Нова сред вас и малко притеснена

  • 2 416
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 851
Zdravey i ot men!Chestito i ne se pritesniavay. Ne sum 100 % sigurna v tova, no dokolkoto znam v nachalnite sedmici bebeto ne se hrani izcialo ot kruvta na maykata i suotvetno ne priema vsi4ki otrovi, alkohola i cigarite ot kruvta i. Az sushto predi da znam che sum bremenna biah pila dva puti rakia i se pritesniavah, no kato go razbrah tova se uspokoih. To bebeto si ima plodno sakche v koeto se razviva i pone v nachaloto e izolirano. Iavno prirodata go e izmislila kak da zashitava malkite sladuri ot vrednite vliania dokato maykite im razberat za tiah i zapo4nat sami da gi paziat Simple Smile)) Sigurna sum che bebeto ti e ok i shte bude nay-sladkoto i zdravoto.  Peace Leka bremennost i mnogo usmivki

# 16
  • Мнения: 2 019
4естито и от мен.не вярвам да е станало не6то,оттук нататак пове4е внимаваи

# 17
  • Мнения: 1 516
Zdravey i ot men!Chestito i ne se pritesniavay. Ne sum 100 % sigurna v tova, no dokolkoto znam v nachalnite sedmici bebeto ne se hrani izcialo ot kruvta na maykata i suotvetno ne priema vsi4ki otrovi, alkohola i cigarite ot kruvta i. Az sushto predi da znam che sum bremenna biah pila dva puti rakia i se pritesniavah, no kato go razbrah tova se uspokoih. To bebeto si ima plodno sakche v koeto se razviva i pone v nachaloto e izolirano. Iavno prirodata go e izmislila kak da zashitava malkite sladuri ot vrednite vliania dokato maykite im razberat za tiah i zapo4nat sami da gi paziat Simple Smile)) Sigurna sum che bebeto ti e ok i shte bude nay-sladkoto i zdravoto.  Peace Leka bremennost i mnogo usmivki
Точно така е , в началото бебето се храни от така нареченето жълто тяло. така че, няма страшно. А сега когато знаеш , вече ще се пазиш и всичко ще е наред  Hug

Добре дошла и лека  и щастлива бременост Simple Smile

# 18
  • Мнения: 355
Аз пък пих антибиотици без да знам, че съм бременна.
А в деня, в който научих, преди да разбера бях мъкнала едни саксии.
После, като разбрах,  ужасно се притесних - и за лекарствата и за носенето на тежко #Crazy
Говорих с лекаря ми и той каза - станало-станало, да се надяваме,че нищо не се е случило.

Сега имам 2 прекрасни дъщери близначки.
Леко бременеене, много пазене и сладко бебче накрая ти пожелавам.

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Здравей   bouquet и от мен
Както по-горе са те успокоили едвали има някакъв проблем. Настрой се позитивно и се радвай на следващите месеци. Лека бременност. Grinning

# 20
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
прочети тук и ще видиш,че няма страшноhttps://http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1009/65/

# 21
  • Мнения: 122
надявам се това да те успокои някак си - през първия месец от втората ми бременност (когато още не знех естествено) претърпях няколко процедури по обгаряне на раничка на шийката - веднъж с ток, по-късно и с намазване с лекарство (не знам как се казва, но разбрах че е силно отровно). за щастие няма последствия за бебчето ( за нещастие раничка все още имам!).
При първата бременност пък преплувах атлантическия океан с малка яхта (22 дни в открито море, където дори и докато спиш трябва да стягаш мускули, за да не се катурнеш) и пак нямаше никакви последствия за бебчето (само дето мама драйфа цели 2 седмици  Sick ). Така че споко - щом нищо не те боли и бебчето си е там, значи всичко ще е наред!
Успех с бременноста, до раждането сигурно пак ще си пишем, защото постоянно ще ти изникват разни въпроси.
4ао

# 22
  • Мнения: 3 478
Честито и добре дошла Hug

Нямаш повод за притеснения, всичко ще бъде ок. Почти всяка една от нас е правила по нещо "нередно" в такъв период незнаейки за бебето, после всичко е ок. Лека бременност ти желая.

# 23
  • Мнения: 1 104
Честито! Леко бременеене и здраво бебче накрая.
Не се притеснявай толкова. Всяка от нас е вършила подобни неща докато все още не е знаела, че е бременна, но природата си знае работата. Сега се пази и всичко ще е наред!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 757
Честито! Леко бременеене и здраво бебче накрая.
Не се притеснявай толкова. Всяка от нас е вършила подобни неща докато все още не е знаела, че е бременна, но природата си знае работата. Сега се пази и всичко ще е наред!
Peace
Лека бременност!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 826
Честито и лека бременост  bouquet
И аз като останалите мамчета ще те успокоя и ще ти кажа,че няма нищо срашно.От сега нататък се пази и си угаждай повече,сега е момента да се поглезиш Wink.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 390
Добре дошла и лека бременност!  bouquet
Вярвам, че притесненията ти са безпочвени и всичко ще бъде наред! Peace
Много е важно да се успокоиш!

# 27
  • Мнения: 82
Честито и от мен.Не се притеснявай всичко ще е наред.Желая ти лека бременност  Hug

# 28
  • Мнения: 992
Честито и добре дошлаbouquet

Честито! Леко бременеене и здраво бебче накрая.
Не се притеснявай толкова. Всяка от нас е вършила подобни неща докато все още не е знаела, че е бременна, но природата си знае работата. Сега се пази и всичко ще е наред!

 Peace

# 29
  • Мнения: 216
АМИ 4ЕСТИТО И НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ,МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ,ЗАЩОТО ТВОЯ СЛУ4АЙ Е ГОРЕ-ДОЛУ КАТО МОЯ,МИСЛИ ПОЛОЖИТЕЛНО.АЗ ВЕ4Е САМ В 26-ТА СЕДМИЦА И ЗА СЕГА ВСИ4КО Е ОК

Общи условия

Активация на акаунт