За тези, които четат любовни романи № 34

  • 36 900
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 737
Когато успея да прочета третата книга ще я разкажа. Мудно върви обаче.  Между другото ще има нова поредица за Магнолия. Тя не беше ли приятелката на главната от Mount?

да, тя едвам оцеля накрая. Как ще се казва поредицата ?

# 631
  • Мнения: 222
Когато успея да прочета третата книга ще я разкажа. Мудно върви обаче.  Между другото ще има нова поредица за Магнолия. Тя не беше ли приятелката на главната от Mount?

да, тя едвам оцеля накрая. Как ще се казва поредицата ?
Magnolia.

# 632
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Когато успея да прочета третата книга ще я разкажа. Мудно върви обаче.  Между другото ще има нова поредица за Магнолия. Тя не беше ли приятелката на главната от Mount?
Да, приятелката й. Всъщност Магнолия ги сватоса двамата.

# 633
  • София
  • Мнения: 28 731
Същата. Интересна ми е, симпатична ми е, дано М. Марч не предава трилогията.

П.П. Ох този редактор на телефона... Не "предава", а "прецака".

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 12:29 от milenaka

# 634
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
наистина звучи любопитно, но ще изчакам аз някой да я прочете преди да я купя, защото имам кофти опит с Ергон .. в смисъл - прекрасно звучащи анотации към книги, а самите книги не бяха така добри
На мен пък нещо не ми допада, че са непоследователни. Не продължиха поредицата на Лайза К. Започнаха една книга от поредица на Катрин Байби, оставиха я до там и започнаха друга поредица на същата авторка .... И сайта и фейс страницата им не са поддържат. Дори новата книга не е промотирана, а вече е в продажба по другите сайтове.... Загубена работа.
абсолютно съм съгласна .. аз по тази причина спрях да чета поредици издавани от български издателства .. ми то започнеш една история и после на някой му щукне, че не била достатъчно търсена, оставят я на средата и почват да издават нещо друго, евентуално да привлекат повече публика .. а пък старата история с нея кво става? ми чети в оригинал, че да разбереш .. ужасна работа ..

# 635
  • Мнения: 2 751
Уф, прочетох всичко на български за Бриджъртън и сега съм в чуденка дали да се мъча на английски със сър Филип. Няма угодия...
Лайза писала ли е книга за Уест Рейвънел, той е глътка свеж въздух сред другите идеални мъжки персонажи.

# 636
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Мис Каролин Бингли, може от vk да я дръпнеш (без регистрация).
Аз сега съм на вълна Ви Кийланд.
Снощи завърших We shouldn't , а сега започнах Sex, not love.
Първата ми хареса, предполагам и втората няма да ме разочарова.

Сделка с дявола чел ли я е някой? Или всички чакате трите книги? Yum
Да знам дали да си продължа с Кийланд, че вече съм хвърлила око на нейни няколко книги.

# 637
  • Мнения: 18 562
Досега не съм чела на английски романи, не обичам никак, но ще се мъча.
Почнах "Непризнати грехове" на Лайза и много ми харесва засега. Чела съм за другите Травис, този средния брат ще да е най-интересния типаж според мен. Обичам истории от Тексас.

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Лайза писала ли е книга за Уест Рейвънел, той е глътка свеж въздух сред другите идеални мъжки персонажи.
Да, но за съжаление не е преведена на български - "Дъщеря на дявола" е книгата
Аз пък си умирам за Касандра и Северин, която ще бъде издадена /на англ./ на 18 Февруари 2020... ама дали ще я дочакаме на български Rolling Eyes

# 639
  • Мнения: 348
Приключих Credence - страшно много ми хареса! Пенелъпи ми е от топ авторите, не знам какво е в главата й , когато пише! Много обичам да ме държи историята няколко дни и да не искам да чета нищо друго, освен да препрочитам любими моменти! Точно мой тип книга е, но не на всеки ще му хареса - каквито са и повечето мнения.

# 640
  • София
  • Мнения: 28 731
Credence ми е следващата в списъка. Вчера започнах Beneath These Chains и засега ми напомня доста на най-новата ѝ трилогия, на която забравих заглавието и която не можах да изтърпя – главната пак е богаташка, главният – по-беден, но дотук тази е написана много по-добре. Няма ги онези досадни описания.

# 641
  • Мнения: 2 751
Ооо, значи и Северин си намира майстора...браво на Лайза. Непризнати грехове е много хубава книга, харесвам такива книги, в които мъжът не е мрачен сръдльо, а жената божа кравичка с овчи поглед.

# 642
  • Мнения: 18 562
И аз харесах Уест-вижда ми се най-интригуващ и интересен и ще чакам книгата за него, за Касандра също.

# 643
  • Мнения: 4 051
Credence ми е следващата в списъка. Вчера започнах Beneath These Chains и засега ми напомня доста на най-новата ѝ трилогия, на която забравих заглавието и която не можах да изтърпя – главната пак е богаташка, главният – по-беден, но дотук тази е написана много по-добре. Няма ги онези досадни описания.
И аз я започнах, но прочетох само първа глава и заспах. За сега започва интересно, да видим. Нещо обаче ми изглежда много подобна с предната от поредицата, дано се лъжа.

# 644
  • София
  • Мнения: 28 731
Скрит текст:
Credence ми е следващата в списъка. Вчера започнах Beneath These Chains и засега ми напомня доста на най-новата ѝ трилогия, на която забравих заглавието и която не можах да изтърпя – главната пак е богаташка, главният – по-беден, но дотук тази е написана много по-добре. Няма ги онези досадни описания.
И аз я започнах, но прочетох само първа глава и заспах. За сега започва интересно, да видим.
Нещо обаче ми изглежда много подобна с предната от поредицата, дано се лъжа.
Не съм я чела нея. Вече въобще не чета всички книги от дадена поредица, като видя, че резюмето на някоя не ми харесва, направо я прескачам и минавам към следващата. Забелязала съм, че почти няма поредици, в които смислово да не може да се прескочи книга.

Общи условия

Активация на акаунт