Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 19

  • 39 351
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 8 124
Аз харесвам предишният вариант на песента на Буено.

Предишния вариант беше с оригинала на песента, и аз много я харесвам.

# 481
  • Мнения: 10 387
Не знам аз ли съм тъпа, но ми е голяма загадка една реклама за някакви бонбонки. В нея един мъж нахлува в спалнята, крясва на жена си, че е се е канела да си го изяде сама. В този момент се показва бонбона и казва "Сега разбирам защо беше хапането" или нещо подобно. Може би пропускам нещо, но не мога да видя смисъл, колкото и до се напъвам.

# 482
  • София
  • Мнения: 62 595
На тъпите реклами няма какво да им се рабира.

# 483
  • Мнения: 68 723
Явно са мърсували с бонбона под юргана...и тя го е хапала...знам ли. Тъпа е наистина...
Пък и бонбонът не беше гол 😃😃...а с опаковка 😆

# 484
  • Мнения: 14 095
То аз и за онези с "влизай в купата" не я разбирам, ама не се тормозя от този факт. Joy

# 485
  • София
  • Мнения: 19 253
Май огромният бонбон на ММ иска да каже, че няма да влезе в тази купа

# 486
  • София
  • Мнения: 8 124
Кауфланд се обясняват за тъпата им реклама

# 487
  • Мнения: 22 867
Кауфланд се обясняват за тъпата им реклама

И какво се оказа, сал един Кауфланд има чувство за хумор, сите други са оперирани от него. Срам, да не им разберем хумористичната реклама! Да бяха изписали поне къде да се смее човек!

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
И оная е тъпа с "взех ли го?" Simple Smile

# 489
  • Мнения: 68 723
Хм.....те пък тръгнали да обясняват на мен какво е това хумор 👀аз дето съм закърмена с него...😆😆

Ами не им струва хуморът...бетер английския е...😜

# 490
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Още една странна реклама от Кауфланд-приканват ни да се докоснем.Естествено последвалите коментари са много по-забавни и описателни.

# 491
  • София
  • Мнения: 19 253
Може ли линк към рекламата за докосването? Народният хумор не е за подценяване

# 492
# 493
  • Мнения: 9 865
Кауфланд се обясняват за тъпата им реклама
Обяснението им е като рекламата. Жалко и ненужно.
...
Много ме дразни песничката на една реклама за близалка при болки в гърлото. Особено в момента, в който лигавото гласче пее “на вкус и цвЯт”, я-то е толкова смачкано, че звучи като в баналната руска поговорка “на вкус и цвет товарищей нет”. Ужасно ме дразни, толкова други реклами дори не ги забелязвам, но тази ще я чуя и насън. 🤨

# 494
  • София
  • Мнения: 62 595
Има една реклама на руски коняк, която я пускат на ОРТ, но не можах да я намеря в нета да дам линк. Много елегентно направена, идеята е, че конякът става вълшебен, защото ангелите тайничко вземат своето. Конякът е Коктебель, признавам, че чак ми се проииска да го опитам, нищо че не съм по пиенето. Отдавна не бях попадала на толкова хубаво направена реклама.

Общи условия

Активация на акаунт