Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 19

  • 39 449
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 8 162
В Инстаграм ми попадна една реклама с Дженифър Лопез, за някаква игра Coin Master, хареса ми. Отива при касиерка в супермаркет да я пита, дали тя е нападнала селото й Simple Smile Но не мога да дам линк.

# 511
  • DE
  • Мнения: 9 068
Напоследък много дразни рекламата на Милка с мъжа и жената дето си правят фокуси. Твърде често я пускат и мелодията е дразнеща.

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
На мен много ми Харесва новата информираща по повод вируса. Много въздействаща!

# 513
  • Мнения: 7 848
Едни, не мога да определя какви животни са, анимирани, с редки зъби, дето казват мистър файер, на кой филм е реклама?
И ако някой я намери, ще съм благодарна да сложи линк

# 514
  • Мнения: 11 575
На мен пък ми харесва рекламата на вафла"Чудо". Идиотска е, но ме разсмива. И фафлата си я бива. Yum

# 515
  • Мнения: 77
Едни, не мога да определя какви животни са, анимирани, с редки зъби, дето казват мистър файер, на кой филм е реклама?
И ако някой я намери, ще съм благодарна да сложи линк

Заповядай!
https://youtu.be/UmdtPkwe52U

# 516
  • Мнения: X
На мен пък много ми харесва факта, че откакто има ИП, рекламните блокове рязко намаляха като времетраене....

# 517
  • Мнения: 130
Аз ли съм единствената дето се чуди за тая реклама на Либресс превръзките..тая къде е тръгнала да тича ..като по време на първите дни аз едва ходя..странна работа

# 518
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
Аз ли съм единствената дето се чуди за тая реклама на Либресс превръзките..тая къде е тръгнала да тича ..като по време на първите дни аз едва ходя..странна работа


изобщо не го намирам за странно


дори да не практикуваш никакъв спорт през месеца,непосредствено преди цикъл,4*-5 дни поне,по една хубава тренировка на ден прави чудеса с това „...едва ходя...“

# 519
  • Мнения: 731
На “На кафе” с Гала и другите новата реклама е мн смешна.
Рекламата за коронавируса е дразнеща. Говора на детето ме дразни и че се чува немския също.

# 520
  • София
  • Мнения: 62 595
не е точно реклама на стоки, но по Фокс крайм има автореклама, която се отнася до новото заглавие на Комисар Рекс
- кучето ти има ли значка?
- това е партньорт ми. 

# 521
  • Мнения: 11 575
Сигурно сте срещали рекламата на Лидъл "Вкъществувай". Simple Smile
Скрит текст:
.

# 522
  • Мнения: 14 166
В сравнение с тази

рекламата на Лидл е чудна. Защо така ни обиждат?

# 523
  • Мнения: 5 995
Не е по-темата, но все пак става дума за реклама. Кой е мъжът, участващ в рекламата за Милгама. Един с обратна захапка. Виждала съм го някъде..

# 524
  • DE
  • Мнения: 9 068
Току що се спукахме от смях с ММ на реклама на Била за плешка.
"Предна четвърт" - кой гений ги мисли тия текстове Laughing

Общи условия

Активация на акаунт