Препоръчайте астролог

  • 27 253
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте. Бих искала да посетя астролог, но изобщо не съм запозната с подробностите. Може ли някой да ми препоръча добър астролог и да ми обясни каква услуга или хороскоп трябва да поискам? Бих искала да разбера има ли такива събития в живота ми, които не могат да се избегнат и ще се случат и да разбера какво ще се случи в бъдеще в кариерата и любовта основно? Какъв тип хороскоп трябва да си направя за тези теми? И конкретно например за любовта в какви подробности могат да се разкрият неща или всичко е доста основно? Имам доста въпроси понеже тепърва навлизам в темата и бих се радвала някой да ми разясни малко тези неща 😄😄 Благодаря предварително ☺️

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 12:02 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 1
Здравей, аз също скоро се поинтересувах от астрология. Свързах се с една жена , която ми проведе консултация , много съм доволна. Каза ми много неща за мен самата , какви са силните ми страни , каза ми какво трябва да работя , какво е моето призвание и също ми каза в какъв период съм сега и защо ми се случват някои събития. Иска дата, час и място на раждане. Препоръчвам ти я . Мисля, че ще си много доволна. Мога да ти дам и телефон, но също можеш ето тук да се свържеш с нея : ani_borisova_astro@abv.bg.

# 2
  • Мнения: 4
Здравейте. Нормално е като отидете на астролог да може да си зададете съвсем свободно въпросите и той да ви ориентира какво може да получите и какъв вид от неговите услуги ще ви предложи като най - уместна за случая.  Възможно e някои астролози, ако мислят за печалба, да ви препоръчат повече или в по - голямо количество / вид услуга, защото и те имат нужда все пак да си изкарат хляба, затова имайте в предвид следното. Ако имате конкретни въпроси и конкретна тема ви води към желанието да разберете, то за вас е подходяща консултация, в която да можете да разговаряте и да получите отговор по тази тема или въпроси. Кариерата и любовта са достатъчно големи теми, за да бъдат разгледани и по отделно и повечето ще направят така, но принципно при една по - дълга консултация е възможно и по двете да получите отговори.. Подробностите на един хороскоп, астрологично изследване зависят от дълбочината на анализа, възможно е и в консултация да се случи, но обикновено по- големите и сериозни изследвания се правят писмено или след доста работа на астролога се записват  аудио/ писмено. Може да е в основни линии, може и в конкретни. Може тълкуванието да е в различни нюанси. Има астролози, които се придържат към класическата астрология или античната и да кажем се отнасят с по- голяма симпатия към математиката в астрологията и малко по- детерминистично настроени. Има астролози, които са по - психологично настроени - астропсихология. На въпроса, какви подробности за сферата на любовта. Вие може да получите подробности за вашите собствени настройки да привличане, собствени сложности, подходящите партньори, кога и къде привличате, кога има по- голяма възможност / прогноза - тенденции/, може да получите разглеждане на съществуващи, съществували или потенциални взаимоотношения и интеракции. Всичко това може да е много кратко и отгоре и пак да ви е полезно, а може и да е много задълбочено и да не ви е максимално полезно, ако самата вие не сте готова да поемете, разберете информация. Давам пример - отварям тригонометрични таблици и не съм готов или нямам желание да поема цялата тази информация. Така че да - зависи и от вас. Ако не сте си правили никога хороскоп при никой е подходящо поне някога да помислите за едно подробно изследване на картата. Когато отидете с конкретен въпрос при астролог, който не познавате и той не ви познава и не е работил с вас, той като професионалист не би следвало да разгърне картата и да извади жокер с готов отговор, това може да е интуиция, но не е работата. Той трябва да се запознае с вашия профил поне минимално, за да стигне до желаната от вас тема, като може и да не ви занимава с работата си по запознаването с вашата карта, но не очаквайте, че няма да е включено в цената на услугата, защото това е част от същинската работа, която ще свърши. Така че, ако искате определена тема да бъде детайлно разгледана и с насоки за бъдещето /прогноза/, може един тематичен анализ или консултация, като при варианта с консултация ще имате възможност да си общувате, така че ако имате някакви колебания какво искате, изберете такъв вариант. Едно задълбочено изследване може да отговори на вашите конкретни въпроси, но и на много други, за които не питате и има вариант вместо да сте впечатлени, да сте разочаровани, че не сте получили търсеното от вас. Затова първо поговорете с астролога. Той или Тя, ако са пичове, ще ви обърнат внимание и ще намерят време да ви отговорят, ако нямат време или имат прекалено много клиенти, вероятно не са подходящите за вас и може да пробвате другаде. Имате право да знаете, какво е възможно да получите и какво не може, за да прецените.
На следващо място, по въпроса дали има неща, които не могат да се избегнат и дали може да се видят. Има етичен кодекс и не всичко може и не всичко е редно да се казва. Някои астролози го спазват. Съветвам ви да си помислите, защо примерно искате да знаете 5-6-8 неща, които не можете да промените и какво ще правите с тази информация, ще ви подреди живота ли. Защото знанието, за което не е готов някой може да шокира и може да е вредно дори. Ако все пак искате подобно нещо и с дати/ периоди, това ще е дългосрочна прогноза за една или повече теми, попитайте за цена за такъв тип услуга и си набележете конкретни теми, ако е за всички сфери от живота, това би бил невъзможен предмет или колосален труд, който може да ви се стори скъп.
Добрият анализ или добрата консултация могат да достигнат до ниво да преобразуват информацията в знание за вас. Това е изкуство и е по- различно от нахвърляне на числас прогнози, както и от преразказване на митологии.

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 13:35 от Orfei

# 3
  • Мнения: 3 256
Отдавна не бях чела толкова адекватен и изчерпателен пост, адмирации!

# 4
  • Мнения: 1 750
Орфей, все едно сте го писали за мен! Да не би да сте си правили консултация при мен?! Smiling Imp Smiling Imp Smiling Imp Grinning

# 5
  • Мнения: 3 256
Хубаво е да умееш сам да си направиш реклама. Само да не се окаже, че и Орфей е профи астролог. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 750
Хубаво е да умееш сам да си направиш реклама. Само да не се окаже, че и Орфей е профи астролог. Simple Smile
Grinning Grinning Grinning Вероятно ! И колкото повече толкова по-добре!!! Или както е казал Мечо Пух - колкото повече,толкова повече!

# 7
  • Мнения: 362
Simple Smile Вероятно ! И колкото повече толкова по-добре!!! Или както е казал Мечо Пух - колкото повече,толкова повече!

Количествените натрупвания не винаги водят до качествени резултати!:yum:Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 750
Имаше тема тук,където беше даден дълъг списък с имена на астролози ! Та, явно количеството все пак...

# 9
  • Мнения: 4
Влезнах, за да дам отговор на поставения въпрос. Не търся реклама тук. Астролог съм, но не от популярните. Въпросът е основен и с  много от хората, които идват при мен тръгваме от нещо подобно. Това ме провокира.
Астрологията не е регулирана професия и услугите на специалистите могат да бъдат кръстени и в цветовете на дъгата, но какво е тяхното съдържание и как се провеждат не винаги става ясно и при средностатистическия човек, който е чувал само за зодии или астрология може да си представя, че астрологът е нещо като мистичен мъдрец, който знае някакви неща и може да му ги поднесе. Също може да смесва и представата си за астролога с онези от малкия екран, които казват "От ляво ви боли", "От другото ляво". Това не е съвсем така и астрологът може да бъде като всеки човек. Може да не е толкова мистичен и не толкова мъдрец, па макар и занимавайки се с древно и окултно научно познание.

По-добре е човек да възприема астролога като изследовател и преводач на един универсален език, който може да му помогне да се подреди и да се свърже по- добре с неговите символи, цикли и небе. Всеки език е символен и нам познатите азбуки някога са били нешлифовани символи. Астрологията има за предмет на изследване символи, които ги има и вътре в човека. Затова познанието е било окултно и към него се е вървяло през посвещение.

В този ред на мисли:
"Нито един астролог – а също нито един психоаналитик  
– не може да интерпретира живота и съдбата на ниво
по-високо от това, на което самия той функционира."
                                                                                              Дейн Ръдиар

# 10
  • Мнения: 1 750
Аз също не съм от крайно известните ,но набирам скорост Grinning . Тук ми е приятна атмосферата и споделянето.

# 11
  • Мнения: 1 284
Хората, които се интересуват от астрологична консултация, имат противоречиви нагласи спрямо нея. Хем искат да им познаят и то едно към едно - детерминираност, хем да могат наистина да променят съдбата си - свободна воля. По-мотивиращо е човек да смята, че не е кукла на конци, затова и астропсихолозите или тези, които са привърженици на идеята, че всичко е въпрос на "правилна" преработка, лични заслуги и човек сам прави живота си,  разполага с възможностите да насочва по по-удачен начин или пък да промени съдбата си, може да са по-предпочитани като консултанти.
Астрологът обаче не е този, който Ви определя съдбата, нито е в състояние да я промени. Да дефинира абсолютна правилност. Не е в правомощията му да направи нито едно от трите. Той само ...ами чете езика на природата. Някой по-добре, други не чак толкова. И детерминираността ще се случи в унисон със свободната воля, а свободната воля ще се прояви напълно свободно във всяка една форма, която допуска детерминираността.

За консултираният, това което разбира е че някой се афишира като астролог. От гледна точка на лаик или напълно незапознат,  едва ли му говори много върху какво се базира нечия астрологична експертиза.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 07:32 от starinthenightsky

# 12
  • Мнения: 16
Аз също се заинтересувах от астрология, след среща с човек, която към настоящия момент , мисля за фатална.Разрушителна емоционално и физически. Разболях се...Търсих отговори на въпросите си в психологията...После и в астрологията. Такава съм, че дълбая в проблема, дълбоко...ако трябва с години... и нямам мира, докато не намеря отговор, решение, лек....,за да възстановя мира и хармонията в себе си, да продължа напред, към светлината...Та, реших да се запиша на курс по астрология, след което и по психология. Бих искала , да ми препоръчате астролози, с дългогодишен опит и утвърдени имена, които провеждат курсове на обучение. Бих искала да се осведомя за всеки един от тях и да избера сама, при кого да се обучавам... Някои ще кажат, че всички са  достатъчно добри, но моите емпирични изводи са,  че не всеки , може да предаде определена информация на всеки, така, че да бъде разбрана и усвоена по най -лек и бърз начин...Просто, има хора, между които комуникацията е невъзможна....

# 13
  • Мнения: 3 256
Първо си изберете астрологична школа и тогава си търсете преподавател. Защото се преподават различни видове астрология, така че трябва да сте наясно какво направление искате да следвате, да да не се получи разминаване с очакванията.  И при утвърдени имена можете да учите една година само знаци и планети. Аз лично бих препоръчала обучение по отделни модули, а не целогодишен присъствен курс, на който ще се точи локум до безкрайност.

# 14
  • Мнения: 230
Я кажете нещо за Хули Леонис и неговите уроци и семинарите за родовата карма и астрологията.

Кажете и за Милена Милева. Ходили ли сте на нейни събития за родовата карма и астрологията?

Общи условия

Активация на акаунт