Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 847
  • 769
  •   1
Отговори
# 600
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Момичета, моля дайте съвет за шия, нямам бръчки още там, но при едно опъване се получават едни не знам как да ги обясна..кожата е много тънка и се сбръчква брутално. Страх ме е да правя разни лицеви упражнения, за да не навредя още повече. Какво ползвате за стягане кожата там, серуми, кремове, назад в темите нищо не намирам?
За шията ползвам това нищо, че още не съм в менопауза.
https://www.vichy.bg/%d0%93%d1%80%d0%b8%d0%b6%d0%b0-%d0%b7%d0%b0 … ADIOL/p26992.aspx

От много години Скинкод за шия и деколте ползвам.

# 601
  • Мнения: 2 069
Подновяване на фактор е лятото на плажа, като се брои потене и къпане в морето. През деня зимата под грим, какво има да му се подновява.
Всичко е много относително.
Като човек склонен към петносване, и успял да се избави от петнатата, живеещ на място със интезнивно и продължително слънцегреене, се налага да подновявам при всеки два часа наън, дори и в облачно време.Съвет на дерматолози.
Предпичитам да се пазя, защотото тонирана защита или бб с висок факрор изравняват перфектно тена, вместо да се чудя как да скрия несъвършенствата и да натрупвам корекрор и покривни ФДТ.
Но всеки с приоритетите си.
Моля те, кажи как се избави от петната?

# 602
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Писала стм много пъти, крем по рецепта, издадена от деематолог с частна дерматолигична клиника Стара Загора.
Отидох с идеята за пилинг, но имах само 12 дни  и беше аредата на август.
Слвд обстоен преглед с еазни машинарийки и лупи ми изписаха два крема..Първия за ударно действие(1 месец), втоеия за 4 месеца за стабилизиране на резултата.
Още докато бях в България имаше видим резултат.
Но най добре е да ае посвти дерматолог.
Сестра ми (която беше свидетел на изблвдняването) е дала рецептата на своя приятелка и при нея не само, че не е помогнал, но е влошил състоянивто.

# 603
  • София
  • Мнения: 38 489
При мен избледняха доста от корейска маска с киселина.
Не слагам специална защита зимата. Кремовете ми имат 20 май.

# 604
  • Мнения: 39 330
Агент, дай маската, де!

# 605
  • София
  • Мнения: 38 489
Има много в корейската тема. Тази си я взех от тук, магазин Ximivogue, обаче вече ги няма.

# 606
  • Мнения: 39 330
Мерси, сега ще погледна маската. И аз виждам много, много богат избор, за това търсих конретната, от която си доволна.

# 607
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Покрай тази маска се загледах в Ebay - колко много кремчета, маски на достъпни цени. Но им се чудя как да се доверя...

# 608
  • София
  • Мнения: 117
Аз за разширени пори ползвам Луми спа и кална маска. Поръчах ги от тук https://www.facebook.com/groups/171795463922595/
Лумито ползвам от 2 месеца, маската от около 8 месеца. Ами много съм доволна. Сега се чудя за тази АНА маска, която предлагат, но май избелва, а аз по-бяла от това ще взема да изчезна Joy но отзивите са много силни

# 609
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Линка е на затворена група във фейса.Не се виждат продукти.

# 610
  • София
  • Мнения: 8 932
Понеже някой питаше за нефритените ролери - в ДМ има на тяхната си марка Ебелин по 9 лв.

# 611
  • Мнения: 245
Момичета, здравейте, някой ползвал ли е Vichy gel booster 89?

# 612
  • Мнения: 39 330
Дъщеря ми го ползва и е много доволна. Аз само го пробвах. Хубав е.

# 613
  • Мнения: 245
А вместо крем ли се ползва или отгоре се нанася и крем?

Дъщеря ми го ползва и е много доволна. Аз само го пробвах. Хубав е.

# 614
  • София
  • Мнения: 8 932
Момичета, здравейте, някой ползвал ли е Vichy gel booster 89?
Аз. Ползвам го сутрин преди крема, много е добър.

Общи условия

Активация на акаунт