Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 885
  • 769
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 110
аз бях ходила пролетта на радиочестотен лифтинг за целулит и ми обясниха тогава, че за тяло и за лице се ползват различни накрайници и настройки на апарата.Правих серия от процедури по веднъж в седмицата и ефект не забелязах тогава никъкъв.

# 316
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Радиочестотен лифтинг на лице  се прави най често през свдмица и то в интензивния пакет.После са по  една месечно.
През ден може само с домашна машинка

# 317
  • Мнения: 1 726
Тези, които сте доволни от РЧ лифтинг за СФ, дайте препоръки , моля!

# 318
  • Мнения: 4 312
Тези, които сте доволни от РЧ лифтинг за СФ, дайте препоръки , моля!

И за Пловдив,моля!

# 319
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Няма ли рейтинг на  клиники и студиа за дермостетика в нета по градове?

# 320
  • Мнения: 22 918
Аз пък досега не съм стрщала УАУ отзиви за тази процедура и въобще съм я зачеркнала от списъка си.
Смятам,обаче, че на всеки индивидуално понася , не съм пробвала, защото бих дала пари само при дерматолог в клиника, а те не са малко.
Между другото има машинки за РЛ за домашна употреба, от които дамите са доволни.Цяла тема има(т.нар.бяло мезо)

# 321
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Имам и  редовно ползвам такава машинка.
Резултатите между есна пеоцедура с професионална и такава с домашна са несравними.

# 322
  • Мнения: 22 918
Имам и  редовно ползвам такава машинка.
Резултатите между есна пеоцедура с професионална и такава с домашна са несравними.
На 1000% е така, затова написах, че бих дала пари само в клиника при лекар.В БГ масово навсякъде има салони с каквито се сетиш процедури със съмнителен ефект.По-добре да си ги правя у дома с машинка за 30лв.
Има писано във форума, претеглете за и против.
На мен ми предлагаха Найфу(в клиниката, в която ходя ), но от четене установих, че много доволни потребители няма и се отказах.Парите са доста!

# 323
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не разбирам защо трябва да чета чужди мнения, при положение, че имам машинката и съм направила над 15 процесури в клиника по дермовстетика.

# 324
  • Мнения: 22 918
Не разбирам защо трябва да чета чужди мнения, при положение, че имам машинката и съм направила над 15 процесури в клиника по дермовстетика.
Не за теб, за останалите питащи.
В Бг има много некачествени услуги, затова съветът е да се прочете за отзиви.

# 325
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Нека правим разлика между самата процедура  и това как , къде и кой я прави.

# 326
  • Мнения: leet
Освен самата процедура, каквато и да е тя,  как и кой я прави е важно  кьде, и с какьв апарат се прави. И в Бьлгария и тук, рядко козметично студио, което не е кьм центьр за естетична медицина, може да си позволи да инвестира в скьпи апарати, които според мен са доста по ефективни от китайските.

# 327
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Именно.
От там идва и разликата в цените на процедурата.
Но категорично да отричаш нещо, което дори не си пробвал,  само по мнения на други(без да си наясно какви апарати са използвани ) ми се вижда  повърхностно

# 328
  • Мнения: 22 918
Именно.
От там идва и разликата в цените на процедурата.
Но категорично да отричаш нещо, което дори не си пробвал,  само по мнения на други(без да си наясно какви апарати са използвани ) ми се вижда  повърхностно
Не го отричам!
Казах само да се прочетат мнения и да се проучи къде!!!
Аз не съм го пробвала, за себе си съм взела решение , но написах да се внимава къде човек си дава парите и да е в дерматологична клиника!!!

# 329
  • Мнения: leet
Аз бих прочела мнения, както и бих проверила за апарата който използват, каква информация мога да намеря. Като пример хайфу правят с апарати от 400-500 евро и с такива за десетки хиляди евро.....то незнам кое е по-малкото зло- да си направиш на кофти апарат и да няма ефек, или на хубав и да има ефект, но да е напьлно неподходяща процедура за теб

Общи условия

Активация на акаунт