Февруарски сняг ще ни затрупа, бебчо във кошарката ще гука!

  • 14 039
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 701
Мен са ме гледали на печка с дърва, а по късно си спомням, че имах нафтова печка в стаята. Помните ли ги? Simple Smile Еди големи и кафяви! Simple Smile Не помня да съм пострадала нещо от това, ама и то детска ми работа. Помня, че на братовчедка ми хлапето го гледаха преди няколко години на газова печка и милото придобиваше много болнав тен.
За сега сме с климатик, но мисля, че като му дойде времето ще заложа на маслен радиатор. Не знам. Има време до тогава! Нека всичко друго да е наред - бебчо ще го стоплим! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 65
MEGI. Стискам палци всичко да е точно.  Пиши веднага като можеш. Аз съм в Ирландия и прегледа ми е чак за 14 август. Дотогава само се моля да не прокървя. Има ли мамчета, на които им спря гаденето след 8 г.с? Сега съм в 9 г.с. и вече не ми се гади, а в книгата, която чета пише, че сега най-много би трябвало да ми се гади точно сега.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета за съжаление новините на са добри-за 10 дни се е развило с 6-миналия път отговаряше на термин 13.03 днес на 18.03 а по последна М трябва да съм за 2-3.03Казаха ми да чакам още 10 дни-но аз немога поовече нервите ми не издържат.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 576
Привет от мен,

Аз се завърнах от нещо като отпуска от работа, по време на която се изживявах като мама на двамата ми племенници близнаци - лудница ви казвам.
Само хубави неща на всички желая тази седмица Sunglasses

П.С. Меги, пак ли ходи при същия лекар в Торакс? Не знам какво да ти кажа, миличка. Провери във здравния справочник и за други лекари в Пловдив...

# 79
  • Мнения: 958
Момичета за съжаление новините на са добри-за 10 дни се е развило с 6-миналия път отговаряше на термин 13.03 днес на 18.03 а по последна М трябва да съм за 2-3.03Казаха ми да чакам още 10 дни-но аз немога поовече нервите ми не издържат.

Здравей Меги защо не поискаш мнение от още някой лекар, аз тов абих направила имам и приятелки на които лекар им е казвал че иамт проблем отиват при друг и се оказва че всичко е наред
за твое успокоение отиди все пак просто за консултация пр друг
сТискам палци

На wish i Anima също, всичко ще е наред Simple Smile

# 80
  • Мнения: 416
Аз също ходя при този лекар в Торакс и смятам, че в Пловдив има много малко, които са толкова добри.

След дългите години на стерилитет, многото операции и лежане във всички болници, запознаване с най-големите "светила" съм абсолютно спокойна, че точно този лекар ще следи бременността ми.

Освен това в Торакс е най-хубавата техника, а не някаква остаряла, както в повечето консултации.

Меги, не се ли видя сърдечна дейност?

# 81
  • Мнения: 1 516
Меги,

при кой лекар беше??? Помисли си да се консултираш и с някой друг!
Само недей да откачаш!

# 82
  • Мнения: 1 701
patriciana, на мен гаденето ми започна да поотминава. Не напълно, но се посъвзех. радвам се от този факт, защото преди това не бях на себе си!
_MEGI_ и в мартенската тема ти писах и тук ти казвам, че според мен запази още мъничко надежда!

# 83
  • Мнения: 49
Меги, стискам палци. Момичета случайно някоя от вас да страда от тежест в стомаха и запек? Ако да как се лекувате Sad

Здравейте и от мен! честно казано събота и неделя изкарах целия ден на легло, чувствах се ужасно зле, отпаднала, световъртеж и надигащи се чувства от стомаха, все едно тир беше минал през мен!

Относно проблема със стомаха и аз съм така, но да не кажа голяма дума нещата взеха да се пооправят от самосебе си, ако това не помогне при теб има една билка, казва се Майчин лист и се прави запарка и се пие, но моя съвет е да я вземаш в краен случай, защото стомаха ще ти стане ленив, постарай се да ядеш такива храни коита не запичат, плодове - кайсии, праскови, пъпеш, те помагат на стомаха. като цяло това е нещо нормално в началото на бремеността, докато организма се нагоди към промяната. Пожелавам ти успех! Peace

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не се видя сърдечна дейност.Бях при д-р Кабир.Мисля да се обадя  да си взема час за д-р Минев.Ама съвсем съм загубилка надежда

# 85
  • Мнения: 1 516
Меги, какво друго ти каза докторът ? По начина, по който ти е говорил , долови ли надежда ??? Разкажи по-подробно миличка.. Щом е казал да се чака още 10 дни, значи е имал нещо предвид ?

# 86
  • Мнения: 1 117
Здравейте момичета

Меги скъпа, какво да ти кажа, за да те успокоя- не зная, но стискам палци всичко това да е грешка на лекарите и бебо и ти да сте добре Praynig

При мен тежестта в корема се появява на периоди - една седмица имам такава , на другата нямам. Плодовете не ме спасяват , но намирам облекчение като хапна лъжица пчелен мед! Simple Smile

А днес ми е така отрепано, кто че ме е газил влак.Повдига ми се , но не мога да повърна. Отпаднало ми е , искам да си полегна , а съм на работа  SadДо отпуската имам още три седмици Crazy

# 87
  • Мнения: 49
мила Меги, не се притеснявай моят съвет е като на останалите - потърси друго компетентно мнение, недей да си мислиш най лошото, защото това само ти вреди! стискам ти палци всичко да е наред при теб! моят преглед е на 17.08. и аз също се притеснявам дали всичко ще бъде наред, напълно те разбирам Hug

# 88
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
_MEGI_, моля се за теб!  newsm17
Wish, радвам се, че при теб се разведрява.  newsm44 При мен гаденето е все още на приливи и отливи, но поне вече не съм парцал (крайно време беше: АМАН!  smile3515)

Хей, момичета, смятате ли, че е хубаво и е време да си направим едно наше си албумче, на февруарските мами?
Ако сте навити, аз ще създам account, например в snimka.bg, а всички ще си добавят най-харесваните снимчици в различни албуми.  newsm18
Чакам отзиви или пък някой може да ме изпревари, няма да се сърдя.

# 89
  • Мнения: 1 701
Хапвай честичко и по малко. Само така преборвам гаденето. Но това стана, чак когато спрях да повръщам.
Идеята за снимки е много добра! Simple Smile
Хем ще се видим. Току виж и сме се познали.  smile3532
Направи албумчето, а аз ще го сложа на първата страница! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт