Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 ноем. 2019, 00:06 ч.

Тренировки за бързото отслабване

• 482
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте! Бих искала да попитам с каквъв вид тренировки се отслабва най-бързо?
Споделете опита си, ако имате такъв:muscle:

# 1
Ежедневно 1 час на ден. Една почивка (примерно) в неделя. Редуване на силови и кардио. С такива тренировки се отслабва най-бързо, особено ако се съчетаят и с подходящ хранителен режим. Лично изпробвано. Blush

# 2
Здравейте! Бих искала да попитам с каквъв вид тренировки се отслабва най-бързо?
Споделете опита си, ако имате такъв:muscle:
С тренировки не се отслабва а с хранителен режим, в кухнята.
При силовите тренировки  дори се качват килограми но тялото се стяга и оформя от което пък цялостната визия се променя. Успех в баланса ☺️

# 3
  • София
Аз най-бързо свалям килограми с кардио. Разбира се и с режим,двете неща са свързани- ако ядеш и тренираш нищо няма да постигнеш,както и ако гладуваш и не тренираш.Нещата опират до начин на мислене и нагласа която да остане за цял живот иначе се озоваваш в един порочен кръг на диети и качване  исваляне на килограми

# 4
  • Там където
Много е важно на каква възраст сте. Ако сте до 30-35 кардио и силови трябва да се редуват, както казват и дамите, но ако сте над 35 и дори над 40 кардиото ще ви изяде мускулите, макар кантарът да показва хубаво число накрая Wink Мускулите горят калориите и след една определена възраст ни трябват. Внимавайте много. Хранителният режим е задължителен. Може да си добавите и баре или пилатес в 1-2 дни от седмицата за гъвкавост и малките мускулни групи.

# 5
Ако се тренира И силово, кардиото няма да изяде мускулите, дори на преклонната възраст 40+.

Моите са си там, виждат се и през пуловер (прилепнал, разбира се.) Години 44.
А "кардио" правя много, не вялото моткане по пътеката имам предвид.

Иначе съм съгласна с горния пост.

Общи условия

Активация на акаунт