Къде в Пловдив??? - 83

  • 29 971
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Налага ми се поне два пъти седмично да пътувам с първия автобус за София, ползвам 6155, проблеми не съм имала.

# 586
  • Мнения: 4 273
Аз често ползвам 032/6160.
Имаше и едни Еко такси май-какъв им беше номера?

# 587
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Еко такси са 6155. Последните 2-3 месеца само на тях звъня. Не се е сучвало досега да не ми пратят кола. Към 7,30-7,40 звъня, когато се налага аз да разкарвам децата по училище и градина. Преди няколко месеца една сутрин звънях на 9199,6665 и трафик и всичките отказаха да пратят коли, а беше за курс към 5лв.

# 588
  • Мнения: 2 001
6112- Перфект такси
6155 – Еко такси
6665- Елма такси
9199 – Интер такси
6142 - Такси 1
6160 – Виайлет такси
9999 – Трафик такси  
За тези се сещам аз, ползвала съм ги всичките без проблеми.
Трафик такси са с електрически автомобили.

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Аз трябва да сменям книжка поради смяна на постоянен адрес от София в Пловдив. Моята е валидна още 7 години по принцип. Дали пак ще трябва медицинско?
И в този случай не може в РПУ. Трябва в КАТ 🙄

Най-културните шофьори и коли са на 032 6112. Зелените таксита също не отстъпват 032 9999

# 590
  • Мнения: X
*ashley*, мисля, че ще ти трябва. И ще трябва да отидеш до КАТ, при твоята ситуация ще трябва да прехвърлят от София тук досието ти. И можеш да пускаш само обикновена поръчка, за един месец.
Няма нужда да вадиш медицинско, само ако си загубила книжката, или са ти я откраднали. Тогава ти издават дубликат, със същия срок на валидност, какъвто е имала старата книжка. Но ако ти остава малко време, нищо не пречи да си извадиш медицинско и да тече нов десет годишен срок на валидност.

Обаче сега, като се замисля, никъде в книжката не фигурира постоянен адрес, всичко това, което изписах е валидно, ако си сменила фамилното си име и това налага смяната ѝ. Не знам ако нямаш други промени, дали не можеш да заявиш преместване на документите, заради промяната в постоянния адрес, без да преиздаваш книжката.

Дано съм била полезна.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 00:25 от Анонимен

# 591
  • Мнения: 381
Мисля, че имаше срок за смяна на книжката при нов постоянен адрес - 2 месеца, ако не ме лъже паметта. Задължително трябва медицинско. За всеки случай носи и удостоверението за новия адрес.

Издава се нова книжка, няма как със старата. Документите си ги дърпат служебно, имаше някаква такса май.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 02:21 от Merilin M

# 592
  • Мнения: 10 608
Книжка не съм сменяла при смяна на адрес и имена дори. Изчаках я да си изтече и си извадих нова. Паспорта също.
1смених си само личната карта.

# 593
  • Мнения: 7 001
Благодаря ви, звъннах на Еко такси, дойдоха бързо. Записвам си ги и другите, че знаех само Елма и една вечер като трябваше да водя детето в спешното, така блокирах..

# 594
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 297
Да имате отзиви за детски център Маккуин2 и тематично парти дискотека или пейнтбол ?

# 595
  • Мнения: 1 523
Здравейте,искам да поръчам храна за вкъщи,моля да ми препоръчате ресторант с вкусна храна!

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Паша, до Джумаята. Турска кухня. Вкусно и прясно Blush

# 597
  • Мнения: 798
Здравейте, могат ли да се наемат коли някъде в Пловдив - нещо като Spark?

# 598
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да имате отзиви за детски център Маккуин2 и тематично парти дискотека или пейнтбол ?
Пейнтбола им е в едно мазе. Бяхме там в средата на август. Миришеше много на мухъл. Децата се забавляваха, но мисля, че е за деца над 9г възраст. Моя го пуснаха заради по- малкото братче на празнуващото дете, но само те двамата бяха на 7. Всички останали бяха на 9.
Там имат и стая на загадките. И в нея е бил на РД. Беше му харесала. Но имаха някакво ограничение в бройките- до 8-10 деца мисля.
Ако мислите обаче за стая на загадките, бяхме в една наскоро. На сина ми много му хареса. Негова приятелка си празнува там 8-мия РД. Беше впечатлен определено. www.TimeScape.bg

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 23:30 от pospalancho

# 599
  • Мнения: X
Откъде мога да купя бял картон в неделя? Има ли някъде работеща книжарница?

Общи условия

Активация на акаунт