Какво ни казват звездите тази седмица – 8ма тема

  • 17 818
  • 299
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3 262
Заповядайте в новата тема, дами. Tea
Надявам се да има желаещи да я списват и поддържат.

старата тема

Последна редакция: пн, 13 ное 2023, 10:39 от Tatti

# 1
  • Мнения: 1 750
Тук съм и няма да се откажа ! Благодаря ти !!!

# 2
  • Мнения: 3 262
Добре ще е ти да продължиш да я списваш, доколкото имаш време и възможност, тъй като не виждам други желаещи. Вихрогонче напоследък не е много активна, даже във ФБ не я засичам... Аз не умея да пиша популярно за масовата аудитория, тъй че тук няма как да имам полезен принос, ориентирам се към други дискусионни астрологични теми.

Ако има други желаещи да се изявяват с техните астрологични интерпретации, също са добре дошли.

# 3
  • Мнения: 1 750
Добре! Започвам отново! Утре ни предстои отговорно Пълнолуние в Риби в 8-ия градус на знака. Единственият аспект на пълната Луна е съвпад с ретро Сатурн. Емоциите ни ще са "хванати" от него и евентуалната депресия ще е налице. Но пък ще трябва да изпълним отдавна дадени обещания, които все отлагаме. Може да направим срещи, които знаем, че не са ни "любими". Но пък знакът Риби винаги намира и обиколни пътища, не толкова болезнени.

# 4
  • Мнения: 1 174
Предстои ми раждане. Терминът ми е утре, от три седмици гледам аспектите и се надявах поне пълнолунието да избегна 😀. Ако устискам поне до 03.09, да мине ретро Венера, и преди ретро Юпитер, ще съм доволна

# 5
  • Мнения: 1 750
Предстои ми раждане. Терминът ми е утре, от три седмици гледам аспектите и се надявах поне пълнолунието да избегна 😀. Ако устискам поне до 03.09, да мине ретро Венера, и преди ретро Юпитер, ще съм доволна
Дали и бебчо ще иска да устиска!!! Не се притеснявай и всичко да е наред ! Вселената си знае работата !

# 6
  • Мнения: 472
Благодаря за новата тема.
Правите ли някакви ритуали за това пълнолуние (супер луна / синя луна) ?
HKI леко раждане .

# 7
  • Варна
  • Мнения: 28
Здравейте! Скоро ви открих и ви чета с интерес! При мен пълнолунието съвпада с марсов възврат. Какво да очаквам? Натален Марс ми е в 6 дом (на 5 градуса от 7 дом), неаспектиран във Везни. По принцип този неаспектиран Марс в падение цял живот ме е мъчил - не обичам да рискувам, не съм амбициозна, инициатива, искам разни неща да ми се случват, но все не ми стиска да предприема нещо.

# 8
  • Мнения: 3 262
При мен пълнолунието се задейства, подадох сигнал в общината.
Първо потърсих съдействие в една бг фейсбук група, специализирана за такива проблеми. Но там освен жлъч, комплексарски изцепки и манталитет на съдници нищо градивно не видях, много типично впрочем. Smile
Да видим дали общинарите ще реагират, или дори няма да има никакъв отговор на мейла, поне любезен служебен отказ.

# 9
  • Мнения: 5 762
Това ли е да се задейства пълнолунието? Няма ли нещо хубаво? Тоест новолуние и пълнолуние не носят ли нова хубава енергия? Аз продължавам да си дарявам дрехите хаха скоро ще остана без никакви и ще трябва да си купувам нови, ама какво да направя като ме кефи повече да ги дам и да гледам гардеробите празни 🤔😅.
Не искам лятото да свършва , може ли някакъв ритуал за това??!

# 10
  • Мнения: 2 259
Сотис, просто по имейл ли им писа?

При мен много интересно пълнолуние. Но, то още последното новолуние тръгна интересно.

# 11
  • Мнения: 3 262
Има мейл за подаване на сигнали, а горещата им линия, доколкото разбирам, вече не работи и е спряна.
Този проблем е от десетилетия, не се прави нищо. Дори ако получават някакво финансиране, всичко потъва в нечии джобове... И така ще е, докато не се въведат солени глоби за такива нарушители, както е в редица европейски страни.

Много неприятно сатурново пълнолуние, щях да пиша кратък астро анализ – отщя ми се...

# 12
  • Мнения: 1 459
Това ли е да се задейства пълнолунието? Няма ли нещо хубаво? Тоест новолуние и пълнолуние не носят ли нова хубава енергия? Аз продължавам да си дарявам дрехите хаха скоро ще остана без никакви и ще трябва да си купувам нови, ама какво да направя като ме кефи повече да ги дам и да гледам гардеробите празни 🤔😅.
Не искам лятото да свършва , може ли някакъв ритуал за това??!
На Новолуние започваме нов цикъл, пишем желания
На Пълнолуние приключваме, обикновено получаваме резултат за нещо, подходящо време за диета

С толкова ретро планети нормално е да има ревизия в доста сфери.
Аз също дарих няколко броя зимни палта, които само си седят в гардероба.
Хубавата новина е, че на 04.09 Венера става директна, а на 15.9 Меркурий, но пък лятото си отива - няма пълно щастие 😌

# 13
  • Мнения: 5 762
Вижте какво прочетох за това Пълнолуние и се бях настроила позитивно Smirk

# 14
  • Мнения: 1 327
Мен това пълнолуние ме удари на емоция
Рев на сън , ама рев , от години не съм плакала толкова.. много е странно
Днес съм като цапната с парцала , две не виждам ..
на какво се дължи обаче не си обяснявам , явно нещо подсъзнателно ме мъчи ли🤔

Общи условия

Активация на акаунт