За тези, които четат любовни романи № 34

  • 37 158
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 348
Чета Credence и не мога да я оставя! Доста противоречиви мнения има вече в GR, но аз съм в началото.

# 601
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Аз в крайна сметка започна Джипси брадърс. За съжаление не проверих дали е цялата поредица преведена, та ще си остана само с до 4-та книга...или ще видим.
Малко хард ми идва поредицата, но е разнообразие предвид последните ми романи.
Бързо се чете.

Credence и аз съм я сложила в списъка на чакащите като приключа с преведените романи Simple Smile

Да попитам за една книга -не се сещам за заглавието, май беше на СЕФ.
Една баба умира, внучка ѝ е изненадана, че някакъв мъж и децата му са вписани в завещанието.
А мъжът е посочен като настойник/попечител/грижещ се за внучката.
Някоя от вас знае ли коя е книгата? Искам да я прочета тия дни.

# 602
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Чета Credence и не мога да я оставя! Доста противоречиви мнения има вече в GR, но аз съм в началото.
Резюмето й прилича на reverse harem книга. Казват, че не била такава.  След Kill switch съм малко разочарована.

# 603
  • Мнения: 1 132
Самата Пенелопе каза, че книгата не е такава. Dark е, но не прекалено. И аз съм в началото! Heart Eyes

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
magito1986, "Завещанието" на Кристен Ашли https://m.helikon.bg/196432-%D0%97%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%89%D0%B0 … %D1%82%D0%BE.html

# 605
  • Мнения: 738
magito1986, "Завещанието" на Кристен Ашли

И е много хубава, както и другите две от поредицата. Тази година излиза филма по книгата

# 606
  • Мнения: 4 088
magito1986, "Завещанието" на Кристен Ашли

И е много хубава, както и другите две от поредицата. Тази година излиза филма по книгата
Кои са другите две от поредицата?

PS. Така като гледам кориците, да не са Ново начало и Завръщане към любовта? Ако да, свързани ли са книгите, има ли ред в който трябва да се прочетат? Благодаря

# 607
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
magito1986, "Завещанието" на Кристен Ашли

И е много хубава, както и другите две от поредицата. Тази година излиза филма по книгата

О, много благодаря, Яна! Тази е същата Simple Smile
Аз като цяло не съм фен на филми по книги, че убиват цялата фантазия...в главата ми всичко е по-хубаво  Simple Smile

# 608
  • Мнения: 796
Засега чакам само това: https://www.goodreads.com/book/show/44285731-chasing-cassandra   и препрочитам СЕФ.

# 609
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
За съжаление обаче не зная дали ще я дочакаме на български. Ергон не са издали предната - Дъщеря на дявола и се опасявам да не спряха поредицата.

# 610
  • Мнения: 276
Помагайте момичета, че  и аз днес не се сетих за заглавието на един исторически любовен роман. Чела съм го много, много отдавна: дамата живее с възрастен чичо или дядо  /абе нещо такова беше/ и управлява сама имуществото си. Търси да наеме частен детектив, че започнаха да и се случват разни неща. Появи се несъща сестра, тя не знаеше, отдаде й под наем магазин за парфюми, някой го запали и вече нямам спомен какво стана нататък. Идеи?

# 611
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Книгата е "Гордост и наслаждение" от Силвия Дей.

# 612
  • Мнения: 276

𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮, безкрайно благодаря за бързия отговор!

# 613
  • Мнения: 708
Ергон са издали нова книга. Резюмето звучи забавно, авторката ми е непозната обаче. Иначе си чакам да издадат следващата на Клейпас. Дано да е скоро.





Тайните, прошепнати в църковната дамска стая, трябва да си останат там. Но щом и стените имат уши, мълвата литва през прозореца и животът на Труди се обръща с главата надолу… Клюката съска, върху Труди се сипят подигравателни погледи, двуличният ѝ съпруг нагло я мами, а порасналата ѝ дъщеря тайно е сключила брак, за който и зъб не обелва пред собствената си майка… За капак, леля ѝ Герт се възнася при Свети Петър (готова и него да научи на ред) и ѝ завещава една съборетина, пълна със счупени кранове и безброй спомени… А на всичко отгоре, в комплект с разпадащата се къща май върви и чудакът- съсед Били Лий, влюбен в нея още от преди да тръгнат на училище…

Само това липсваше!

"Горката Труди, Господ да ѝ е на помощ!" – злорадстват лицемерните роднини. Но след всичко дочуто, подслушано и натякнато, търпението на Труди се взривява: о, не, не сте познали – тя няма повече да бъде удобният за всички щраус, заровил глава в пясъка и вирнал пухкава опашка към възмутените небеса!

Една сутрин Труди ще се събуди за нов живот – не само защото деспотичната, но предвидлива леля Герт е криела, оказва се, няколко силни коза в дантелените си ръкави, и не само защото вкусът на отмъщението се оказва упоително сладък, а и защото… е, разбира се, нищо не е такова, каквото изглежда, а свободата и любовта са по-силни от всичко!

# 614
  • София
  • Мнения: 29 053
26% от новата на М. Марч https://www.goodreads.com/book/show/46373209-the-fall-of-legend и никак не ми върви. Досадно описателна, което ми е необичайно за авторката, историята е от името и на двамата – една глава от нея, следващата от него и се редуват, което въобще не ми харесва...

Общи условия

Активация на акаунт