Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 989
  • 769
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 270
Имам крема на Виши, заглажда много добре и фини линии.
Ампулите дали са подходящи за чувствителна кожа,?

# 661
  • София
  • Мнения: 11 494
3 или 4 различни крема на Виши съм ползвала (голяма почитателка съм им), но точно този съм пропуснала.
Благодаря и аз, че споделихте Flowers Hibiscus, определено ще го пробвам.

# 662
  • Мнения: 702
Имам крема на Виши, заглажда много добре и фини линии.
Ампулите дали са подходящи за чувствителна кожа,?
Моята кожа е тънка и чувствителна, зачервява се от най-малкото нещо, но от амулата не съм имала реакция. Но съм ползвала само една, не мога да кажа как ще е в дългосрочен план.

# 663
  • Мнения: 3 270
Благодаря, може да пробвам  и аз ампулите.

# 664
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Прави ми впечатление че и двата продукта на Vichy съдържат пептиди. Дали пък заради тях резултатите са толкова положителни? Аз ползвам бустер на Paula's choice със пептиди и също съм доволна от резултата. Когато го купих за първи път дори не бях чула за пептиди☺️може би сега навлизат сериозно във анти айжинг козметиката. Виши не е моята марка, но предвид  състава и цената и вашите отзиви ги ще запиша във списъка си. Благодаря 🌷

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 17:05 от Madelief

# 665
  • Мнения: 43
Като заговорихте за крем с пептиди, някой с мнение за крема на БАН?
https://novasvetlina.com/magnetik-lifting-seriya-s-peptidi/lifti … magnetic-299.html

# 666
  • Мнения: 956
Момичета, а за устни правите ли нещо специално? Не питам за филъри и инжекции.
Аз не съм виждала никакви продукти за тази част на лицето, освен разните там вазелини и подобни. При мен с годините устните като че ли намаляват. Отделно от това, са много сухи и колкото повече им слагам цвят, толкова повече като че ли се обезцветяват. Дори не ползвам червила, защото те ми изсушават устните още повече, а предимно балсами.

# 667
  • Мнения: 9 196
Като заговорихте за крем с пептиди, някой с мнение за крема на БАН?
https://novasvetlina.com/magnetik-lifting-seriya-s-peptidi/lifti … magnetic-299.html

аз ноември си взех цялата серия..околоочен серум дневен и нощен..
мазах, добре попива и нищо повече..имам още не ме кефи ..ще го измажа по тялото

# 668
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Момичета, а за устни правите ли нещо специално? Не питам за филъри и инжекции.
Аз не съм виждала никакви продукти за тази част на лицето, освен разните там вазелини и подобни. При мен с годините устните като че ли намаляват. Отделно от това, са много сухи и колкото повече им слагам цвят, толкова повече като че ли се обезцветяват. Дори не ползвам червила, защото те ми изсушават устните още повече, а предимно балсами.
Аз ползвам скръб за устни, от местната дрогерия, приятно мирише, увлажняващ и подхранващ. Устните стават меки и пухкави. Предполагам ефекта ще е същия със микс от кафява захар, зехтин и лимонов сок примерно, може и капка ментово масло.
 Иначе и при мен с времето изстъняват, обезцветяват, слагам само цветен балсам или цветен блясък.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 00:11 от Madelief

# 669
  • Мнения: 2 483
В момента съм с крем на Шисейдо(Бенефиънс), много добре се бори с фините линии, имам също на Kiehl's, чудесно хидратира,  но съм силно заинтригувана от този на Виши, макар че не съм фен на бранда.
Моля за препоръка на хубав околоочен крем, сега там слагам сам концентрат на Niod.
Много благодаря!

# 670
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, от Франция не се отварят линковете на Виши България. Може ли да напишете названията на кремовете или снимка.

# 671
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Момичета, от Франция не се отварят линковете на Виши България. Може ли да напишете названията на кремовете или снимка.




# 672
  • Мнения: 2 783
Gabonka, балсамите и вазелините са си най-подходящото средство за устните.
Няма как скулите и всичко останало по лицето да стават по-сухи и да се свличат, а устните да останат сочни и плътни. Моите също намаляват, избледняват и се сбръчкват.
Ползвам безцветни балсами в големи количества - сутрин преди грим и вечер преди лягане. Сутрин, на лицето слагам серум и крем, на устните - балсам. След това продължавам с останалото. Матови и течни стейн червила не ползвам вече, само хидратиращи сатенени или леко лъщящи и хидратиращи червила или глосове.

# 673
  • Мнения: 3 270
Пия колаген, дава ми обем и на лицето, и на устните. Разбира се ефектът е само докато го пия. Не като филър разбира се, но има ефект.
 Постоянно ползвам балсами за устни.
И аз съм много доволна от крема против бръчки за лице Shiseido Benefiance, под него серум Ultimune. Доста време бях с тези продукти.
В момента съм с Filorga Time Filler и серум на Ланком.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 08:52 от marigold_

# 674
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Съществуват доста кремове за "контура на устните"
Повечето са в комбинация крем за очи и устни.
Отделно има маски за устните.
Гледам в дрогериите и кремчета за обем на устни.

Общи условия

Активация на акаунт