KURULUŞ OSMAN-БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА Е БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ-НОВИ ПРОЕКТИ-тема 70

  • 30 129
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 183
И какво стана Дюндар бей направи Осман свой първи помощник в управлението на клана. И му дава за жена дъщеря си Айгюл.  А пък Алишар бей се осмели да иска Бала хатун за своя жена, но Едебалъ му отказа, не била подходяща и не е възпитана да живее в такъв конак като неговия. Големи обрати накрая на тази серия. На всичкото отгоре и брата на Осман бере душа от стрелите на хората на Алишар бей.

         Вери, това с Каранчо е колаж на феновете. Няма такава класация. Това е в следствие на класациите , в които попадат Бурак и Фахрие.  Просто мечта на феновете.

# 616
  • Мнения: 14 514
E...и аз какво,нищо не видях от серията, и се хванах на въдицата на феновете.ImpImpImp

                 Кофти вечер за мен. Отивам да спя.



То при двама красиви родители беше очаквано,но Каран е наистина красиво и сладко момченце.
Само да им е живо и здраво и те много щастливи с него.
                                                                            МАМА
                  
                                                                             ТАТИ
                

                                                                            КАРАНЧИК-произведението.

                  

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 23:08 от sebilMM

# 617
  • Мнения: 3 183
Ето го и новият фраг към 10 епизод.

       

# 618
  • Мнения: 14 514
Добро утро момичета HeartHeartHeart


                 


    Аз серията не гледах, но фрага е страшничък.МИМИ благодаря за него.
Всеки срещу всеки , но най-големия разрив е ясно м/у Дюндар бей  и Осман  .
След като Осман чу , че е по- добре той да е жертвата се озъби на чичо си казвайки , че властта и решенията ги взема той, а изпълнението лежи на неговите плещи и войни.
-Време е да се заемем с врага ,смята Осман и атакува.
И мъдрият Едебалъ ядосан на Алишар мъдро заявява-Силата е в разума!


        Сега чакам и рускините да пуснат серията ,а аз да намеря време да я изгледам.


     Много приятен ден Hug

# 619
  • Мнения: 741
Фрага с букви:
Едебалъ-Ние няма да дадем възможност на тези,които живеят за сметка на неверниците и се борят за власт на земите на мусулманите.
Алишар-Вие се занимавате с разбойничество на моите земи.
Зюхре-Или Усмири Осман да приеме нашите трдиции и връзки или да си ходи
Селджан-Ако Осман е постъпил така значи е имал нещо напредвид
Дюндар-Ако трябва да избирам между Осман и стойбището ,аз ще се откажа от него
Осман -Ти не се вълнувай за власта си,аз не говоря с думи аз с меча си
Власта и решенията са твои а аз ще ги изпълнявам Чичо.
Дойде време да нападнем враговете.
Едебалъ-Има някои врагове,които не можеш да надвиеш с меч,майсторството е в ума.Наточи своя ум и се отправяй на път.



Здравейте Момичета ,Мими,Ири,Себи, за снощната серия все още много не мога да кажа,като цяло ми хареса
Рейтинга е добре ,мисля от тук нататък ще става още по интересно .Докато е на власт Дюндар Осман няма да се развихри много така беше и при Ертогрул,най-големия му брат все го спъваше но после когато се отдели и замина много по-добре се оправяха и издигна племето си нагоре,само битки и завземания.
Алишар бей е тъп и безмозъчен за мен,и ще си го получи от Осман.Искам серията да изгледам с суб и ще кажа повече,тези серии са с повече приказки и е малко трудно да разбереш всичко.До довечера.
София я искам обезглавена ,ма малко и е рано май.

# 620
  • Мнения: 2 503
Здравейте, момичета! 🤗

Аз нито фрага съм погледнала, нито епизода. Не искам да си губя тръпката. 😊
Английският превод мисля, че излиза много бързо, но аз кога ще съм свободна, е това е въпросът. 😀

Какъв е рейтингът? Че аз не го намирам... 🧐

Хубав снежен ден!

# 621
  • Мнения: 3 183
Привет, момичета!

         Рейтингът пак малко е паднал, да видим до къде ще стигнем , ама е имало и футбол и разбития самолет в Истанбул... Общо взето добре, първи сме от дизитата.

           

         Аз да си кажа мнението за серията с две-три думи. В началото и в края беше интересна, но по средата едвам не заспах, пълна скука ми беше. Сцената на монолога на Бурак и коня му беше за мен най-стойностната снощи.
         Дизито взе да ми става еднообразно. Борбата на Бурак със София и другите около тях. Все на това се въртят сцените. Време е да измислят нещо различно и изненадващо, за да си върнат загубената аудитория.

                    Хубав ден, момичета! Аз се завърнах благополучно от планината. След едночасов фитнес да изринем колата от преспите.Disappointed Relieved

# 622
  • Мнения: 14 514
Да се стоплим малко с въздуха около младоженката  на 1-2 юли 2017г.


                                          

                 Привет момичета,МИМИ,Ири, Джил HeartHeartHeart

                                           Бурак от днес./така поне пише/


                                          

    Паднал е рейтинга ,но и на турците много им дойде с трагедии, мачове и голям сняг и студ.
Да МИМИ , от две три серии не се случва нищо динамично или лирично с изключение на сбогуването м/у  брата на Осман Гюндюз със съпругата му ,които май истински се обичат и уважават.Не го разбрах почувствах го.Колко страда тя докато измъкваха стрелите от тялото му,а и той според мен шептеше името и във водата когато губеше съзнание.

      И другата сцена която успях да засега  накъсано беше с коня.Изумителни погледи на обещание и вяра м/у  коня и Бурак.Страхотна!

                               Конете от поредицата са най-идеалните актьори! ❤🐴🐴🐴


                             



   Харесвам   образа и актьора  на Едебала/ според рускините, други го пишат Едебалъ/
 Играта на шейха, във всяка ситуация, колкото и да е трудно, той подхожда с трезва глава, а в тази серия той единствен е в състояние да контролира емоциите си И това е много важно качество! Силен не е този, който е физически развит, а този, който може да се контролира в гняв!

           A този откачен Алишар е много готин в реала


          

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 17:57 от sebilMM

# 623
  • Мнения: 3 183
Момичета, нашата Бала хатун и тя е попаднала в номинациите за най-добра актриса на 2019год.
           Мисля, че няма шанс, но като за първа роля и номинацията си е престиж.


                       

          Може все пак да гласуваме.

# 624
  • Мнения: 14 514
Добро утро-добър ден HugHugHug

        


                     Как му говореше само,на коня-като  любима го милваше,като приятел го потупваше,като верен.


 другар го уговаряше да са заедно в трудни и щастливи моменти ,като син майка си обещаваше .че ще победи.
                   Това е интерпретация по видяно и почувствано от мен ,без да разбирам нищо.Grinning

                                                   Актрисата ,която играе София ,също заслужава награда.Жалко ,че не е туркиня.


                

              Гласувах за Юзге,невероятна игра за начинаеща !

              Приятен ден Heart
                И преди 5 години в шоуто на Беаз.                  

                                                  

# 625
  • Мнения: 2 503
Добра да е вечерта ви! 😍

Мм, чудесен колаж!


Минавам само да ви поздравя, че няма нищо ново около нашите.

Ще пиша повече, когато изгледам Османчик. Simple Smile)

Хубава вечер!

# 626
  • Мнения: 741
Добър вечер момичета ,нищо ново около нашите няма ,Мими благородно ти завиждам за снега,обожавам го
по принцип съм от планина но се омъжих на морето и то на юг така че много рядко го виждам,Прибирам се към Смолян по някога зимата но и там не вина ги има вече. Обичам и бурното море зимата разбира се,но си тая и носталгия за белите борови гори.
За серията мисля че,като цяло е супер с малки изключения но тепърва ще набират скорост,могъщ,хитър,умен и пресметлив Осман.  Вживя се с героя си.Този колаж е просто супер.Приятна вечер на всички.

# 627
  • Мнения: 14 514
Скъпи мои момичета  МИМИ, Ири, и ти Джил със своите преводи  HugHug:hugs Heart

 Карайте  я както ви е приятно и щастливо Heart
Не е нужно да има нещо ново.Нашите любимци не са машини, не са безделници, те са родители , актьори , сериозни наши съвременници .
Да ги оставим да ни подават информация когато решат..и го казвам АЗ  Себи , дето все нямам търпение .AstonishedAstonishedAstonishedInnocent


    ДжилHeart

Морето си е море ...не мога без него.
Планината/родена съм там/ е също емоция.
Съчеатйте ги със семействата си да сте щастливи винаги и навсякъде!!!!!



         Ето това  са чувства ......пожелавам ви ги ....щастливо семейство!


       



    Taзи петък  вечер предпочитам да е романтична и то с нашите любимци.



         

# 628
  • Мнения: 14 514
Здравейте,в събота BlushHeart Eyes

 Няма ви , и има две причини  може би-почивате активно ,защото времето е хубаво  или  защото няма нищо интересно около Буфчетата.



                                              


                                            

# 629
  • Мнения: 2 503
Привет!



Себи 😍,
Тук съм. Независимо дали има или няма нещо ново покрай БуФчетата, те са ми в сърцето.

Ех, каква красотка. 😍😍😍


И красавецът ни!


Хубав ден!!!

Общи условия

Активация на акаунт