Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 876
  • 769
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 264
Да, достатъчен ми се струва. И ако имаш проблем с колене, стави определено ще отива там. За това чувстваш и облекчение. Но ако се надяваш за кожа, коса и нокти не е сигурно. Проблема ти с колената "го изпива" всичкия.

Сега погледнах че има Хондроитин сулфат. Мисля че от тази съставка е облегчението.

# 361
  • Мнения: 348
Какво ви е мнението за Purelogicol колаген има ли ефект и дали си заслужава цената? Откъде го поръчвате?
Аз съм го купила от 1 седмица и още съм на тестов период. Simple Smile  Пият се по 3 капсули на ден преди лягане. Т.е. опаковката стига за 1 месец. Препоръчват поне 3 месечен курс. Купих го от аптека за 89 лв. Гледам, че в Ремедиум в момента е малко намален - около 84 е.
Какво ти е мнението към момента?

# 362
  • Мнения: 1 612
Аз оия Purelogicol от две години с прекъсвания. Пия го заради коленете, но се отразява и на коса и кожа. В момента съм го спряла от месец. От чист мързел не отивам да си го купя(има го само в две аптеки в града) и колената започнаха да се обаждат.
Този ба Допелхерц е супер, но е с подсладители и оцветители, които не ми влияят добре.

# 363
  • Мнения: 9 152
Как решавате да пиете колаген, по лекарски съвет или сами си предписвате?
Никога не съм пила до сега....а може би и за мен би било добре, но не знам как да преценя дали имам нужда или не.

# 364
  • Мнения: 10 264
Аз доктор да препоръчва суплементи за каквото и да е, до сега не съм срещала.

# 365
  • Мнения: 9 152
Аз доктор да препоръчва суплементи за каквото и да е, до сега не съм срещала.
Е, на мен доктори са ми препоръчвали много и различни суплементи...
Даже за кожа, коса и нокти , бях писала тук в темата.

# 366
  • Мнения: 1 612
И на мен са ми препоръчвали!
Колагена го обсъдих с ендокриноложката преди да го започна.

# 367
  • Мнения: leet
Аз доктор да препоръчва суплементи за каквото и да е, до сега не съм срещала.
Напротив, на мен много от добавките, да не кажа всички,  които пия са ми препорьчани от лекари в Бьлгария, включително и костния бульон ( колаген)

# 368
  • Мнения: 951
Момичета, аз напоследък изхабих доста нерви в работата и отслабнах, без да съм искала. И ми направи впечатление, че кожата отпред на корема леко се е смъкнала. Не е увиснала, но се е отпуснала видимо. Има ли кремове или други домашни "лекове", които да помагат? В момента нямам възможност да ходя по процедури навън.

# 369
  • Мнения: 2 156
Внимавай да не загазиш, защото такова отслабване при мен е показателно за паднал имунитет.

# 370
  • Варна
  • Мнения: 440
Всяко масло, втрито по-интензивно ще свърши работа за корема. И все пак зависи и от възрастта, колко ще се повлияе отпускането от масаж. Добра хидратация. Не разбрах CoffeCup...

# 371
  • Мнения: 3 774
Не мисля, че смъкнатата кожа на корема може да се повлияе от нещо различно от скалпел. Даже и упражненията стягат мускулите само, кожата пак ще си стои.

# 372
  • Мнения: 22 910
Не мисля, че смъкнатата кожа на корема може да се повлияе от нещо различно от скалпел. Даже и упражненията стягат мускулите само, кожата пак ще си стои.
Ще има подобрение ако има развита мускулатура, но повяхнала кожа няма да се събере.Много зависи колко време е била разтегната, каква е възрастта , начин на живот, качество на кожата и тн.
Моята кожа, която е мн.хубава, се разтегна на корема и не се прибра повече Sad след отслабване.

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 22:21 от ДХ3

# 373
  • Мнения: 951
След две бременности ми остана малко коремче. Бях нещо като постоянно бременна в 3ти месец. Хората ме питаха кога очаквам третото Simple Smile Много се смущаваха, когато им казвах, че просто обичам да ям прекалено много. Но сега нещо отслабнах. Коремът ми не е плосък, но поспадна, и кожата се отпусна.

# 374
  • Мнения: 1 620
Момичета, дайте коментар за състоянието на кожата ми. Годините са 39

Моята грижа не съдържа нищо специално, само почистване и хидратация, от време на време ползвам и масла.Общо взето полжението не ми се струваше много зле, докато не си направих един онлайн тест на Виши и ми даде много неприятни резултати. Отпусната кожа, дълбоки бръчки, лош контур... И сега като се погледна взех да ги виждам тези неща, но не мога да преценя доколко е реално. Преди това единствено дълбоката гневна бръчка  ми се набиваше на очи, но тя си ми е от младини такава.


Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 15:54 от беба28

Общи условия

Активация на акаунт