ОСМИ клас полека тече, отлично се справя мойто гардже

  • 29 863
  • 668
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 922
Сиси, да ти е жива и здрава рожденничката!

# 91
  • София
  • Мнения: 11 798
Сиси да ти е честита рожденичката! bouquet
Здрава,щастлива и успешна!
За босото ходене много го мразя,няма значение дали е през лятото или зимата.
За срещата да кажа,че все още 07.12 не е зает в план графика ми та гласувам и за него.
И отивам да гласувам и в анкетата.

# 92
  • Мнения: 2 118
Честито на девойката на Сиси!
Днес гледахме “Доза щастие”, подочух, че ще има организирано посещение на филма за сметка на Час на класа, силно препоръчвам!

# 93
  • Варна
  • Мнения: 3 269
Честито на девойката на Сиси!
Днес гледахме “Доза щастие”, подочух, че ще има организирано посещение на филма за сметка на Час на класа, силно препоръчвам!
Да,  нашите отиват във вторник с класната. Аз още не мога да се организирам.

Сиси,  жива и здрава да ти е рожденичката!

# 94
  • София
  • Мнения: 18 218
Сиси, да е здрава и щастлива девойката Simple Smile Всички да й се получава с лекота.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 214
И от мен честит празник на Сиси и нейното пораснало момиче! Heart
И аз съм запланувала "Доза щастие" с девойката. Може да си направим едно ходене  "по женски" тази седмица. При нас не се е чуло за подобна организация в училище и не вярвам и да се случи, така че ще се заемем семейно.
Записах я миналата седмица на езиковия лагер в Австрия. Ще ходи със СМГ през август. В пети клас, когато пак имаше такъв организиран, не я пуснах, тъй като се притеснявах, че е малка, а тя много искаше да отиде и сега ще се реванширам. Жалко, че в Немската няма да има. Тя щеше да се включи там с удоволствие.

# 96
  • София
  • Мнения: 1 357
По инициатива на щерката и ние гледахме днес "Доза щастие". Останах очарована от самия филм и натъжена от това, че главната героиня (реалната) е починала през март тази година. Иначе филма ми дойде свръхинформативен за неща, които не познавах и, дай Боже, да останат само на кино.
Та, като крайно, силно го препоръчвам. На дъщерята също много ѝ хареса. Уговаря ме да ходим и на другия нов филм "Диви и щастливи".

# 97
  • Мнения: 4 214
Да се посмеем с неволите на разсеяните.
От няколко дни съм нещо зле с гърло, кашлица, паднал глас, такива работи. Решавам днес, че ще пия някаква билка, дето ми я хвалят, много добра била, страшно помагала, подбел. Правя си една юнашка доза, гаврътвам на екс и излизам да простра няколко тениски от униформа. Обаче хоп, изведнъж ме прерязва гърлото, все едно имам балон в него, който аха-аха ще се надуе и ще се пръсне и айде, отидоха тениските. Понеже имам богата палитра от алергии и съм преживяла няколко шокови ситуации, решавам, че съм направила реакция към чая, пия един ериус, паля колата и отивам в спешното, ако се наложи урбазон нещо, не знам. Там седи една медицинска сестра и  адски дразнещо ме гледа втренчено. Много е разсеяна. Пет пъти ме пита за ЕГН, после кога ми е рожденият ден. После пак за ЕГН. Гледа ме, пак казвам, втренчено и някак избягва да ме гледа в очите. Адски е дразнещо. После лекарят се държи по абсолютно същия начин. Говори ми тихо и избягва да ме гледа в очите. Казва, че по-скоро имам ангина, отколкото реакция и ме праща вкъщи. Влизам си. Поглеждам в огледалото. В косата имам гигантска червена щипка, която си затъкнах там, докато простирах униформите, защото ми влизаше косата в очите.
Ще има да си разправят сега, ехе, години напред ще си разправят.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 070
Сиси, само най-прекрасни моменти на рожденничката и нека всички пожелания, които е получила днес се изпълнят Flowers Bouquet
Като ви чета, честно завиждам на майките с девойки - Калоян не ходи с мен на кино от десетгодишен.
Сега единствено се чуди за какво да си събира пари от предстоящия рожден ден и моите изисквания да учи - особенно по арабски са пълна досада Smiling Imp

# 99
  • София
  • Мнения: 12 322
По инициатива на щерката и ние гледахме днес "Доза щастие". Останах очарована от самия филм и натъжена от това, че главната героиня (реалната) е починала през март тази година. Иначе филма ми дойде свръхинформативен за неща, които не познавах и, дай Боже, да останат само на кино.
Та, като крайно, силно го препоръчвам. На дъщерята също много ѝ хареса. Уговаря ме да ходим и на другия нов филм "Диви и щастливи".
Весела Тотева ми беше съученичка и най-добра приятелка в периода 7-ми - 8-ми клас. Беше будно, артистично, талантливо момиче. Свиреше на китара и пееше /от нея се научих да дрънкам малко и аз/, участваше в театрална трупа,  заедно свирихме в училищния оркестър на фанфари. И двете пишехме стихове /нейните бяха по-добри/, и двете бяхме бунтарки /тя повече/, и двете ни дърпаше живота /нея повече/. Към 9-ти клас пътищата ни се разделиха и оттогава не бях я виждала или чувала /дори не знаех, че е започнала да взима наркотици, докато не гледах нейно интервю по повод книгата ѝ/, но когато чух, че е починала, плаках. А аз рядко плача. Веднага си купих книгата ѝ и я прочетох за една вечер. Дъщеря ми също я прочете и много ѝ хареса. Поучителна е за тийнейджърите.

Сиси, да ти е здраво и щастливо момичето! Flowers Hibiscus

# 100
  • Мнения: 6 133
мартеа липсва ми търкалящото се от смях човече. Хем съм ядосана, че съм сътворила едни глупости, хем ми е смешно.
Гледах с учениците " Доза щастие" преди дни, много силен, истински .

# 101
  • София
  • Мнения: 11 798
Мисля да заведа дъщеря ми на Доза щастие следващата или по-следващата седмица,ако не им предложат от училище да го гледат филма.
Разбрах,че има такава инициатива.
И не мога да се въздържа и да не кажа,че Sanaka не си показва възрастта.
Мартеа внимателно четох поста т докато не стигнах до червенмата щипка,тогава се засмях на глас.
Бързо да се оправяш,независимо дали е алергична реакция или ангина!

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 489
мартеа, "доза смях" на ранина Laughing Обаче внимавай с непробвани билки! Докато стигна до края на разказа ти, си представих по-страшни неща.

В някакъв въпросник по английски или нещо друго, наборът имаше въпрос "Коя е най-често използваната фраза в къщи". Отговорът му беше "Обуй си пантофите!". Дето беше писал онзи татко Калоян "ама ще взема и ще им ги подкова тия пантофи" Laughing

jenap, май в една група ще сме в Австрия Wink
Sanaka, тъжно...  Sad

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 07:23 от aniK

# 103
  • Мнения: 4 103
Чуден стрт на деня, Мартеа! Много ти благодаря! Лек да е и спорен: с намигане към проблемите и ом към нерваците!

# 104
  • Мнения: 1 032
Тези, които сте гледали "Доза щастие" - наистина ли го намирате подходящ за тийнове? С цел превенция и аз бих завела дъщерята. Чух мнение от психолог, че по-скоро можел да предизвика интерес поради многото детайли какво как точно се прави и това ми се видя странно...

Общи условия

Активация на акаунт