Хитринки за всякакъв случай - 22

  • 52 364
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 201
Момичета, помощ! Портфейл от светъл естествен лак с релеф. Гръбчето се е оцветило (от хастара на чантата, предполагам) в тъмно по релефа. Пробвах да го почистя с мицеларна вода, спирт, прясно мляко...не е това. Sad Друго?

# 91
  • Мнения: 1 714
Моля,  препоръчайте ми хебав препарат за миене на съдове. Сменям трети този месец и все не съм доволна (ехо,  пюр,  фейри мента),  страшно много търкам е все остават петна по съдовете.

# 92
  • Мнения: 9 776
Моля,  препоръчайте ми хебав препарат за миене на съдове. Сменям трети този месец и все не съм доволна (ехо,  пюр,  фейри мента),  страшно много търкам е все остават петна по съдовете.

Тест гел. Винаги имам кутийка в къщи, въпреки, че ползвам съдомиялна. В друга кутийка просто си разтварям малко от гела.

# 93
  • Мнения: X
Тест гел е прекалено агресивен. Ръцете ми стават в екземи на сгъвките на пръстите от раз. А нямам толкова чувствителна кожа.
От Одрин купуваме Прил, който е еквивалент на българския Пур. Има го в магазините за паралелен внос. Производство на Хенкел.

# 94
  • Мнения: 9 776
Тест гел е прекалено агресивен. Ръцете ми стават в екземи на сгъвките на пръстите от раз. А нямам толкова чувствителна кожа.
От Одрин купуваме Прил, който е еквивалент на българския Пур. Има го в магазините за паралелен внос. Производство на Хенкел.

Освен да слагаш по много в разтвора. На мен ми е екстра.

# 95
  • Мнения: X
На свеки ѝ е любим. Една тенджера да измия при нея и проблемите почват. Има нещо в него, което не ми понася. Друго обяснение нямам.

# 96
  • Мнения: 9 776
Може, Тони. Аз съм много, много доволна от този препарат. И за петна по дрехи го ползвам, коментирали сме много пъти тук. На работа ползваме разни универсални препарати в шишета - еми не ме кефят мен лично. Да не говорим, че не са особено икономични.

# 97
  • Мнения: 21
Моля,  препоръчайте ми хебав препарат за миене на съдове.
AVA, проблем е, че трудно се намира, последно от Метро го взехме, понякога в Дени го има. Голямо количество е (1900ml) и стига за дълго време.Grinning

# 98
  • София
  • Мнения: 1 544
Много съм доволна от Fairy platinum. Сивата опаковка.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
И аз получавам екзема от тест гел. Доволна съм от един бебешки, марка на ДМ (denk mit), мисля че е 500 мл за няма и 2 лв, за мен е доста икономичен и нямам проблем с ръцете.

# 100
  • Мнения: 729
Моля,  препоръчайте ми хебав препарат за миене на съдове. Сменям трети този месец и все не съм доволна (ехо,  пюр,  фейри мента),  страшно много търкам е все остават петна по съдовете.
Сано,Амуей

# 101
  • Мнения: 15 299
Само Феери Платинум. За мен няма по добро на Бг пазара. Но не кое да е Феери, само Платинум. Другите Феери не струват. Чужбинските препарати не коментирам, те общо взето нямат аналог у нас.

Пп Ааа, и никога не си купувайте някакво Мандраджийско сирене, насипно, от витрина. УЖАСНО! По добре гасена вар, поне ще знаете какво ядете. УжасТ!

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 18:14 от Джаста Праста

# 102
  • Мнения: 441
Аз ползвам само Фейри. От гледна точка на миене няма разлика за мен между различните му видове, но само с Платинум ръцете ми са добре. От другите видове след две измити чаши ми се напукват ръцете.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Denkmit на ДМ. Но харесвам само зеления или с по-слаб аромат. Много е икономичен.

# 104
  • Мнения: 13 527
Denkmit на ДМ. Но харесвам само зеления или с по-слаб аромат. Много е икономичен.
+1, но за съжаление в последно време не го намирам. Той е концентрат и наистина е много икономичен и качествен.

Общи условия

Активация на акаунт