Хитринки за всякакъв случай - 22

  • 52 481
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
tetka_the_best, и аз бях предложила някакъв подобен начин, но ето тук видях точно за какъв стол става въпрос и си махнах публикацията, тъй като си дадох сметка, че няма как да стане.

# 571
  • Мнения: 1 532
Точно така,няма как да стане защото не е равна плоскост.
Единствения вариант, който бях измислила е с някакви кръгли възглавнички,но няма как да ги завържа ..
Имам в нас една жълта ,ще търся такива в черно или в сиво ,но ще падат постоянно като не са вързани .
Скрит текст:

# 572
  • софия
  • Мнения: 564
Точно така,няма как да стане защото не е равна плоскост.
Единствения вариант, който бях измислила е с някакви кръгли възглавнички,но няма как да ги завържа ..
Имам в нас една жълта ,ще търся такива в черно или в сиво ,но ще падат постоянно като не са вързани .
Скрит текст:
ами ако опиташ да ги залепиш със силикон? може да ти реши проблема временно.

# 573
  • Мнения: 1 532
Така както е възглавницата може да се направи калъф с ластик и да се сложи отгоре и няма да падат като се замисля..

# 574
  • Мнения: 40 913
Велкро - едните ленти се лепят за стола, другите се зашиват за възглавницата и всичко е ок. Може да се маха, ако искаш, иначе е здраво (със сигурност не се пързаля и измества).

Например, но не само Wink

http://www.jelezaria.bg/details.php?cat=3&sub=85&id=422

# 575
  • Мнения: 1 532
Ейй страхотна идея.
Ще търся възглавнички и такива ленти
🌼🌼Благодаря 🌼🌼

# 576
  • Мнения: 4 208
Чувала съм, че има видове пластмаси, които се заваряват.
Потърси из нета...

# 577
  • софия
  • Мнения: 564
Чувала съм, че има видове пластмаси, които се заваряват.
Потърси из нета...
аз заварявах бронята на колата - в софия на бул.възкресение - виж в нета за контакт и питай по телефона

# 578
  • Мнения: 4 239
И на мен ми харесва идеята за велкрото и възглавницата. А пък цепнатината може да се покрие с универсална самозалепваща лента - Duct tape - има черни и сиви но цвят. Лесно се късат напречно, но не и надлъжно, и са много здрави.

# 579
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И не трябва да се забравя, че това е стол все пак и пукнатините са намалили здравината му.

# 580
  • Мнения: 1 532
Благодаря на всички ви.

# 581
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Моля за съвет как да премахна лепило за тапети от стена с боя,без да съсипя боята.

# 582
  • Мнения: 40 913
То е водно разтворимо, опитай с топла вода. И повече киснене.
Иначе ако по магазините има препарат за това, ама аз не знам.

# 583
  • Мнения: 1 397
То е водно разтворимо, опитай с топла вода. И повече киснене.
Иначе ако по магазините има препарат за това, ама аз не знам.
Сега ще го мъча. Благодаря Simple Smile

# 584
  • Мнения: 15 356
Някакъв начин да махнем гълъби от покрива на къщата?Навъдили са се много,ама много и акат върху две определи места и е ужас.

Общи условия

Активация на акаунт