За тези, които четат любовни романи № 34

  • 37 054
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 832
Благодаря много! Интересно звучи.

# 481
  • Мнения: 1 167
Здравейте, препоръчайте ми книга с независима главна, без много еротични сцени, тип slow-burn. Не ми се препрочита за 4ти път Кейт Даниелс, нещо такова ми се чете, не е задължително да има фентъзи елемент.
Писна ми от книги тип видяха се-награбиха се и цяла книга си хвърлят изгарящи погледи с мисли колко секси е другият.

# 482
  • Мнения: 1 831
Приключих старата и започнах новата година все с любовни книги, така че явно съм на такава вълна.

Прочетох "Крадецът на целувки" и ми хареса много. Трудно ми тръгна в началото, а и не съм фен на триъгълниците, но определено е интересна книга.

"Бий се или бягай" беше другата книга, която също много ми хареса. Изчела съм всичко на български отСаманта Иънг и съм и фен.

Сега се чудя какво да подхвана, дали нещо ново или да препричета нещо старо.

# 483
  • Бургас
  • Мнения: 5 937

Сега се чудя какво да подхвана, дали нещо ново или да препричета нещо старо.
Годината започнах като дочетох 3-та книга от поредицата Грях на ММарч. След това започнах една - оставих я, после друга -оставих и нея и сега препрочитам "стари, но златни" Докато свят светува" на Лайза Клейпас. Довърших я и сега привиршвам "Венчило с дявола" на Джуди Гарууд.

# 484
  • Мнения: 4 069
Аз чета Beneath This Ink на Мегън Марч. Не е лоша, но не ме грабва толкова, колкото първата от поредицата. Но определено тази поредица няма нищо общо с Порочен милиардер или с Порочно момиче, които прочетох преди това. Все едно са ги писали различни автори.

# 485
  • Мнения: 18 585
Аз чета "Попи" Лайза Клейпас и много ми харесва, повече от "Мой до полунощ".

# 486
  • Мнения: 2 751
Много харесвам поредицата за Хатауей, "Любовни писма" и Женени до сутринта" ме грабнаха най-много.

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
Аз пък не харесах особено тази поредица, но пък много харесвам:
Сезони на любовта - Дявол през зимата - историята на Еви и виконт Сейнт Винсънт
и
поредица Рейвънел - Докато свят светува - Хелън и Рис Уинтърборн

това са ми двете любими книги на Лайза

# 488
  • Мнения: 2 751
Историята на Еви и Сейнт Винсънт ми е любима от Сезоните. Иначе от всичко, което съм чела на Лайза ми е най на сърце "Диви нощи" (втора книга от Капитол тиътър).
За Бегачите от Боу стрийт ще реша окончателно като прочета за Ник Джентри.

# 489
  • София
  • Мнения: 30 209
Аз харесвам почти всичко на Лайза. Пише много увлекателно. Една от любимите ми книги е "Есенен парфюм".

# 490
  • Мнения: 18 585
Историята на Еви и Сейнт Винсънт ми е любима от Сезоните. Иначе от всичко, което съм чела на Лайза ми е най на сърце "Диви нощи" (втора книга от Капитол тиътър).
За Бегачите от Боу стрийт ще реша окончателно като прочета за Ник Джентри.

И на мен тя ми е любимата от сезоните. Есенен парфюм също е много хубава. И аз много я чета Лайза. Ще погледна Дивите нощи.

# 491
  • Мнения: 934
Не съм сигурна дали предишният ми пост е изтрит поради някаква причина, или аз съм забравила да публикувам, но идвам с друг въпрос Grinning
Бихте ли препоръчали романи, в които главната геориня не е, как да се изразя, впечатлитела, леко смотана и влюбчива? Някак да има повече баланс в характерите на героите. Повечето неща, които съм чела са все с такива едни стеснителни мадами, дето се изчервяват и не знаят къде се намират, а искам да прочета за някоя по-свежа мацка и по-земнс любовна история. Може и на български, може и на английски, възрастта на героите няма значение.

Благодаря ви предварително!

# 492
  • Мнения: 737
Последно четох Кристен Ашли "Завещанието", щом нямаш претенции за годините и искаш по - малко еротика, мисля че тази е подходяща. Втора и трета книга също се хвалат.
Другата е Девни Пери, книгите й са хубави, но само първата се намира в е-вариант.
"Написано с белязи" е по-земна книга, няма ги богаташите.
"Въкдуха, който той диша" също е много хубав роман, няма ги невинните и срамежливи девици

# 493
  • Мнения: 2 751
https://chitanka.info/book/9398-sladki-mechti "Сладки мечти" на СЕФилипс е приятна книжка, главната определено не е невинна девойка и диалозите са свежи.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Здравейте, препоръчайте ми книга с независима главна, без много еротични сцени, тип slow-burn. Не ми се препрочита за 4ти път Кейт Даниелс, нещо такова ми се чете, не е задължително да има фентъзи елемент.
Писна ми от книги тип видяха се-награбиха се и цяла книга си хвърлят изгарящи погледи с мисли колко секси е другият.
В Споделения апартамент от Бет О'Лиъри, нямаше много еротика. Може би една две сцени бяха. И двамата главни си имаха професия.  
Аз съм на друга вълна. Чета Мечокът и славеят. Даже не знам има ли романтика в тая книга  newsm78  Жените ги ползват само за разплод. Или се жениш, или в манастир  Sick Знам, че едно време е било така, ама си е гадно.
 

Общи условия

Активация на акаунт