За тези, които четат любовни романи № 34

  • 36 764
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Check out this book on Goodreads: Rock the Heart http://www.goodreads.com/book/show/16047244-rock-the-heart пълна скръб, как може да има такъв рейтинг?! Все едно аз съм го писала 😂, даже прочетох и втората, нямаше подобрение.
Сега чета Midnight Blue на LJ Shen, не бих казала, че е уау, но още не са се заобичали. Хвърчат искри и крясъци само.
Не мога да попадна на нещо спиращо дъха. Ще търся.
Все набелязвам фентъзита, които имат още части за издаване. Не ми се чака по година две.

# 661
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Аз още мъча "Единственото истинско нещо". Направо ми е смешно вече, но съм упорита и ще я довърша преди да започна "Магия" на Л. Клейпас.
Казват, че втората книга от Хартуел е по-добра, но за мен и двете сякаш не са писни от Саманта Йънг.  Не лоши, но никак не ми приличат на Дъблин стрийт. Сега дочитам Герой и никак не ми харесва, Като стил ми е Кросфайър, а аз тази не я дочетох.
Мишенце, а защо Магия? Тя е книга 2 от Фрайдей харбър. Първата чете ли я?
Ами, защото е хубаво човек да чете добре какво пишат хората тук и после да провери, а аз (от липса на време) не направих нито едното.
Сега отивам да търся първата книга. Благодаря ти! Hug

п.с. Даже в другата тема 100 пъти сте го обяснили, ама аз като ония с краставиците.Relaxed

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 22:59 от missence

# 662
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Check out this book on Goodreads: Rock the Heart http://www.goodreads.com/book/show/16047244-rock-the-heart пълна скръб, как може да има такъв рейтинг?! Все едно аз съм го писала 😂, даже прочетох и втората, нямаше подобрение.
Сега чета Midnight Blue на LJ Shen, не бих казала, че е уау, но още не са се заобичали. Хвърчат искри и крясъци само.
Не мога да попадна на нещо спиращо дъха. Ще търся.
Все набелязвам фентъзита, които имат още части за издаване. Не ми се чака по година две.
Ми казах ти да прочетеш това Grin   https://www.goodreads.com/series/65730-shatter-me
  Книгите са кратки и динамични има любов. Не на последно място никъде не описват един ден  в 120 страници Laughing Освен това бих искала да чуя твоето мнение за тях. Обичам да чета твоите коментари за книги Simple Smile

# 663
  • Мнения: 348
Няколко пъти пиша коментари, но някой ми ги трие. Каква е причината?

На мен така ми ги триеха, защото бяха последователни един след друг. И админ ми писа, че при следващия случай ще ме блокират. Явно съм пропуснала да прочета това правило... 🤷‍♀️

# 664
  • Мнения: 18 562
Я кажете има ли книга за Тара(сестрата на Ела),че в момента нали чета Непризнати грехове от порядицата Травис.

# 665
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ми казах ти да прочетеш това Grin   https://www.goodreads.com/series/65730-shatter-me
  Книгите са кратки и динамични има любов. Не на последно място никъде не описват един ден  в 120 страници Laughing Освен това бих искала да чуя твоето мнение за тях. Обичам да чета твоите коментари за книги Simple Smile
Благодаря, Хриси! Не обещавам да я почна. Само трупам книги на киндъла, в ГР за четене и накрая зачитам някаква тотално различна и обикновено несполучлива. Да си дочета Алекс и Инди сега. После не знам какво да хвана.

# 666
  • Мнения: 2 751
Серията Травис приключва с Момичето с кафявите очи, за третия брат и една сватбена агентка.
Прочетох анотацията на Devil's daughter и вдовицата, с която ще се забърка Уест Рейвънел е щерката на Еви и Сейнт Винсент.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 486
Аз бях на тема Тюлени - много ми харесаха!
Искам да сменя малко темата!
Приготвила съм 2 поредици, Вещерът и Саванти.
Коя да започна?

# 668
  • Мнения: 348
Аз бях на тема Тюлени - много ми харесаха!
Искам да сменя малко темата!
Приготвила съм 2 поредици, Вещерът и Саванти.
Коя да започна?

"Вещерът" не съм я чела, но има доста добри отзиви за нея. От  "Саванти"-те прочетох две книги и спрях. Не ми допаднаха, действието ми вървеше мудно, главните герои от самото начало знаят,че са сродни души (на 17-18г.), което предрешава всичко.

# 669
  • София
  • Мнения: 30 142
Я кажете има ли книга за Тара(сестрата на Ела),че в момента нали чета Непризнати грехове от порядицата Травис.
Аз не намерих такава. Явно няма.

# 670
  • Мнения: 6 150
Послушах ви, почнах Обяснения в омраза и както ми беше някаква дразнеща в началото и като поне 5 други такива сюжетно, минах половината на първо четене. Става, ама чак от уау е далече. Искам нещо различно, което не съм го чела досега, но не намирам.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Послушах ви, почнах Обяснения в омраза и както ми беше някаква дразнеща в началото и като поне 5 други такива сюжетно, минах половината на първо четене. Става, ама чак от уау е далече. Искам нещо различно, което не съм го чела досега, но не намирам.
Все по-трудно се намирам уау книги и аз не попадам на нещо, което да ме задържи будна цяла  нощ.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Аз бях на тема Тюлени - много ми харесаха!
.........................

За кои книги става дума ?

# 673
  • Мнения: 348
Аз бях на тема Тюлени - много ми харесаха!
.........................

За кои книги става дума ?

Да, и на мен ми стана интересно и потърсих. Намерих в читанка 4 книги любовни романи от поредица за американските тюлени, предполагам за тях става въпрос. В читанка бяха с висок рейтинг, в goodreads с не толкова висок и им се чудя. Прочетох в коментари, че всяка следваща книга е по-добра, и че има преведена 4 от общо 12 книги.

https://chitanka.info/serie/tjulenite

# 674
  • Варна
  • Мнения: 486
Да, точно тези, на мен ми харесаха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт