Знаете ли кого видях!?... тема 37

  • 132 651
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 31 375
Никол Станкулова. Разкошна е.

# 211
  • Мнения: X
Днес в една пекарна на Шишман блогърката Антоанет Пепе. Беше образувала опашка и нещо говореше “..топло за детето..”, не слушах много. Аз ли бързах, тя ли се флегмеше, ама ме издразни. Ииии, след 10 минути минавах с колата пред Македония и някакъв кифльоч си паркира джипа и слезе най-спокойно с широко отворена врата към тясното локално (сега, че минават коли много важното). Та слиза кифльоча и що да видя - Антоанет Пепе. Ееее...

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 23:29 от Анонимен

# 212
  • Мнения: 1 875
Днес в една пекарна на Шишман блогърката Антоанет Пепе. Беше образувала опашка и нещо говореше “..топло за детето..”, не слушах много. Аз ли бързах, тя ли се флегмеше, ама ме издразни. Ииии, след 10 минути минавах с колата пред Македония и някакъв кифльоч си паркира джипа и слезе най-спокойно с широко отворена врата към тясното локално (сега, че минават коли много важното). Та слиза кифльоча и що да видя - Антоанет Пепе. Еми...

После си включваш телевизора или Ютуб - пак там. Laughing

Като сме на вълна влогъри - преди дни Константина Живова в кварталния Лидл, но аз там си я виждам като за "добър ден", та не е голяма новина. Stuck Out Tongue

# 213
  • Варна
  • Мнения: 10 703
Тия и да ги видя, няма да знам кои са....

# 214
  • Мнения: 39 579
Тая Пепе я гледах в черешката по миналата седмица. Иначе и аз не знаех коя е. Оказва се, че ти и аз въобще не сме мерило. То и таргет не сме и де Joy

# 215
  • Мнения: 4 871
Днес в една пекарна на Шишман блогърката Антоанет Пепе. Беше образувала опашка и нещо говореше “..топло за детето..”, не слушах много. Аз ли бързах, тя ли се флегмеше, ама ме издразни. Ииии, след 10 минути минавах с колата пред Македония и някакъв кифльоч си паркира джипа и слезе най-спокойно с широко отворена врата към тясното локално (сега, че минават коли много важното). Та слиза кифльоча и що да видя - Антоанет Пепе. Еми...

После си включваш телевизора или Ютуб - пак там. Laughing

Ох, аман от тази 😒 скоро и от хладилника ще вземе да изскача😁
Иначе сериозно - защо все я канят в Нова🤔 големи фенове са ѝ явно

# 216
  • Мнения: 8 557
Коя е Константина Живова?

# 217
  • Мнения: 9 489
Скрит текст:
Днес в една пекарна на Шишман блогърката Антоанет Пепе. Беше образувала опашка и нещо говореше “..топло за детето..”, не слушах много. Аз ли бързах, тя ли се флегмеше, ама ме издразни. Ииии, след 10 минути минавах с колата пред Македония и някакъв кифльоч си паркира джипа и слезе най-спокойно с широко отворена врата към тясното локално (сега, че минават коли много важното). Та слиза кифльоча и що да видя - Антоанет Пепе. Еми...

После си включваш телевизора или Ютуб - пак там. Laughing

Ох, аман от тази 😒 скоро и от хладилника ще вземе да изскача😁
Иначе сериозно - защо все я канят в Нова🤔 големи фенове са ѝ явно

Оо, не е само в Нова.
Изявява се и в Бтв, Бнт, новото шоу на Слави... сигурно има и още...

# 218
  • Мнения: 4 871
Скрит текст:
Днес в една пекарна на Шишман блогърката Антоанет Пепе. Беше образувала опашка и нещо говореше “..топло за детето..”, не слушах много. Аз ли бързах, тя ли се флегмеше, ама ме издразни. Ииии, след 10 минути минавах с колата пред Македония и някакъв кифльоч си паркира джипа и слезе най-спокойно с широко отворена врата към тясното локално (сега, че минават коли много важното). Та слиза кифльоча и що да видя - Антоанет Пепе. Еми...

После си включваш телевизора или Ютуб - пак там. Laughing

Ох, аман от тази 😒 скоро и от хладилника ще вземе да изскача😁
Иначе сериозно - защо все я канят в Нова🤔 големи фенове са ѝ явно

Оо, не е само в Нова.
Изявява се и в Бтв, Бнт, новото шоу на Слави... сигурно има и още...
Аман🤐

# 219
  • София
  • Мнения: 1 500
Андрей Слабаков и Ернестина днес във Виктория в Ринг Мол и пак там, но не заедно Мисис България някоя година Румяна Маринова.

# 220
  • Мнения: 2 533
Жената на Андрей от Иван и Андрей. Joy
Забравих я как се казва. Често я виждам във Фантастико, живее до нас. На живо изглежда доста по-добре отколкото на снимки и определено не е толкова болно слаба. За сметка на това е усмихната и любезна. Simple Smile

# 221
  • Мнения: 9 489
Мисля, че тя е Емануела, а сестра ѝ Доротея, дано не ги обърках.

# 222
  • Балчик
  • Мнения: 758
Коя е Константина Живова?
Мисля, че е блогър или влогър, не правя разлика, от тия дето си снимат закуските, нищо че са бъркани яйца, художничка на детски книжки, мъжът и е водещ по Нова, Кузман Илиев, дано не бъркам името на човека.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 09:07 от AVA ROSE

# 223
  • Мнения: 8 557
Благодаря

# 224
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Към инфото за Константина Живова - преди няколко дни ги даваха при Гала заедно с Джуди. Щели да правят нещо заедно, та покрай това нещо Джуди вече щяла да е Джу. Но въобще не се задълбочила да слушам за "новия проект".


А Емануела на Андрей и Доротея са Толеви. Близначки са.
Доротея участва в "Господин Х и морето".

Общи условия

Активация на акаунт