Бъдещи и настоящи мамчета във UK

  • 25 555
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Diorella , Ще ти напиша какви ваксини са бити на сина ми в БГ, до навършването му на 11 месеца.
 BCG-3броя,
 Poliomylites vaccine-3броя,
 Diphteria, Tetanus, Pertussis-3 броя,
 Act HIB-2 броя.
 След това тук продължихме с менингит С, ACT HIB и преди 20 дни в БГ му биха последната Имовакс полио.
 Надявам се да съм ти полезна с преписките ми Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 818
Аммм мерси много,значи да добавя че нищо не разбирам от ваксини,но като гледам само BCG са ви били 3 пъти а на малката само веднъж  Thinking
Имовакс полио нищо не ми говори Simple Smile ACT HIB също Hug
Мерси Биляна поне половината като гледам и сравнявам ги има  Laughing Тук се опитаха да ми обясняват кое за какво ама толкова съм слушала и аз,а в БГ не съм си ходила и не съм и питала никой от там.

# 17
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Здравейте, имам нужда от информация.Искам да поръчам на мъжо да ми донесе от Англия някакви бански за бебчо.Чух, че има бански-памперс на Хъджис.Поразрових се из сайта на БУТС и ги открих.Обаче ме интересува-има ли бански, които да не са за еднократна употреба,да могат да се перат напримерно, но да пазят като памперс. Чували ли сте за такива? Ако да, ще се радвам да ми отговорите и ако може да ми пусните линк да ги видя...

  bouquet

# 18
  • Мнения: 818
ето я темата :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115093.0

# 19
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
ето я темата :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115093.0

Благодаря и се извинявам, че се повтарям.Трябваше първо да използвам търсачката....  bouquet

# 20
  • Мнения: 100
Diorella, благодаря ти много, страшно се зарадвах като видях че работи, хубаво временно решение е защото в крайна сметка мисля да направя като Биляна ако си заслужава.
Sissy, благодаря ти и на теб за отговора, полезен ми беше защото в Уейтроуз така и не съм стъпвала още, но явно си заслужава да се поогледам за продукти от нашия регион. А иначе съм тук от 3-4 месеца, но съм била в Англия и преди. Никога не съм им била фен на полуфабрикатния начин на живот обаче  Laughing Мъча се да не съм като всичките ни приятели тук и представата ми за пълноценно ядене да е накъсана маруля с онези малките доматчета вътре и наденички и гледам да привикна и половинката си на готвено та затова търся свястни продукти.
Благодаря ви още веднъж за отговорите, момичета, страшно сте мили!  Hug

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Мъча се да не съм като всичките ни приятели тук и представата ми за пълноценно ядене да е накъсана маруля с онези малките доматчета вътре и наденички и гледам да привикна и половинката си на готвено та затова търся свястни продукти.
Мен пък такива познати ме взеха за мезе за това, че готвя БГ ястия SadДаже бях порицана, че за Бъдни вечер спазих традицията......трябвало да се откажа от това Crossing ArmsНо аз не смятам да го правя Naughty
 Ако има магазин Морисънс, може да намериш кисело зеле и лозови листа.Листата не се сваряват и е като че хрупаш райграс, но за аромат стават.В Лидъл има що-годе хубави салами, доближаващи се до нашите.

# 22
  • Мнения: 3 394
Здравейте, имам нужда от информация.Искам да поръчам на мъжо да ми донесе от Англия някакви бански за бебчо.Чух, че има бански-памперс на Хъджис.Поразрових се из сайта на БУТС и ги открих.Обаче ме интересува-има ли бански, които да не са за еднократна употреба,да могат да се перат напримерно, но да пазят като памперс. Чували ли сте за такива? Ако да, ще се радвам да ми отговорите и ако може да ми пусните линк да ги видя...

  bouquet

отиваш в сайта на мадър кеър-там има такива бански, които са с нещо като тензух, за да не пропускат изненадите навън (има и за момченца и за момиченца)-страхотни са, Стела има такъв

# 23
  • Мнения: 100
Хич да не ти пука....Аз за нищо на света не се отказвам от традициите си и от ястията! Пък и като гледам все повече от приятелите на мъжа ми като дойдат на гости питат какво има за ядене. А за информацията за Морисън съм ти ужасно благодарна защото оня ден тъкмо лозови листа се скъсах да търся ама Морисън така и не знам къде е тук.

Още веднъж благодаря!   bouquet

# 24
  • Мнения: 818
И аз си готвя по Бгски и хич ми не пука кой какво казва или кой какво готви,хубавото при нас е ,че на Кройдън има 2 турски магазина и там е пълно с бгски стоки,даже и пещерска си зимаме от там,а и в сравнвние с бгския склад си е евтино:)

# 25
  • Мнения: 177
Diorella , Ще ти напиша какви ваксини са бити на сина ми в БГ, до навършването му на 11 месеца.
 BCG-3броя,

 

 newsm78  извинявай,ама или нещо си се объркала с това БЦЖ правено 3 пъти, или на синът ти 2 пъти са му правили МАНТУ, което е било отрицателно и са го реваксинирали 2 пъти което е необичайно.

# 26
  • Мнения: 818
Не аз Биляна написа за БСЖ,че е 3 пъти.Аз имам дъщеря на снимката е с рокличка даже  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 177
Не аз Биляна написа за БСЖ,че е 3 пъти.Аз имам дъщеря на снимката е с рокличка даже  Heart Eyes

да бе,мила,много е сладка дъщеричката ти.а сега виж отгоре на цитата-пише цитат биляна   Wink  в самият цитат биляна те е споменала затова и твоят ник е там

# 28
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мили момичета,
Искам да ви питам дали случайно не сте намерили начин да гледате българска телевизия online? Някакси много ми липсват сапунките, Слави и пр. Grinning
Много поздрави от прекалено горещата дълбока провинция и приятен ден на всички!   bouquet
Щом си фен на Слави, този сайт ще ти свърши работа - гледат се записи от програмите на БТВ.

http://www.neterra.net/index.html?mergeframes=1&link=btv_online.html

Слави го има на сутринта следващия ден след излъчването в БГ. Трябва да се регистрираш, аз малко се обърках в началото, но после всичко беше наред. Добър е, въпреки че не е в реално време.

Сапунки няма - качват само собствените им предавания. Сапунките опитай в другите сайтове, които ти препоръчват момичетата. Или пък по телевизията - има достатъчно  Grinning

# 29
  • Мнения: 1 793
Честит Рожден Ден на Didalex!!!

Диди, пожелавам ти сега и занапред здраве, щастие и късмет!!! Успех в учението!  Simple Smile
Весел празник!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт