Хитринки за всякакъв случай - 22

  • 52 617
  • 743
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Това не се ли получава от продуктите за стилизиране... пяната или нещо от сорта... Аз бих пробвала първо да загрея малко уреда, като го оставя да работи и след това с навлажнена с обезмаслител микрофибърна кърпа. Задължително изключете от контакта, преди почистването.

# 196
  • Мнения: 9 776
Не, не е от стилизантите. Единият джойстик на плей стейшъна стана така. На другият нищо му няма. Самата пластмаса е различна. Явно по-калпава. Все едно се разгражда, така изглежда. Няма махане според мен.

# 197
  • Мнения: 39 499
И ние имаме такъв лепкащ тирбушон

# 198
  • Мнения: 5 957
От пластмасата е. Старее и почва да лепне. Но не всяка.

# 199
  • Мнения: 22 867
От пластмасата е. Старее и почва да лепне. Но не всяка.

Най-вероятно е така, защото пресата специално доста рядко я ползвам, само да изправя някой завил накъдето не трябва кичур, без никакви стилизанти и каквито да било там подобни продукти. Но я имам от.......и аз не знам колко години.

# 200
  • Мнения: 2 536
При мен се случи с машинка за фрапе. Накиснах с мелио и търках с грубото на гъбката за чинии и лепкавият слой се махна

# 201
  • София
  • Мнения: 166
При мен се случи с машинка за фрапе. Накиснах с мелио и търках с грубото на гъбката за чинии и лепкавият слой се махна
Същото направих с един термос, беше с някакво покритие и след време започна да лепне. Цялото това покритие падна след търкането, сега е лъскав и като нов Simple Smile

# 202
  • софия
  • Мнения: 2 463
това е от самата пластмаса, колкото повече я чистите , толкова по-зле става. Аз моя сешуар го обвих с широка лепенка 'анкерпласт' точно на ръкохватката.

# 203
  • Мнения: 13 197
С вълшебните гъби не става ли?

# 204
  • Мнения: 9 776
С вълшебните гъби не става ли?

Аз не съм пробвала да чистя с нищо, точно защото ми изглеждаше като да се разгражда пластмасата. Но явно при някои видове може да се чисти, в тая връзка и с магическа ще стане. Ние джойстика може и да сме го изхвърлили, не знам. Купихме нов.

# 205
  • Мнения: 39 499
Пробвала съм се да чистя- пластмасата става груба, надрана, губи си цвета....накрая се изхвърля.

# 206
  • Мнения: 21 282
Моля ви за препоръка за препарат за почистване на фурна- вътрешно?

# 207
  • Мнения: 10 266
Медикс

# 208
  • Мнения: 22 867
Обезмаслител Meglio използвам.

# 209
  • Мнения: 1 331
Относно тези препарати за фурни, не мислите ли, че после тази химия ще попие в храната?
Ползвах какво ли не за фурната, ами пак си търкам като луда(независимо от препарата), а после поне 3 дни пускам фурната за по няколко часа да работи празна, че да съм сигурна, че препарата се е изпарил.Та, вие как точно процедирате?Аз си навлажнявам леко стените, в зависимост от препарата или го разтърквам, или го пръскам и ..след 30 мин почва голямото търкане, като ръждивият цвят продължава да излиза от тази печка...чиста кърпа не изкарвам и след 40 мин😭.

Общи условия

Активация на акаунт