Знаете ли кого видях!?... тема 37

  • 130 948
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 12 420
Тереза Маринова в един млечен магазин. Ицо Хазарта на площад "Журналист".

# 181
  • Мнения: 861
В неделя- Слави Панайотов / блогъра/ на фен среща с деца.
Отлично впечатление ми направи.
Дари, и аз го видях предните седмици. Имаше невероятна опашка от деца и родители да се срещнат и снимат с  него, както и да им разпише книгата си. Как издържа тоя човек толкова часа, не знам.
(сигурно цифрата от продадените книги го е крепяла, сигурна съм, че е била петцифрено число  Grin)
Сега сериозно, много свестен ми се стори, той ми бил и набор, а аз изобщо не бях чувала за него.
Поне учи децата на някакви свестни неща.

# 182
  • Мнения: 11 569
Гледа си бизнеса човека, и си е намерил нишата, браво за което. Те нещата, за които пише в книгите си, може да се прочетат в нета. Но, евала за отношението към феновете.
Малко офф.
Тук, в Търново срещата беше обявена за 13.00. Минавайки с моето дете покрай книжарницата в 11.00 имаше вече две наредени фенчета да чакат. Моя започна да мрънка и в 11. 30 и ние се наредихме- пред нас имаше около 20- ина деца. Викам си, така и така ще се чака, поне да сме в началото.
В 11. 45  започнаха да пускат! В 12.25 вече бяхме излезли с автографа и снимките.
Миналата година моето дете пак беше наредено за автограф. И сега, като го видя Слави, го пита дали не е бил и миналата година, помнел го. Дръжки, помни. Но, това е, да влезеш под кожата, да се почувства специално детето, че и родителя. Умее го. Към 15.00 минахме пак оттам- опашката беше към 15- 20 метра.

# 183
  • Мнения: 2 524
Евгени Минчев днес в паркчето пред Народния театър заедно с още някакъв мъж.
А по-късно в Парадайс - Рафи Бохосян. Много нисичък, милия, но много усмихнат. Simple Smile

# 184
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Скоро "открих" темата и се зачетох. Вероятно няма да пиша често, че едва ли ще засичам някой известен, но пък със сигурност ще ви чета
Мария Силвестър, която никога не харесах на екран; Красива на живо;
Бременна ли е?
Последните й снимки от Тайланд в Инстаграм въобще "не говорят" за подобно нещо сега, пък какво ли остава за един месец по-рано.


Няколко пъти във В.Търново засичам Антон Стефанов. Явно се е сдобил с имот някъде наоколо Rolling Eyes

И Митьо Пищова виждам чат-пат. Има апартамент наблизо, преди ми се струваше, че идва само да го понаглежда. Обаче "Тойота"-та му много често е там пред блока, ама я кара друг, което пък ми навява мисълта, че може и да не излиза много-много.

# 185
  • Мнения: 91
Поли Генова + Иван и Андрей в Мол"Плаза"-Пловдив. Поли Генова е мн.симпатична наживо, не го очаквах

# 186
  • Мнения: 14 635
Във вторник привечер в магазин на ул.Алабин,Денди с Хининиус.За разлика от последните пъти,когато съм го виждала,беше чистичък и спретнат.Както винаги ексцентрично облечен.Нямам идея как се казват панталоните,които покриват коляното и се закопчават с копче отстрани?Беше обут в такива.Надолу дълги чорапи и обувки с пискюл.Отгоре нещо с формата на фрак със сребърната лъжичка в малкото джобче.На врата традиционните верижки и икона.Купи си нови обувчици.Няма да пиша подробности за жълтата преса.
Вчера на Раковска,Асен Григоров.Въпреки,че се облича и изглежда добре,някак си ми се видя неугледен.Прегърбен с ръце в джобове,не е човекът,който съм свикнала да виждам.

# 187
  • Мнения: 2 524
Андреа Бандабанда (или както там се пише) пред едно заведение в малките улички около Витошка. Много по-дребна ми се стори отколкото на екран.
Малко след това в един плод-зеленчук Люси Иларионов и Ани Хоанг.

# 188
  • Мнения: 13 082
Приятелката на Тото от Скандау днес в кварталния Кауфланд.

# 189
  • софия
  • Мнения: 25 478
Иво Аръков с девойка в парка Св. Троица.

# 190
  • София
  • Мнения: 12 420
Владо Пенев в Докторската градина. Пак там Боби Ваклинов с гадже.

# 191
  • Мнения: 6 417
Антон ходи по работа в Търново, няма имот там.

# 192
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 091
Най-после и аз да се запиша с едно запомнящо се попадение - Мат Деймън на бара в ресторанта,в който вечеряхме. Пиеше вино и си говореше с бармана, който е българин и после сподели, че родителите му имали къща в града и Деймън им гостувал. Направо си глътнах езика като го видях, а мъжът ми даже не го и позна, но той не се интересува от знаменитости, дори имената не им знае. 🙄
Ето и селфи с нашия приятел барман от предходното му гостуване преди 2 год.

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 03:54 от Pupitka

# 193
  • София
  • Мнения: 1 484
Един от братята Аргирови, абсолютно нямам идея кой. Дребен, побелял... Беше с руса жена в dm в Сан Стефано Плаза.
Пак в същата сграда, но преди няколко седмици Теди Кацарова. Ау....!

# 194
  • София
  • Мнения: 4 052
Побелелият брат Аргиров, е този който живя в чужбина през годините.

Общи условия

Активация на акаунт