За тези, които четат любовни романи № 34

  • 36 761
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 348
Credence не е част от поредица, самостоятелна книга е. Един герой от другите поредици е споменат накрая, но нищо повече. За сега авторката не планира да пише други романи с тези герои.

# 646
  • София
  • Мнения: 28 579
Credence не е част от поредица, самостоятелна книга е. Един герой от другите поредици е споменат накрая, но нищо повече. За сега авторката не планира да пише други романи с тези герои.
Говорехме за поредица на М. Марч.

# 647
  • Мнения: 6 150
Аз пък се предадох /или подведох/ и свалих вчера някакви крал, кралица от тая Марч. Начи, ако не ми хареса ви почвам наред с пръчката. Да си знаете.
Чете ми се нещо романтично след като си приключа трилъра, кое препоръчвате Обяснения в омраза или Споделеният апартамент?

# 648
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Аз пък се предадох /или подведох/ и свалих вчера някакви крал, кралица от тая Марч. Начи, ако не ми хареса ви почвам наред с пръчката. Да си знаете.
Чете ми се нещо романтично след като си приключа трилъра, кое препоръчвате Обяснения в омраза или Споделеният апартамент?

Лично на мен Споделеният апартамент не ми хареса....

# 649
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Лично на мен Споделеният апартамент не ми хареса....
И за мен не е от книгите, които бих препрочела. Леко мудна ми беше, но я дочетох.
"Краля" на Марч ми харесва.

# 650
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Лично на мен Споделеният апартамент не ми хареса....
И за мен не е от книгите, които бих препрочела. Леко мудна ми беше, но я дочетох.
"Краля" на Марч ми харесва.

Обяснения в омраза е по-интересно. Споделеният апартамент е наистина мудна, но насилих се да я довърша....
Безмилостен крал е супер поредица, ще ти хареса Heart

# 651
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Обичам "Обяснение в омраза" Heart Exl
И аз харесах Уест-вижда ми се най-интригуващ и интересен и ще чакам книгата за него, за Касандра също.
И аз харесвам Уест, но другата му половинка нещо .... вдовица ... много вяло ми се струва за такъв ведър човек. Очаквах, че ще се "забърка" с някоя от близначките. Северин обаче е интересен и с огромно нетърпение очаквам историята му с Касандра. Фаварит обаче от поредицата до момента ми е книга 2

# 652
  • Мнения: 704
Аз пък се предадох /или подведох/ и свалих вчера някакви крал, кралица от тая Марч. Начи, ако не ми хареса ви почвам наред с пръчката. Да си знаете.
Чете ми се нещо романтично след като си приключа трилъра, кое препоръчвате Обяснения в омраза или Споделеният апартамент?

"Споделеният апартамент" още ми стои зарязана на 50 стр. от няколко месеца, така и не мога да се насиля да я продължа, а с такова желание я започнах.
"Обяснения в омраза" обаче много ми хареса. Има динамика, забавни диалози и изобщо се чете супер бързо.

Иначе аз сега си препрочитам "Слепият херцог" на Теса Деър. Сладурска книжка си е, жалко че Егмонт не издадоха и останалите книги от поредицата.

# 653
  • Мнения: 348
Извинявам се. Видях в цитата името на книгата и реших, че за нея става въпрос. 🙂

# 654
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Обичам "Обяснение в омраза" Heart Exl
И аз харесах Уест-вижда ми се най-интригуващ и интересен и ще чакам книгата за него, за Касандра също.
И аз харесвам Уест, но другата му половинка нещо .... вдовица ... много вяло ми се струва за такъв ведър човек. Очаквах, че ще се "забърка" с някоя от близначките. Северин обаче е интересен и с огромно нетърпение очаквам историята му с Касандра. Фаварит обаче от поредицата до момента ми е книга 2

Яна, може ли пак да кажеш за коя поредица става въпрос? Innocent

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 5 919


Яна, може ли пак да кажеш за коя поредица става въпрос? Innocent
magito1986, за Рейвънел на Лайза Клейпас си говорим. Издадени са до 4-та книга на бг. до 5-та на английски и на 18-ти Февруари излиза 6-та.

# 656
  • Мнения: 127
Няколко пъти пиша коментари, но някой ми ги трие. Каква е причината?

# 657
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Няколко пъти пиша коментари, но някой ми ги трие. Каква е причината?
Не зная какво пишеш, предполатам търсиш книга и това не е по темата. Има друга за тази цел. Ако не е това ... един господ знае какво е!

# 658
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз още мъча "Единственото истинско нещо". Направо ми е смешно вече, но съм упорита и ще я довърша преди да започна "Магия" на Л. Клейпас.

# 659
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Аз още мъча "Единственото истинско нещо". Направо ми е смешно вече, но съм упорита и ще я довърша преди да започна "Магия" на Л. Клейпас.
Казват, че втората книга от Хартуел е по-добра, но за мен и двете сякаш не са писни от Саманта Йънг.  Не лоши, но никак не ми приличат на Дъблин стрийт. Сега дочитам Герой и никак не ми харесва, Като стил ми е Кросфайър, а аз тази не я дочетох.
Мишенце, а защо Магия? Тя е книга 2 от Фрайдей харбър. Първата чете ли я?

Общи условия

Активация на акаунт