Хитринки за всякакъв случай - 22

  • 52 467
  • 743
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 914
Ами някои хора може да ги е гнус да перат гащи и чорапи заедно Confounded

Само кое е гнусното - чорапите ще "огнусят" гащите или обратното Smile

Казах, че всеки си е башка луд, но ме предизвикват да отговоря. Защо не си бършете дупето с вестник, но нямате проблем да стъпите боси на вестник? Сега не ми казвайте, че примерът с вестника не е удачен-не е съвсем, но отговаря на въпроса ти.

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
успявате ли да напълните цяла пералня с гащи .. Wink)
ние сме 5 човека, но то трявба да ги събирам цяла седмица.

може и аз нещо да не съм разбрала от написаното Wink
Не само с гащи - потници, сутиени, бюстиета, бодита, някоя и друга тениска на мъж ми - всеки ден 4 комплекта общо, 3 пъти седмично и спортните дрехи - ето пране за пълна пералня Simple Smile

От чисто хигиенична гледна точка разделям бельо от чорапи - не си представям, да си пера гащите с чорапите Joy Ама и аз съм си башка луда Joy

# 392
  • Мнения: 13 188
Не е лудост. Не трябва да се смесва бельо с чорапи.
Микробиолозите питайте.

# 393
  • Мнения: 4 208
Аз съм сигурно най-лудата в групичката тук, защото чорапите и гащите пера предварително на ръка с четка и домашен сапун (да, истински домашен свински соден сапун). Да видите белите чорапи как светват...
И после в пералнята с тениски, потници, ризи и т.н.
Трета пералня ползвам и съм забелязала, че чорапите не се изпират добре,
 а хем ползвам италиански препарати за пране, купени и донесени от Италия, от години.

# 394
  • Мнения: 40 905
Казах, че всеки си е башка луд, но ме предизвикват да отговоря. Защо не си бършете дупето с вестник, но нямате проблем да стъпите боси на вестник? Сега не ми казвайте, че примерът с вестника не е удачен-не е съвсем, но отговаря на въпроса ти.

Не и защото ме е гнус. Не си бърша дупето с вестник, защото е корав и пуска мастило. Тоалетната хартия е много по-подходяща. Приемаме, че вестникът е чист, де.

А моят въпрос си е съвсем резонен - ако човек няма гъбички, в чорапите няма нищо кой знае какво. За сметка на това по бельото може да има какво ли не...

# 395
  • Мнения: 5 914
Някой се прави,че не разбира. Кой както иска да си пере,че и маратонки да си сложи при бельото.
Много ми са интересни хора ,които не приемат чуждо мнение и разбиране ,не си правят труда да разберат другия, а камо ли да признаят , че е прав .

# 396
  • Мнения: 40 905
Някой се прави,че не разбира. Кой както иска да си пере,че и маратонки да си сложи при бельото.
Много ми са интересни хора ,които не приемат чуждо мнение и разбиране ,не си правят труда да разберат другия, а камо ли да признаят , че е прав .

Мнението приемам, макар да ме засърбя да го изкоментирам. Виж за това кой бил прав не съм съгласна Simple Smile

# 397
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
За вестника - по-дъртичките и на вестник се радвахме, особено на селскостопанските бригади. Само не и в сряда, че във вторник вечер сменяха мастилата в печатницата.

# 398
  • Мнения: 7 914
С един колега си цепим доставката на магически гъби от Али. Сигурно има 25 гъби за под 3 лева.

# 399
  • Мнения: 9 873
Ама щом переш потници, тениски, гащя и сутиени, това си е просто бяло пране.
А по-назад нали се казваше, че някой си изпира САМО гащите. Така изпрани, са все едно моята бяла пералня. Wink

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Аз бях Joy
Ама нито потниците, нито гащите, нито сутиените са бели Joy
Има тук таме някое чисто бяло, но като цяло са рядкост

# 401
  • Мнения: 9 873
Май много описателни станахме за тия работи Wink то и аз нямам бели гащи, само два чифта, но и те са с шарени дантелки. Реално ги пера (гащята) с потници и тениски, от хигиенични съображения. Нищо че не са бели. Wink

# 402
  • Мнения: 40 905
То и аз така - бели сутиени имам, ама бели гащи не Grinning

# 403
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Много интересни мнения. Аз пък винаги пускам бельо и чорапи заедно, спрямо цвета, белите с бялото на 60 градуса, а цветното с цветните дрехи на 40, и съответно и черно но нямаме много черно бельо и чорапи, аз черни чорапи не нося само мм, имам и черно и бяло и цветно бельо и не си представям да ги отделям по цвят и то отделно от чорапите! Хаха, може и аз да ви се видя странна, ама никога не съм се замисляла, може би защото и майка ми така переше и аз от нея се научих така да ги смесвам. А сутиените задължително отделно на програмата за ръчно пране иначе дантелите се разкъсват и усукват и един два пъти направих грешката да ги пусна с цветното и съжалих, та вече събирам няколко сутиена да станат за пране и ги пускам на ръчно.

# 404
  • София
  • Мнения: 488
С един колега си цепим доставката на магически гъби от Али. Сигурно има 25 гъби за под 3 лева.


може ли линк

Общи условия

Активация на акаунт