Размяна на парфюми - 62

  • 50 798
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
Много често се случва да се поизтрие бач кода от носене в чанта или размятаме на тук и там ... Аз също имам такъв парфюм и не виждам проблем ...

# 16
  • Мнения: 309
И аз така смятам, но тя не е убедена.

# 17
  • Мнения: 861
Въпросът според мен е смятаме ли ние, останалите потребители, че са оригинални парфюмите.
На мен ми изглеждат съвсем наред, ако знаете от къде са купувани също може да споделите. 

# 18
  • Мнения: X
На мен ми изглеждат наред парфюмите. Dsquared със сигурност е ок, Dior е само бутилка с изтрити кодове.
Аз бих го приела, защото принципно не се вглеждам и заяждам при размените. Още повече ако ароматът при напръскване е наред.
Но в твоята ситуация, щом някой се съмнява в мой парфюм, а аз съм убедена, че не давам менте, ще си го взема обратно. И повече няма да разменям с тази съфорумка.
Предпочитам така, но да няма съмнение в коректността ми и качеството на предлаганите от мен неща.
Лично мнение.
И коя е съфорумката, която се съмнява?

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 09:34 от Анонимен

# 19
  • София
  • Мнения: 1 079
Здравейте,
разменям Bvlgari Splendida Tubereuse Mistique (edp) 100 мл, купен от Дъглас в понеделник, с кутия и целофан. Липсват 3 пръсквания.

Търся:  Mon Guerlain (edp), Jour D'Hermes Absolu, Chance eau Tendre (edp), Miss Dior.

# 20
  • Мнения: 5 832
На мен ми изглеждат наред парфюмите. Dsquared със сигурност е ок, Dior е само бутилка с изтрити кодове.
Аз бих го приела, защото принципно не се вглеждам и заяждам при размените. Още повече ако ароматът при напръскване е наред.
Но в твоята ситуация, щом някой се съмнява в мой парфюм, а аз съм убедена, че не давам менте, ще си го взема обратно. И повече няма да разменям с тази съфорумка.
Предпочитам така, но да няма съмнение в коректността ми и качеството на предлаганите от мен неща.
Лично мнение.
И коя е съфорумката, която се съмнява?
Аз бих си ги взела обратно и бих я изключила за бъдещи размени.

Апелирам към всички дами, които разменят - описвайте от каква разфасовка е парфюмът, който разменяте!
Много е тъпо да пратиш 1/3 от 100 мл. и да получиш по-малко от 1/3 от 50.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Но в твоята ситуация, щом някой се съмнява в мой парфюм, а аз съм убедена, че не давам менте, ще си го взема обратно. И повече няма да разменям с тази съфорумка.
Предпочитам така, но да няма съмнение в коректността ми и качеството на предлаганите от мен неща.
Лично мнение.

+ 1 от мен, аз също така предпочитам.

Апелирам към всички дами, които разменят - описвайте от каква разфасовка е парфюмът, който разменяте!
Много е тъпо да пратиш 1/3 от 100 мл. и да получиш по-малко от 1/3 от 50.

+ 1 и за това. Снимки винаги /на лични/, така е по-вероятно да имаш представа за реалното количество.

# 22
  • Мнения: 22 277
Търся L'interdit,  Givenchy

# 23
  • Филибето
  • Мнения: 1 030
Мое мнение-  развалете размяната. Дори да платите още веднъж доставки , което никак не е приятно, защото Еконт май са повдигнали цените от офис до офис.. Всяка да си прибере нещата, иначе така тази която се съмнява дори да се бърка няма да го ползва с мерак, остава неприятно усещане в дългосрочен план. Ако при размяна не са доволни и двете страни реално от тази размяна няма никаква полза. Със снимки, без снимки ако човек се съмнява или е от неразбиране как ще го убедиш. Бих развалила размяната без да се туткам и да се чудя аджеба тя що чак като си е отишла в къщи решила, че парфюмите не са наред.


70/75 мл. Aqua Allegoria Rosa Rossa Guerlain
20 мл. отливка Vanille Insensee Atelier Cologne

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 12:20 от Chocolat_

# 24
  • виртуално
  • Мнения: 2 833
разменям

26/30 Missoni (2015) Missoni
35/50 Ange Ou Demon Le Secret Givenchy
40/50 Jeu d'Amour Kenzo - тестер
45/50 Pink Bouquet Moschino
47/50 Gabrielle Chanel - само за Gabrielle Essence Chanel

търся най-много Mon Guerlain EDP , Chloe Love , Alien Fusion , Аura .....

Скрит текст:

# 25
  • Мнения: X
Burberry Brit Rhythm for Women Burberry ще пътува! 🌺

# 26
  • Мнения: 533
И аз се записвам. Благодаря за темата!
При интерес ще уточняваме количества.


# 27
  • Мнения: 11
Разменям Тонка Империал за Бейдж на Шанел , количества ще доуточняваме на ЛС

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
Търся Delina Parfums de Marly.

# 29
  • Мнения: 656
Разменям:Good girl на Carolina Herrera 26/30ml edp,без кутия.
Търся:Emporio Armani - In Love with you

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 13:40 от Вилислава Николова 621077

Общи условия

Активация на акаунт