-доброто,което съм пробвала досега

Общи условия

Активация на акаунт