Хитринки за всякакъв случай - 22

  • 52 437
  • 743
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 908
Еva, може ли снимка на тези кърпи?
На работа съм, а после ще забравя, затова ще ги опиша - лидълската марка W5,multi surface wet wipes - опаковка колкото големи бебешки кърпички, има на опаковката ръкавица и дръжка на прозорец. Синя и жълта опаковка, около 2,80 лева и са при препаратите за чистене.

# 466
  • Мнения: 40 841
И аз ползвам лидълските кърпи. По принцип има всякакви марки, но тези са по-изгодни, а вършат същата работа. Изобщо голям кеф е с тези кърпи. Майка ми още ме благославя, че я светнах за тях. Ползвам още кърпички за кожени мебели, за дървени мебели и дезинфектиращи за тоалетната и някои други места.

# 467
  • Мнения: 4 208
Аз ригана го мушкам в миалната и става идеален. До скоро обаче го миех на ръка, да ме пита човек защо??

Ригана?!
😃😃😃😃😃😃
Тигана де, как съм пропуснала да го видя Wink
Я, я, я, а за шлауха в миялната дали няма да стане?
Моята миялна е супер проста и евтина, хич не я жаля, всичко мятам в нея, а пък за шлауха не ми е дошло на ум да пробвам...

# 468
  • Мнения: 9 864
Ще стане Ами, пиши после да се похвалиш. Аз така измих едно нещо като голяма острилка, за правене на форми от краставици и моркови. Бях на път да я изхвърля, защото никак не юожах да я измия на ръка. Мушнах я обаче, и, ... Как можах да не се сетя по-рано 😃

# 469
  • Мнения: 4 208
О, аз казана на голямата прахосмукачка и всички чаркалаци, които се свалят по нея най-редовно ги мия в миялната.

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Кърпичките на Лидл са 3 вида - жълти, сини и зелени. Последните на мен лично най-ми харесват - аромата им е супер свеж. За съжаление, точно те най-рядко се срещат (поне в близкия до нас магазин)
Ето снимка как изглеждат - по-напред някой питаше
Скрит текст:
Всичко мия и аз в съдомиялната като тефлоновите съдове пускам с гел, защото таблетките може би, ще ги надраскат.

# 471
  • Мнения: 2 220
А дали ще ми свършат работа за гланцирани шкафове? Сега ги чистя със синия Доместос за стъкла, обаче нещо не успявам като хората. Постоянно има пръски и пръсти.

# 472
  • Мнения: 12 695
Въпрос на вкус (мирис) си е, на мен зелените най-малко ми харесват като миризма. Иначе наистина са много добър продукт и не оставам без тях, просто купувам другите два аромата.

# 473
  • София
  • Мнения: 39 758
Аз май единствено сини съм купувала и съм доволна.
20052018, пробвай. Аз у дома всичко чистя с тях.

# 474
  • Мнения: 10 210
Момичета, поизпуснах ви малко, но едва ли моят проблем е коментиран скоро. Една изкуствена материя има пръски като от черна боя по нея - така е купена, не съм забелязала в магазина - тя е бяла, но има черен кант. Реших да пробвам да премахна петната с ацетон. Не само, че не се махнаха, но и ацетонът направи петна кръгове. Веднага опитах да изпера с вода, с домашен сапун, сложих в пералнята да се пере с прах.....въобщеее - мазало. 😃 Някой да има идея какво да правя с петната?

# 475
  • Мнения: 4 208
Това означава ли, че ацетонът все пак е разтворил пръските?
Ако да - още ацетон, за да се разтворят петната.
Ако - не, Weary

# 476
  • Мнения: 10 210
Не, черните точици не мръднаха, само се оформиха нови колела от ацетона където намокрих плата. Сега съм натъркала със сапун, ще стои известно време, пък да видим. Нямам големи очаквания.

# 477
  • Мнения: X
Не, черните точици не мръднаха, само се оформиха нови колела от ацетона където намокрих плата. Сега съм натъркала със сапун, ще стои известно време, пък да видим. Нямам големи очаквания.
  Има препарати за бяло пране. Нещо като белина е.
Имам кутия за съхранение на храна, която се беше оцветила от лютеница.
Намазах кутията първо с доместос за тоалетни ,поизчисти се. После два дни киснах кутията в този препарат зс бяло пране.
Изчисти се. Не знам вече за дрехи какъв ще е ефекта след третирането.
Прати снимка да я видим.

# 478
  • Мнения: 250
Кърпите на Лидл текстилни ли са?

# 479
  • Мнения: 10 210
Утре ще снимам. Какви са тези препарати, да не са гранулите като Окси? Защото тях ги пробвах, ефект 0.

Общи условия

Активация на акаунт