Ще си покажете ли и балконите

  • 22 549
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Vili.P , мерси за петунийките. Ториш ли ги, че така хубаво са нацъфтели или са само на въздух и вода Grinning
jam , малко се изхвърлих май Grinning. Малко по-широки са от този на Никол, но пък доста дългички. И аз си мисля за масичка и цветя, но не се бях замисляла за дръвчета. А звучи много добре Wink Днес ще видя какво се предлага на пазара. Чудех се дали би било добра идея и декоративно фонтанче newsm78 или ще почне да бие на кич... /пък и проектът надали ще бъде финансиран/
Марица, много ви е хубава терасата. Изглежда доста широка. Нашата за съжаление е "тунеловидна"
Та Никол, викаш да обзавеждам балкона с Цветка, а ние да се спасяваме вътре, а?

# 16
  • Мнения: 4 202
Имам пресни снимки на балкончето ми, дано успея довечера да ги пусна, че то е моята гордост  Blush

# 17
  • Мнения: 46 518
... Та Никол, викаш да обзавеждам балкона с Цветка, а ние да се спасяваме вътре, а?

Аз нищо не бих остъклила, само цветя и масичка със столчета е супер Grinning ние на тази изкарваме столчетата понякога, а на другата са цветятя  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 182
Аз обожавам балкони с много цветя-в сандъчета,висящи кошници и т.н.Като се разхождам все зяпам по балконите.  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами общо взето всичко друго си показахме... та да видим и балконите.
Имам два големи пустеещи балкона. Абсолютно голи, без нищо и засега, поради тази причина, "необитаеми". Бихте ми помогнали много с идеи за интересен "кът за отдих" на балкона - масичка, столчета и разбира се цветя - висящи, на поставки, пълзящи и т.н. Вие сте Grinning
Чак се размечтах!Честно!Ние още нямаме собствено жилище.Чакам с нетърпение момента, когато ще имаме и ще мога да си подредя балкончетата... smile3531

# 20
  • Мнения: 151
Ох, мечта ми е да имам голям балкон с много цветя... Ама за сега няма изгледи да го постигна.  Sad

# 21
  • Мнения: 3 098
Вили,цветята ти са разкошни  bouquet
Лекси,голяма ни е терасата,обожавам я. Hug
Сега сме я боядисали бяла,навъдих си пове4е цветя,басейна и люлката на детето са там,днес сложих и маса със 4 стол4ета.
Сега изнудвам мъжа ми да ми сложи от тези дървени решетки за зака4ане на цветя по стените.

# 22
  • Мнения: 46 518
Ще използвам темата да питам нещо  Grinning
Има ли някой, който е с пръскана мазилка на терасата? Ние сложихме такава преди 2 г. и беше едно бяличко хубаво, но за кратко  Confused сега е направо черно, пробвах да мия, но не ще, дали ако направо минем от горе с латекс ще се замаже или  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 937
Марица, щото така съм ги снимала... Grinning

Лекси - абе старая се поне вода да им доставям!

Никол - пръскана какво точно значи, нашата е драпана...същото ли е?

# 24
  • Мнения: 3 098
Никол,нашата е такава.От старите собственици.Не се 4исти,не се мие,абе кошмар е.
Само боядисване я оправя.

# 25
  • Мнения: 46 518
Де да беше драпана  Laughing много ми харесва, но вече бяхме направили такава. Ето как изглежда:


Марица, благодаря ти, явно и ние ще боядисваме  Grinning

# 26
  • Мнения: 4 202
Ето го и моето балконче, то всъщност не е точно балкон, а е площадката на входната ни врата, но поради липса на истински балкон аз си го наричам така  Crazy


http://community.webshots.com/album/552418399zeKSLZ


Някой преброи ли колко пъти повторих думата балкон?  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Никол,и ние сме с пръскано.За втори път го пръскахме.И на места пак почернява.Неприятно.

А някой има ли някаква гарнитура,масички на балкона?.Ние искахме да си вземем ратанова гарн.,но в Практикер са ги изчерпали:(

liu ,ами след като каза ги преброих Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
балконите ни са скучни, защото не ги ползваме.

вместо тях ползваме това:
http://community.webshots.com/photo/139792227/1139793095044214055GlnPpo
http://community.webshots.com/photo/144125435/1144126683044214055AClYAF
http://community.webshots.com/photo/134480839/1134488360044214055UeVwpH

и не открих нито една снимка с барбекюто и с басейна на децата! за цветята да не говорим!

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Ех, Янита и аз да имах такова, добре щях да го оползотворя Laughing Но разполагам само с два дълги балкона Twisted Evil
Чудех се, какво пълзящо растение /не ми се ще да е брашлян/ е подходящо за по-сенчест балкон.
Никол, подсказвам ти и идея как да се справиш с пръсканата мазилка Wink.
Марица, какви са тези дървени решетки, че не се сещам?
liu , много са ти хубави цветята Grinning

Общи условия

Активация на акаунт