Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 970
  • 769
  •   1
Отговори
# 225
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Не е страшен. Боли много леко, но става страшен, ако не се кисне в спирт преди и доста след употреба и не се почиства маниакално.
За дерморолера: какви са ви впечатленията от него? Забелязва ли се някакъв ефект и колко често го ползвате?

# 226
  • France
  • Мнения: 726
В аптеките има Ксемоз, крем за лице, 40мл, 24 лв. Кремът за тяло, пак Ксемоз, но голямата опаковка 400мл, с помпичката, също е много добър.
А със сметана се клепам преди да си мия косата, като непрекъснато добавям под очите- кожата ми "изпива" всичко.

# 227
  • Мнения: 956
Тази дискусия ме подсеща за великата фраза на Коко Шанел - "Природата ти дава лицето на 20. Животът оформя лицето ти на 30. На 50 получаваш лицето, което си заслужил."
“Nature gives you the face you have at twenty. Life shapes the face you have at thirty. But at fifty you get the face you deserve.”
Като гледам хората около мен, има нещо вярно. И под "заслужил" се има предвид не само начин на живот, но и на мислене. Забелязали ли сте, как заядливите (по-меко казано) стари хора изглеждат едни сбръчкани и имат лоши лица? А благите старци имат меки и благи черти.

# 228
  • София
  • Мнения: 4 878
Разбира се, външния вид е отражение на вътрешния.

# 229
  • Мнения: X
Аз от години съм си наложила да не гримаснича. Полза за мен има голяма, челото ми няма нито една бръчка, бих казала, че е най-запазената част от лицето ми. Сестра ми е обратното, страшно много гримасничи (по-малка е с 5 години) и бръчката й на гнева вече се е пооформила. Честно казано тя е с по-благ характер Joy.

# 230
  • Мнения: leet

Имам дерморолер, но не съм стигнала до него.
Иначе съм супер доволна за апарата за радиочестотен лифтинг.
sl, може ли линк кьм апарата и колко често го ползваш.

Аз сьм много несерьозна и най-вероятно няма да сьм редовна в ползването, но ми се иска да си взема нещо за домашна грижа

# 231
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Моя е от този тип.Поръча ми го една прекрасна фея  .Ако държиш довечера ще го снимам
https://medpro.bg/multi-funktzionalen-aparat-s-radiochestoten-lifting.html
Ползвам го 2 или 3 пъти на седмица с различни серуми и ампули.
Тийнката го ползва веднъж седмично със синята светлина и антеакнеични серуми  За сега удържаме положението и няма поражения .
За околоочноя  контур купува серум, който  изпилзват в клиниката по дермоестетика, където това лято правих пакет от процедури по радуиочестотен лифтинг.
Естествено домашната машинка не е с ефекта на професуоналната, но съм доволна.
Сега си чакам и това
то е специално за тонизиране на отпуснат контур на лицето и шията.Превенция на двойна брадичка

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 10:20 от sl

# 232
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Как се казва това последното нещо?

# 233
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Домашна машинка за Hifu процедури
https://www.amazon.es/Rejuvenecimiento-envejecimiento-Ancient-vi … 0842366&psc=1

# 234
# 235
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да, това е.

# 236
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Мерси. Намерих го и за 30 долара, сега ще изнудвам ММ за коледен подарък Simple Smile

# 237
  • София
  • Мнения: 11 494
Не съм писала от 15 до 30 на сапун и вода. От къде го измисли?
Но маски и използване на околоочен на 15 ми идва в повече.

# 238
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не съм писала от 15 до 30 на сапун и вода. От къде го измисли?
Но маски и използване на околоочен на 15 ми идва в повече.
Никъде не съм писала за околоочен контур на 15.
А какво лошо виждаш в маските за  почистване на комедони , Последвани от такива за свиване на порите , серуми за контрол на омазняването, както и антибактериални продукти.
Или трябва да изчакаме да се появи акне, за да се чудим после  как да се справим с последствията му?

Грижите и продуктите за всяка възраст са раз7лични и се ръководят в завусимост от моментните нужди на кожата.
Никой не е казал, че с тежката артилерия трябва да се започне от 15 години, но трябва да се създане рутина за да знае девойката, че  не всеки има младежки ген , но всеки трябва да пилага АДЕКВАТНИ грижи за да има оптимално добра кожа в бъдеще.
Когато запона да се  образува  бюст  дъщеря ми  , запичнаха да излизат стрии, Беше на 13 по твоята логика дай да
чакам да стане на 18  да и се нацепи  добре кожата   за да почне да ги маже с кремове против стрии, защото крем протов стрии на 13 звучи то  мач..

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 11:11 от sl

# 239
  • Мнения: leet
sl, Благодая, няма нужда от снимка. Ще потьрся нещо с подобни параметри тук.

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 11:24 от blue75

Общи условия

Активация на акаунт