💄Новите ни козметични похождения - 87

  • 87 922
  • 761
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 746
Може ли отзиви за крема  около очите на Шисейдо?Благодаря!

# 451
# 452
  • Мнения: 74
Дали може да споделите от къде го взехте?
Благодаря

# 453
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Може ли отзиви за крема  около очите на Шисейдо?Благодаря!

С удоволствие. Аз съм с изключително суха, чувствителна и алергична кожа, а подочният контур е най-слабото ми място. Имам мимически бръчици от смях, много тънка кожа и тъмни кръгове, години 40+. Ползвам ежедневно коректор, CC крем и пудра на IT Cosmetic. Кожата ми буквално изпива кремовете и изхъхва под очите след няколко часа. Няма подочен крем на пазара, за който са писали оди, и аз да не съм го купила - Шанел, ЕЛ, Сисли, Клиник, дрогериен клас, натурална козметика. Ако се разровя в наличните ми в момента подочни кремове, сигурно ще намеря поне 6-7 опаковки, купени за проба, и накрая винаги се връщам към този, който показах. Текстурата е богата, плътна, но се нанася и попива добре, като оставя лек мазен филм, който запечатва кожата сякаш. Изключително хидратиращ, ефектък е мигновен при мен, заглажда веднага кожата под окото, опъва я, без да се усеща стягане, не люти, не дразни, буквално сияе и отваря погледа и това трае цял ден. Идеален за нанасяне на козметика над него и след часове не се събира коректора между бръчиците, за разлика от повечето ми други кремове. Пробвала съм новите формули на Шисейдо, но нямат този ефект и пак се връщам към този. Не казвам, че прави чудеса, фините бръчици са си там, тъмните кръгове също, но трябва да бъдем реалисти, това е крем, а не скалпел. За моята кожа това е най-доброто, което съм открила до момента, ползвам го и вечер и сутрин, повече от 7-8 години, все търся нещо ново, и все се връщам към него. Дори при лек допир след нанасяне на крема, усещам кожата си хидратирана и свежа. Недостатък е високата му сравнително цена и че е в бурканче, без помпа. Аз го взимам най-често, когато има промоции по парфюмериите и така цената му ме устройва. Последната опаковка я взех на цена 34 евро, като се вълзползвах от картовата си отстъпка и промоция. Една опаковка ми стига за около 3 месеца в момента, но аз нанасям обилно. При по-пестеливо нанасяне може да стигне и за повече. Ако ви попадне тестер, опитайте още на място, ефектът е мигновен. Надявам се да съм била полезна.

Ковачева, моля, разкажи повече за тази красота парфюмна Cupid

Bettie Page, Vanilla Musk Nights EdP J. Del Pozo е част от ексклузивната The Nights Collection на марката, предназначена за Близкия Изток. Притежавам Rose Oud night от същата линия, и е в топ 5 на най-любимите ми за всички времена аромати, пък не е като да нямам парфюми Satisfied
Пирамидата е:
връхни ноти: мандарина, роза, арабски жасмин, кафе
средни ноти: лешников крем, кедър, праскова, бобова тонка
База: ванилия, мускус, санталово дърво, пачули

Топъл, чувствен, дървесно-ванилов ориенталец, смесен чудесно, дори за капризни хора като мен, които не обичат всяка ванилия. Чудесно се усеща и полъх на сладко от праскови, и на ванилов сладолед, а лешниковият крем е с аромата на любимата ми Нутела. Жасминът е разкошен, цветен, омаен, без нищо мръсно, индолово или главоболно, като не позволява на парфюма на отиде в силна гурме посока, а го държи твърдо в приказния свят на Шехеразада и 1001 нощи.  Чудесно блендирани съставки, всяка прелива плавно една в друга, спокоен, топъл, уютен и красив парфюм, носим по всяко време на годината. Усещането е такова, сякаш любимият мъж повдига за прегръдка ръката си, и ти се наместваш  точно на твоето място под нея на дивана, държейки чаша капучино,  с аромат на лешник, а наблизо се пече сладкиш с праскови, и просто ти е хубаво.

# 454
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Тази ми придобивка е полу-козметична, но все пак:

Взех си 5 бр от тези поставки с идеята по-прегледно и лесно достъпно да си подредя голяма част от продуктите-всякакъв тип червила, спирали, очна линия, моливи и т.н. Както очаквах не ми стигнаха и ще трябват още... Поне 5 Blush

# 455
  • София
  • Мнения: 9 478
Скрит текст:
Дали може да споделите от къде го взехте?
Благодаря
От размяна ми е! Wink

# 456
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473


Нямам нужда от нито един от трите продукта, но имах възможност да поръчам и се чудех какво да взема на новата ми любима марка, за проба.

# 457
# 458
  • Мнения: 1 376
Още от намаленията на NYX в Лили:

# 459
# 460
  • София
  • Мнения: 6 258
Хваща ли го намалението този път? До сега винаги като съм го купувала на каса са ми казвали, че намалението не важи за него

# 461
  • Мнения: 100

Хваща ли го намалението този път? До сега винаги като съм го купувала на каса са ми казвали, че намалението не важи за него
Не съм в Бг

# 462
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Моля за мнение за този продукт! Фен съм на марката Simple Smile

# 463
  • Мнения: 137
Здравейте, искам да похваля скраба на Балеа, страхотен е Blush
Тази маска с бял шоколад мирише супер, нямам мнение от едно ползване:

И още няколко неща:


# 464
  • Мнения: 524


Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 19:35 от Poli Hristova

Общи условия

Активация на акаунт